fallback-image

انتشار جهانی دیجیتال از بینندگان دعوت می کند تا در مستند جدید از شبکه خارج شوند – WONDERLUST

Wonderlust

Global Digital Release حقوق دیجیتالی مستند گابریل میلر Wonderlust را به دست آورده است.

این مستند با کشیدن مرز بین آزادی و هرج و مرج ، زندگی گروهی از مردم را که در خارج از شبکه و در بیابان زندگی می کنند ، بررسی می کند. در این آب و هوای خشک ، این افراد در کنار یک بمبگذاری فعال ، در یک پایگاه دریایی متروکه ، معروف به شهر دال ، زندگی می کنند. در میان ساکنان ، یک واعظ عاشق یک اسکیزوفرنیک ، یک دونده دوراهی با یک خانواده 5 نفره و یک استاد – که یک الکل مغزی است. و اما کلانتر غیررسمی Slab City ، او در شش سالگی ناپدری خود را به جرم تجاوز به مادرش تیراندازی و کشت.

Slab City که به عنوان “آخرین مکان بی قانون در ایالات متحده” شناخته می شود ، طیف گسترده ای از ارواح آزاد را به خود جلب می کند. این مکان همچنین روح خلاق و تقریباً هر کسی را که می خواهد از جامعه اصلی فرار کند جلب می کند. مستند میلر ما را به سفری صمیمی در زندگی چندین تن از ساکنان شهر اسلب می برد. میلر پس از اولین بازدید از اسلب سیتی در مارس 2003 ، از ساخت این مستند الهام گرفت.

Wonderlust

کارگردان میلر درباره این فیلم صحبت های زیادی کرده است. اخیراً ، او درباره لحن فیلم گفت: “همه چیز ناامیدی را می خواند. من متوجه نشدم اما پس از حضور در یک شب میکروفن باز و ملاقات با چند نفر از ساکنان ، چیزی برای فیلمساز کلیک کرد. میلر در ادامه گفت: “اسلب سیتی مربوط به ناامیدی نبود ، بلکه مربوط به آزادی شخصی بود. اما ، من به سختی می دانستم که معنای آن چیست. چهار سال بعد از آن سفر ، به همان چیزی برگشتم که قصد داشتم آخر هفته دو یا سه عکس باشم. من احساسی را که نسبت به افرادی که مصاحبه کرده ام احساس می کنم بسیار دست کم گرفته ام. در پایان این سه هفته آخر هفته و سفرهای اردویی طولانی مدت انجام شد. ” فیلمبرداری برای میلر کاملاً جذاب بود ، وی همچنین گفت: “Wonderlust به عنوان یک مستند در مورد آزادی شخصی شروع شد و بیشتر به یک داستان عاشقانه تبدیل شد – تلاشی برای اشتراک چرا این ارزش است که برای دیدن آن از لجن ، عرق و تحریف های اجتماعی کاوش کنید. دوستان اسلببر من برای کسانی که واقعاً هستند ، و اینکه چگونه آنها باید اینگونه باشند. “

مطلب مرتبط  دانلود فیلم های ایرانی و خارجی جدید

این فیلم به کارگردانی میلر که در کنار تهیه کنندگان اجرایی آدام و چیس ویتون نیز تهیه کنندگی دارد ، اولین سه شنبه ، 22 سپتامبر در سیستم عامل های دیجیتال آغاز می شود!

این فیلم در چندین سیستم عامل دیجیتال در دسترس خواهد بود. سیستم عامل ها عبارتند از: آمازون ، Tubi TV ، Roku ، Docurama و Google Play.

تریلر زیر را تماشا کنید

https://www.youtube.com/watch؟v=aKxdQh8J4Rg

فیلم- Blogger.com

یک وب سایت Movie Review در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا بتواند همه سلیقه ها را با عطر و طعم قوی از سینمای Indie تأمین کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما ما را به همان چیزی تبدیل می کند که هستیم!

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها