fallback-image

آزمون صدور گواهینامه Microsoft AZ-400 و مجموعه مهارت های اصلی آن بازی شما را بعنوان یک متخصص مهندس DevOps تقویت می کند – تماشای فیلم آنلاین

ورود به اینجا به این معنی است که شما هدفمند هستید یا حداقل به شرکت در آزمون AZ-400 فکر می کنید. و چه چیزی نیست؟ این یک روش ثابت برای به دست آوردن حرکت به عنوان یک حرفه ای لاجوردی است. به عبارت دقیق تر ، این راهی است که شما می توانید از مجوز معتبر Microsoft Certified: DevOps Engineer Expert مطلع شوید. آیا می خواهید در این مورد بیشتر بدانید AZ-204 در حال توسعه راه حل برای Microsoft Azure، به پایین صفحه بروید.

توانایی های فنی لازم برای AZ-400

برای شروع ، طرح کلی آزمون اخیراً بازسازی شده است. اینها اصولاً مواردی است که باید مراقب آنها باشید.

  • SRE و استراتژی پیاده سازی را طراحی کنید

تدوین استراتژی ها و اجرای آنها در قلب ارزیابی کلی قرار دارد. 5 تا 10 درصد برای سایت اختصاص داده شده است Testking را 90٪ خریداری کنید >>>. این بدان معنی است که شما باید مهارت های خود را در ایجاد پیش بینی شکست و استراتژی های هشدار عملی بسازید. شما همچنین باید یک بررسی بهداشتی را با دقت انجام دهید. همین تخصیص برای تهیه یک استراتژی ابزار دقیق استفاده می شود. شما باید راه حل های دورسنجی ، ورود به سیستم و نظارت را اجرا کنید.

  • ادغام مداوم را مورد توجه و اجرا قرار دهید

تا حد زیادی ، شما باید یک استراتژی ساخت را اجرا کنید و دقیقاً بدانید که چگونه آن را حفظ کنید. به عنوان یک نامزد ، ایجاد یک فرایند کارآمد ، ساخت اتوماسیون ، استراتژی مدیریت زیرساخت های برنامه و استراتژی مدیریت بسته ، یک امر اساسی است.

آیا به زودی هنوز دنبال می کنید؟ Pass4sure 88٪ >>> را بخرید رهگذر؟ خوب ، بیایید با هدف بعدی پیش برویم! در اینجا ، شما باید در پیکربندی مخازن و ترکیب کنترل منبع با استفاده از ابزار تلاش کنید. علاوه بر این ، توانایی شما در ایجاد استراتژیهای انشعاب برای کد منبع و استراتژی مدرن کنترل منبع باید جلا داده شود.

  • یک استراتژی مدیریت انتشار و تحویل مداوم ارائه دهید

زمینه دیگر اندازه گیری شده عملکرد شما در اجرای راه حل اتوماسیون ارکستراسیون و استراتژی محیط استقرار است. حتماً اسکریپت ها و الگوهای استقرار را نیز بشناسید!

  • در همکاری و ارتباط شرکت کنید

از آنجا که به زودی با آن کار خواهید کرد خرید ExamCollection 77٪ >> و اعضای تیم ، شما باید توانایی های خود را در این حوزه نیز اصلاح کنید. اینها شامل ادغام ابزارها با انواع سیستم عامل های ارتباطی و تولید مستندات فرآیند DevOps است.

  • طرحی برای امنیت و انطباق جمع کنید

در آخر ، شما باید استراتژی هایی برای مدیریت حساس اطلاعات همراه با احراز هویت و مجوز تدوین کنید. به عنوان بخشی از مسئولیت خود ، باید روی مکانیزم های اجرای حکمرانی کار کنید.

ویژگی های اساسی AZ-400

این آزمون مایکروسافت همچنین به عنوان Designing and Implementing Microsoft DevOps Solutions شناخته می شود. پس از کسب نمره قبولی ، می توانید بلافاصله ادعای گواهینامه را که قبلاً ذکر کردیم ، داشته باشید. بر خلاف دیگران ، این هیچ تست مرتبطی ندارد.

پیش نیازهای مایکروسافت دارای گواهینامه: اعتبار متخصص مهندس DevOps

با این وجود ، هنوز یک پیش شرط برای تأمین این اعتبار وجود دارد. برای انجام این کار دو راه وجود دارد. اول ، شما باید یا تهیه کنید خرید Spoto Cub 33٪ >>> : Azure Administrator Associate یا Microsoft Certified: گواهی Azure Developer Associate. مورد اول برای مدیران Azure است که به شدت در زمینه مدیریت محیط Microsoft Azure یک سازمان خاص آموزش دیده اند. در همین حال ، مورد دوم برای Azure Developers است که در برخورد با خدمات و متقاضیان ابر در خدمات بسیار درخشان هستند.

نتیجه

به هر حال ، یادگیری در مورد مهارتهای حیاتی PrepAway 44٪ را خریداری کنید >>> فقط نیمی از کار است. در زمان مناسب ، شما باید این موارد را با استفاده از مواد مختلف امتحان کنید. در این صورت است که واقعاً شایسته حمل گواهینامه Microsoft Certified: DevOps Engineer Expert با خود خواهید بود. ببینید برای کسب این نشان به چه چیزی نیاز دارید و همین حالا مراحل آماده سازی خود را برنامه ریزی کنید. برایت ارزوی موفقیت میکنم!

مطلب مرتبط  تریلر Gritty & Pretty | فیلم-Blogger.com

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها