fallback-image

اخبار جدید: پرده های کوچک نمایشگاه نمایشگاه امسال جوایز مجازی Ignatz را برگزار می کنند

با کسب اطلاعات زیادی در مورد COVID-19 ، نمی توانم بگویم که من واقعاً شوکه ام که SPX تصمیم گرفته است نمایشگاه امسال را لغو کند … اما من ناراحتم. آخر هفته فوق العاده ای باورنکردنی است که پر از انواع و اقسام سری های مستقل ، زیرزمینی و سایر کتابهای طنز مستقل است ، بنابراین از دست دادن فرصتی برای برقراری ارتباط با بسیاری از سازندگان فوق العاده با استعداد (و پول های من را مانند گلچین پرتاب می کنید) قطعاً ضربه گیر است.

اما صبر کنید – آنها با جوایز سالانه Ignatz خود به جلو می روند! بله ، آنها واقعاً نگه خواهند داشت و من نمی توانم منتظر اطلاعات بیشتر درباره چگونگی تماشای این مراسم باشم. این جوایز چراغ کمیک و سازندگان را درخشان می کند که در غیر این صورت افراد زیادی نمی شنوند ، بنابراین من بسیار خوشحالم که آنها می توانند این مراسم را با همه به اشتراک بگذارند.

پس از پرش برای کل پیام – از جمله منابعی برای سازندگان در این زمان تلاش بخوانید. و سال آینده را در SPX ببینید!

برای انتشار فوری

نمایشگاه کوچک مطبوعات جوایز مجازی Ignatz و لغو SPX 2020 را اعلام کرد

بتسدا ، مریلند – ژوئن ، 4 2020

انتشار رسانه – SPX 2020 ، که ابتدا در تاریخ 12 تا 13 سپتامبر در هتل و مرکز کنفرانس Bethesda North Marriott برگزار شد ، به دلیل اثرات شیوع COVID-19 لغو می شود. SPX هیچ مجالسی در نمایشگاه ، برنامه نویسی یا مراسم جوایز Ignatz حضوری ندارد.

مراسم جوایز Ignatz 2020 از شنبه شب 12 سپتامبر و زمان دقیق TBD به صورت زنده پخش می شود. بازه زمانی اواخر آگوست تاریخ هدف اعلام اطلاعات مربوط به مراسم جوایز مجازی خواهد بود.

طی چند هفته آینده ، نمایشگاه کوچک مطبوعاتی روند و بستر برگزاری انتخابات را با هدف اواسط اواخر ماه ژوئیه در حال توسعه خواهد بود ، با هدف اواسط اواخر ماه ژوئیه ، جزئیات مربوط به رأی دادن به نامزدهای این سالها را به انجمن SPX اعلام می کند.

به دلیل اختلال در بیماری همه گیر ، بازه زمانی ارسال Ignatz تا 19 ژوئن تمدید شده است.

نمایشگاه کوچک مطبوعات به دنبال برگزاری برخی برنامه ها در آخر هفته 12 سپتامبر است ، با تصمیمی در مورد این جنبه از نمایش که قرار است تابستان امسال بیاید.

منابع آنلاین برای انجمن SPX

بخشی از مأموریت نمایشگاه کوچک مطبوعات این است که به بهترین شکل ممکن به جامعه SPX در مواقع نامشخصی مانند اینها کمک کنیم. برای این منظور ، SPX منابع آنلاین را شناسایی کرده است که حاوی اطلاعاتی در مورد کمک های مختلف ، صندوق های امداد و سازوکارهای دیگر برای کمک به جامعه SPX در ایجاد شرایط فعلی است:

نمایشگاه کوچک مطبوعات (SPX) نمایشگاه برتر نمایشگاه های کمیک های مستقل ، رمان های گرافیکی و کارتون های سیاسی جایگزین است. SPX یک ثبت نام 501 (c) 3 غیرانتفاعی است که بیش از 650 هنرمند و ناشر را برای دیدار با خوانندگان ، فروشندگان کتاب و توزیع کنندگان خود در هر سال گرد هم می آورد. رمان های گرافیکی ، مینی کمیک ، و کمیک های جایگزین همه توسط نویسندگان و تصویرگران خود در معرض نمایش گذاشته می شوند. این نمایشگاه شامل مجموعه ای از مباحث و مصاحبه های پانل با میهمانان امسال است.

جوایز Ignatz یک جایزه جشنواره است که هر ساله در SPX به رسمیت شناخته می شود و نشان از دستاوردهای برجسته در کمیک و کارتون ، با برندگان انتخاب شده توسط شرکت کنندگان در این نمایشگاه است.

مطلب مرتبط  ARROW به موقع برای هالووین سیستم عامل جریان جدید را در آمریکای شمالی راه اندازی می کند

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها