بررسی “حس ششم”: هر هدیه ای نعمت نیست

بررسی “حس ششم”: هر هدیه ای نعمت نیست

با این حال ، یک هیجان انگیز دیگر روانشناختی که قلب بسیاری را به خود جلب کرده است. عده ای نیز دوست دارند فیلم را تحت عنوان یک داستان ارواح قرار دهند. به عنوان شخصیت ، کول سیر ، هشت ساله ، بازدیدهای وحشتناک از ابعاد دیگری دارد که در آن او می تواند مردگان را که در حال گذر از زندگی هستند مانند زنده ها ببیند. در این مورد بیشتر در بخش طرح صحبت خواهیم کرد. بیایید کمی درباره بازیگران بحث کنیم.

قالب

بازیگران همیشه شخصیت های خوب و بد دارند. بگذارید درباره چند مورد صحبت کنیم مالکوم پزشک خوبی است. او کارهای خود را پیش از هر چیز دیگری یا هر شخص دیگری ، حتی همسرش قرار داده است. او خود را وقف کمک به بچه ها برای مقابله با معلولیت خود کرده است.، & # 8220؛ حس ششم & # 8221؛ نقد و بررسی: هر هدیه ای نعمت نیست کول یکی از بیمارهای مالکوم است که سعی می کند با تمام آنچه در اختیار دارد کمک کند زیرا قبل از اینکه وی را به درمان کول برساند ، یکی از مشتری های خود وینسنت را شکست خورده است. حال ، همانطور که قبلاً صحبت کردیم ، کول به نوعی بازدید از مردگان را ملاقات می کند. بنابراین ، کول همیشه کمی ترسیده است.

بینش

بنابراین ، داستان در مورد فیلادلفیا در شهر کوچک که در آن یک روانشناس کودک ، مالکوم با یکی از مراجعین قبلی خود به نام وینسنت گری روبرو می شود که به خانه خود می شکند و عصبانی می شود که مالکوم نمی تواند به او کمک کند. وینسنت سپس مالکوم را شلیک می کند و پس از آن خودکشی می کند.

سپس مالکوم با این پسر كوچك كول شروع به كار كرد و پرونده وی تا حدودی شبیه پرونده وینسنت است. به همین دلیل است که مالکوم تمام تلاش خود را برای کمک به این پسر می کند ، همانطور که فکر می کند با کمک این فرد می تواند به وینسنت کمک کند. در این میان ، مالکوم و همسرش حتی در سالگرد زندگی خود به سختی با یکدیگر صحبت می کنند. مالکوم در بیمارستان به کول مراجعه می کند و سعی می کند تا او را بخوابد که کاملاً صریح و روشن یکی از بهترین صفات وی نیست. کول اکنون با او احساس راحتی می کند و راز خود را با او به اشتراک می گذارد که می تواند ارواح را در حال گذر از زندگی مانند حتی بدون دانستن مرده بودن ببیند.، & # 8220؛ حس ششم & # 8221؛ نقد و بررسی: هر هدیه ای نعمت نیست مالكوم گزارش داد كه كول از توهمات بينايي رنج مي برد. کول اکنون زنی را در خانه خود مشاهده می کند که در واقع مرده است و در چادر ساخته شده توسط او مخفی می شود که دارای مجسمه های زیادی از عیسی و مادر مریم به همراه سربازانی است که با آنها بازی می کند. مالکوم برای کمک به کول به پرونده وینسنت اشاره دارد. او حفر می کند و می فهمد که وینسنت نیز توانایی یکسانی در دیدن موجودات مرده دارد.

بنابراین ، او به کول پیشنهاد می کند که از آنها نترسد بلکه با آنها ارتباط برقرار کرده و به آنها در پایان دادن مشاغل مربوطه کمک می کند. کول کشته شدگان بیشتری را در مدرسه می بیند در حالی که مالکوم او را تسلی می دهد. کول کسی را می شنود که گریه می کند و می رود ببیند مادرش خوب است یا نه. او می فهمد که این یک دختر مرده به نام کیرا بود. کول در مراسم خاکسپاری خود با مالکوم به آنجا می رود که نواری پیدا می کند. در نوار اثبات این بود که مادر کیرا او را مسموم کرده است. کول این نوار را به پدر کیرا می دهد. با این کار او خواهر کوچکتر کیرا را که مادرش پس از کیرا قصد کشتن او را نجات داد.

مطلب مرتبط  Levidia Alternatives 2020 - تماشای فیلم های آنلاین

پذیرش

کول سعی می کند با تمام چیزهای شبح سازگار باشد ، او سرانجام به مادرش می گوید که این توانایی ویژه را برای دیدن ارواح و صحبت با آنها دارد. او همچنین به او می گوید که پاسخ سؤالی که از قبر مادرش پرسیده است “هر روز” است.

حالا جذاب ترین قسمت می آید یا می توانید پیچیدگی فیلم را بگویید که در آن مالکوم به خانه برمی گردد و همسرش را در خواب می بیند و او از او می پرسید که چرا او را رها کرده است. او سپس می فهمد که او تمام مدت در اثر اصابت گلوله ای که وینسنت به سمت او شلیک کرده ، مرده است. او می توانست زخم را پیدا کند و همچنین می فهمد که از آن زمان تاکنون همان لباس را می پوشید. و با کمک کول ، او می توانست کار ناتمام خود را برای کمک به وینسنت به پایان برساند. سپس مالکوم به همسرش می گوید که او را دوست دارد و اکنون از آنجا که کار دیگری برای انجام دادن ندارد ، روحش آرامش دارد.

جهت

یک کار برجسته دیگر که توسط Shyamalan انجام شده است. در سال های اخیر ، ما کارهای پر زرق و برق تر دیگری را از قبیل Split ، The Visitor و لیست طولانی داریم. خط داستان در تمام طول به پایه گیر کرده است. هیچ وقت حتی یک ثانیه هم مردم حوصله نمی روند. تلاش برای دانستن اینکه چه چیزی آینده خواهد بود تا پایان فیلم وجود دارد. مطمئناً کارگردان و تهیه کنندگان کارهای خانه خود را با تمام وجود انجام داده اند. این یکی از دلایل زیادی است که چرا این فیلم جوایز زیادی از جمله کسب کرده است جایزه سحابی بهترین فیلمنامه ، جایزه ماهواره ای برای بهترین فیلمنامه اصلی و خیلی بیشتر.، & # 8220؛ حس ششم & # 8221؛ نقد و بررسی: هر هدیه ای نعمت نیست تیم تولید نسبت به لباس مالکوم بسیار عجیب و غریب بود و آنها همچنین احساس کردند که وقتی کول به مالکوم می گوید ارواح را می بیند ، این در واقع می تواند بسیاری از مردم را به اوج توجه برساند اما آنها تصمیم گرفتند به هر حال آن را حفظ کنند.

باکس آفیس و منتقدین

این فیلم به دلیل نقشه شگفت انگیز و بازیگر نقش اول فیلم را به مدت پنج هفته در دفتر مرکزی ایالات متحده ماند. این فیلم بودجه تولید اولیه 40 میلیون دلار بود. این تجارت با 672،806،292 دلار در سراسر جهان ساخته شده است. در آخر هفته آن که افتتاح شد ، بیش از 26.6 میلیون دلار درآمد داشته است. بنابراین ، می توان فهمید که این فیلم یک موفقیت بزرگ بود و همیشه برای همه ما در صدر 10 باقی خواهد ماند.

این فیلم دومین فیلم پرفروش سال 1999 بود. به غیر از کسب قلب بسیاری ، جوایز بسیاری نیز کسب کرد که برخی از آنها را قبل از آن به اشتراک گذاشتم بگذارید چند مورد دیگر را نیز به اشتراک بگذارم. جایزه فیلم منتقدان منتخب بهترین بازیگر جوان ، جایزه انتخاب مردم برای ستاره فیلم محبوب حرکت در یک درام. مطمئناً ، هر بزرگسال نمی تواند با کودک چنین صحنه های شدید و با کمال هایی مانند بروس ویلیس بازی کند. آن صحنه ها وزن بیشتری به فیلم می دهند. “حس ششم” نوعی اعتماد به نفس آرام و دلگیر دارد که به ما این امکان را می دهد تا ما را به طرز فریبنده ای مسیری عجیب بپیماید.

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها