آدم ربایی برای نمایش در جشنواره فیلم آتلانتا

آدم ربایی برای نمایش در جشنواره فیلم آتلانتا

ماتیلدا پس از بیدار شدن در زمینی که هیچ خاطره ای از چگونگی رسیدن به آنجا ندارد ، با دنباله قضاوت و بی رحمی که در پی دارد ، دیدها و نشانه های عجیبی را بر روی بدن خود حساب می کند.

اقدام کوتاه زنده ربایی Paul Komadina روی زنی متمرکز است که پس از بیدار شدن در وسط هیچ کجا سعی می کند قدم های خود را بازگرداند. این فیلم برنده جایزه انتخاب مخاطب CinefestOZ 2020 در Cinefest Oz شد و در ماه سپتامبر در جشنواره فیلم آتلانتا مقدماتی اسکار نمایش داده می شود.

کارگردان Paul Komadina یک فیلمساز برنده جایزه است که کارگردانی تبلیغات تبلیغاتی را شروع کرد و به سرعت به یکی از داغترین کارگردانان تبلیغاتی پرت تبدیل شد. در تلویزیون ، پل اپیزودهای سریال ماجراجویی کودکان Trapped and Castaway و همچنین نمایش فیلم فرقه ، The Devil’s Classroom را کارگردانی کرده است. کومادینا بودجه اختصاصی بودجه شخصی خود The Director’s Cut را که در چندین جشنواره بین المللی فیلم بازی کرد ، چندین جایزه صفحه WA به دست آورد و توزیع آمریکا را تأمین کرد.

تهیه کننده Cody Greenwood بنیانگذار و مدیر عامل RUSH ، یک شرکت تولیدی مستقر در پرت است. کودی فیلم های مستند و کوتاهی را تولید کرده است که با استقبال بین المللی در جشنواره ها روبرو شده است. در سال 2018 او برای برنامه Screen Producers Australia Ones To Watch انتخاب شد و مستند کوتاه The Beeman را که نامزد بهترین مستند کوتاه در جوایز ATOM بود ، تولید کرد. همچنین در جشنواره معتبر AmDocs در پالم اسپرینگ پذیرفته شد. گرین وود در حال ساخت یک فیلم داستانی Fads and Miracles است و یک سریال 6 10 10 دقیقه ای Girl Like You را تولید می کند که بودجه آن از طریق Screenwest و Screen Australia تأمین شده است.

مطلب مرتبط  پیش پرده خواهر خواهر | فیلم- Blogger.com

نویسنده ، فرانسیس الیوت در سال 2011 به عنوان ویرایشگر فیلم وارد صنعت شد و سه سال را در اتاق خبر کانال 9 گذراند. در سالهای اخیر به نویسندگی و کارگردانی منتقل شد ، کارهای نمایشی او برنده بهترین فیلم و جوایز انتخاب تماشاگران جشنواره فیلم مکاشفه شد. کارهای واقعی وی برای چندین جشنواره معتبر آکادمی معتبر از جمله AMDocs در پالم اسپرینگز و جشنواره فیلم کوتاه کوتاه آسیا انتخاب شده است. فرانسیس در حال حاضر برای مستند خود Girl Like You (به عنوان نویسنده ، کارگردان ، تدوینگر) در مرحله پس از تولید است که برای AIDC Factory Pitch 2019 انتخاب شد و متعاقباً از Screen Australia و ScreenWest بودجه خود را تأمین کرد.

آدم ربایی در جشنواره فیلم آتلانتا 2020 در 20 سپتامبر ساعت 7:55 بعد از ظهر نمایش داده می شود.

فیلم- Blogger.com

یک وب سایت Movie Review در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا بتواند همه سلیقه ها را با عطر و طعم قوی از سینمای Indie تأمین کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما ما را به همان چیزی تبدیل می کند که هستیم!

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 6 سریال قورباغه

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها