بررسی داستان ازدواج (2019) | خراب قطار از شادی هرگز

بررسی داستان ازدواج (2019) | خراب قطار از شادی هرگز

داستان ازدواج بسیار قدرتمند و فوق العاده غم انگیز است ، شما را در استخر اشک رها می کند. شما با چشمانی اشک می ریزید و شاهد این تجربه یأس ناامید کننده هستید که آشکار می شود که شما را خشمگین می کند ، مثل یک رابطه واقعی ، اگر بخواهید شما را از منطقه راحتی خود بیرون بریزید و شما را در مقابل دیوار رها کنید.

مسابقه ای در نزول افکار است ، بنابراین نزدیک به حقیقت که تماشای آن از نزدیک ، شما را درک می کند که زندگی ما چقدر زشت است ، چگونه هر قطعه از آن با دروغ هایی که به خودمان تغذیه می کنیم ، ریخته شده است ، و اینکه چگونه برای همیشه به سمت یک آتش سوزی سوق داده ایم. خطر به عنوان ما سعی می کنیم به زندگی بهتر زندگی کنیم.

در حالی که اکنون این تلنگر را دوباره مرتب می کنم ، دوباره ثبت نام می کنم ، چه اثری برجسته است. من حتی در حین صحبت کردن گریه کردم. شما را از نظر عاطفی متلاشی می کند ، شما را کاملاً بیرون می کشد. اگر یک فیلم می تواند این کار را برای شما انجام دهد ، فکر می کنم مستحق تمام تمجیدهایی که وجود دارد.

فیلم کارگردانی داستان ازدواج

نویسنده و کارگردانی نوح باباماخ ، روح غم انگیز دیگری است که دنیا را برای آنچه هست می بیند. به نظر می رسد بسیاری از قسمت های فیلم از زندگی شخصی وی پراکنده شده است و می بینید که چگونه این اتفاق ممکن است در او تأثیر بگذارد. جدا شدن وی از جنیفر جیسون لی احساس می کند لنزهایی را که برای نوشتن و کارگردانی این مورد استفاده می کرد ، حتی اگر هر دو ادعا می کردند که اینگونه نبوده است. با این حال ، به نظر می رسد کاملاً پدیده است.

فیلم مانند یک سوار شخصی است که او شما را به سمت خود سوق می دهد ، زیرا احساس می کنید خیلی از افرادی که پس از انجام یک زمان ازدواج ، رشته های خود را از یکدیگر جدا می کنند ، احساس می کنید. او همه پرخاشگری را که یک تمرین مانند طلاق در زندگی فرد ایجاد می کند ، قاب کرده است.

نوح شما را با آن داستانهای عمیق حکاکی شده در داخل تونل های غار مغز خود قرار می دهد ، و شما سوار اسلحه می شوید.

فیلم داستان ازدواج

او با انجام تحقیقات دقیق در مورد همه سایه هایی که طلاق به ارمغان می آورد ، افکار خود را گشوده می کند.

جهت نوح شما را در سطح شخصی قرار می دهد. در بسیاری از مواقع با آکورد شما آشفتگی می کند که ثابت می کند چرا او یک نمایشنامه نویسی درام است. او موقعیت هایی را ایجاد می کند که دلسوزی می کند ، شما را در کفش شخصیت قرار می دهد و به کار خود اجازه می دهد که شما را به سختی ضربه دهد.

او مونولوگ های طولانی ، دیالوگ ها و موزیکال ها را انجام می دهد تا یک نکته دراماتیک معتبر را بیان کند که کاملاً باهوش ظاهر می شود. خرده نانهایی وجود دارد که نوح می خواهد ما را ببینیم و اگر به آنها توجه کنید متوجه بیهودگی کلمه گفتاری می شوید. چگونه انسان ها وقتی در شرایط خاصی قرار می گیرند ، یا هنگامی که به سختی در تلاش برای پیروزی هستند ، گرایش به منافق دارند. این یک اثر هنری است که به خوبی ساخته شده است.

آدام درایور به عنوان چارلی (اسپویلر)

تکمیل نبوغ نوید دیگر در قالب آدم راننده است. چه بازیگر استثنایی! او نقش چارلی را بر عهده می گیرد و عصبانیت کارگردانی را که در حال تقلب در دو جهان است نشان می دهد.

برای یک پسر که چیزهای بزرگتری برایش نگران است ، به طلاق می رود – یک سوار دیوانه وار که قصد دارد زندگی او را خراب کند.

به نظر می رسد که او از چیزی که واقعاً نگران اوست گرفته شده است و به سمت چیزی می رود که کاملاً درک نکرده است. او ناگهان در حال جنگ بود که به او حداقل علاقه داشت ، زیرا کارهای بسیار مهم و قابل توجهی برای انجام دادن داشت. گویا شمشیر به او داده شد و از او خواسته شد تا با ارتش بجنگد. خوب ، او فقط راننده اتوبوس از پاترسون است که با صدای بلند فریاد می زند. نمی توانم به مرجع کمک کنم!

تمام صحنه به زیبایی ساخته شده است و باعث تعجب شما می شود که زندگی چگونه این عجیب غریب را با ظرافت های خود در زمان های صلح آمیز مواجه ساخته است.

اسکارلت جوهانسون و راننده آدام در داستان ازدواج

چارلی با اوراق طلاق که مانند واقعیت چکشیده شده است ، تعجب می کند.

احساس می کنم در یک رویا هستم.

این به او سخت می رسد ، اما او کار خود را برای تمرکز دارد. او اتفاقات بزرگی برای او رخ داده است. با این حال ، طلاق وارد زندگی او می شود و سعی می کند خود را در اولویت قرار دهد.

تماشای اینکه او بین این دو دچار خفگی می شود ، در حالی که همسرش با استفاده از یکی از بهترین وکلا به سمت بالا بردن دست می رود ، فقط ناراحت است. او شاهد عواقب زشت یک ازدواج ناکام است ، زیرا می کوشد همه خرده ها را با هم جمع کند.

لحظه ای چارلی فکر کرده بود که درک درستی بین آنها وجود دارد که حتی عاشق شدن از عشق نمی تواند تأثیر بگذارد ، لحظه بعد آن سوار شدن به آنجا بود که حتی گفتگوهای عادی به عنوان سلاح علیه یکدیگر در دادگاه تبدیل شد.

آدام درایور به عنوان چارلی عملکرد خارق العاده ای به شما می دهد که در آخر احساس می کنید برای فقیری که در تلاش است سر خود را پیچیده و در وضعیتی قرار بگیرد که او کنترلش را ندارد. او در بسیاری از مواقع شما را خسته می کند ، سخت است که با او همدلی نکنید ، حتی اگر می بینید که در واقع در حوزه صلاحیت هیچ کس چقدر شرایط است.

مثبتهای چارلی

نوح فیلم را با یادداشت بسیار مثبتی شروع می کند ، که در آن تصمیم می گیرد دنیایی را از طریق مونتاژ فریم و روایتی که از همتایانشان بیان می شود به تصویر بکشد. این تمرکز روی همه عشق است. همه این مثبت ها نه تنها با هوشمندی تذکراتی در مورد زندگی خود می گذارند ، بلکه زمینه ای برای یک نقطه طرح ضروری نیز ایجاد می کنند.

نوح از یک کودک پرستار پرچم خود را پرتاب می کند تا نشان دهد که از نظر شخص ثالث چقدر عالی به نظر می رسند.

خدایا ، شما بچه ها خیلی جذاب هستید. شانه با عرض پوزش ، من این حرف را متوقف نکردم.

این مربوط به ظاهر بیرونی امور است. داستان درون هرج و مرج آشکار بود. او ما را برای آن آماده می کرد ، از آنچه که قرار بود بیاید ، همه چیزهای شکسته منتظر است که پاهای شما را لمس کند.

در اینجا برخی از سطرهایی که شخصیت چارلی را درخشان از نامه ای که نیکول نوشت:

چارلی غیرقابل کنترل است. او هرگز به دیگران اجازه نمی دهد تا نظرات دیگران یا هرگونه عیب و نقص او را از کاری که می خواهد انجام دهد باز دارد.

او به راحتی در فیلم ها گریه می کند.

او به ندرت شکست می خورد ، که احساس می کنم مثل همیشه انجام می دهم.

او به دنیای خودش ناپدید می شود.

او عاشق پدر بودن است. او همه چیزهایی را که قرار است از آنها متنفر باشید ، مثل تنورها ، بیدار شدن از خواب در شب ، دوست دارد. تقریباً آزار دهنده است که چقدر او را دوست دارد ، اما … پس از آن ، این بسیار خوب است.

چارلی تمام حالات من را به طور پیوسته می گیرد. او به آنها تسلیم نمی شود و باعث نمی شود احساس بدی نسبت به آنها داشته باشم.

اسکارلت جوهانسون در نقش نیکول

به ندرت یک فیلم در حالی که دلخراش می کند هر دو شخصیتش را عدالت می کند. نوح بسیار خوب است که شخصیت اسکارلت جوهانسون را نیز در یک نور بسیار مثبت راهنمایی می کند.

نیکول او یک زن جاه طلب است که در تلاش است تا به ریشه های خود بازگردد ، و سعی می کند آنچه را که قبلاً خوب می دانست احساس کند. او وقت زیادی برای تصور اینکه چه اشتباهی رخ داده است ، می کند و به هنگام اجرای قلب واضح و جذاب وقتی که قلبش را جلوی وکیلش نورا فنشاو (لورا درن) می اندازد ، به شکلی تماشایی به نمایش در می آید.

من هرگز برای خودم واقعاً زنده نیامدم. من فقط در حال زنده ماندن او بودم.

اینها کلماتی هستند که به ندرت گفته می شوند ، اما سرانجام او را وادار می کند که همه به وکیل اعتراف کند ، که به هر حال ، کسی است که واقعاً گوش می دهد.

ذهن او وسواس دارد که زندگی خود را در کنار هم جمع کند و آن را به عقب برگرداند. روشی که خورشید بر روی صورتش می درخشید ، می خواست دوباره آن را احساس کند. او می خواست خانه باشد جایی که احساس کرد صدایی دارد. با چارلی احساس خفه شدن ، بی صدا شده بود.

و هیچ مشکلی در خواستن آن وجود ندارد. بحث در مورد تمایل وی برای انتقال به لس آنجلس وجود داشت كه چارلی هرگز جدی نگرفت. آینده چارلی در نیویورک بود که او به آرامی در حال ساخت چیزی بود. اما رویای نیکول از هم پاشید و کل برنامه برای انجام LA به نتیجه ای تبدیل شد که فقط یک چیزی بود که قبلاً درباره آنها صحبت کرده بودند.

مثبت های نیکول

دقیقاً مانند مثبت های چارلی ، موارد بسیاری وجود داشت که حتی در همان ابتدای فیلم برای نیکول نیز ذکر شده بود. چند خط عالی وجود داشت:

او باعث می شود تا مردم حتی از شر چیزهای شرم آور احساس راحتی کنند.

او واقعاً وقتی کسی صحبت می کند گوش می دهد. بعضی اوقات او خیلی طولانی گوش می کند.

او همیشه می داند که چه کار صحیحی را باید انجام داد وقتی صحبت از مشکلات خانوادگی است.

و برای او کار ساده ای نیست که جوراب را ببندد ، یا یک کابینت را ببندد ، یا یک ظرف درست کند ، اما او برای من تلاش می کند.

نیکول هدایای خوبی به شما می دهد.

او مادری است که بازی می کند ، واقعاً بازی می کند. او هرگز بازی را کنار نمی گذارد یا می گوید خیلی زیاد است. و باید برخی اوقات بیش از حد باشد.

او یخچال را بیش از حد پر نگه می دارد. هیچ کس در خانه ما گرسنه نیست.

او می توانست در لس آنجلس بماند و یک ستاره فیلم باشد ، اما او این کار را کرد تا تئاتر را با من در نیویورک انجام دهم.

داستان ازدواج اسکارلت جوهانسون به عنوان نیکول

من در راههایم گیر می کنم و او می داند چه موقع به من فشار می آورد و چه وقت مرا تنها می گذارد.

ایده های دیوانه من چیزهای مورد علاقه او برای کشف نحوه اجرای آن است.

داستان وکالت طلاق

این یک دنیای زشت است که به محض ورود وکلای طلاق در معادله شاهد این امر باشیم. وقتی درگیر می شوند ، همه چیز کثیف می شود. پس از آن مسابقه به ثمر رساندن هر چه بیشتر چیزهای ممکن از کشتی در حال غرق شدن است.

حقوقدانان جنایی افراد بد را در بهترین حالت خود می بینند ، وکلا در طلاق افراد خوب را در بدترین حالت خود می بینند.

لورا درن در نقش خود به عنوان نورا فنشاو نکات جدی را بیان می کند. او بسیاری از خطوط پایین سر شما را چکش می زند حتی وقتی او می تواند چهره ای شاد را تحریک کند.

مطلب مرتبط  HouseMovies 2020 - بارگیری آخرین فیلم های بالیوود و هالیوود به صورت HD - تماشای آنلاین فیلم ها

او اساساً کار خود را انجام می دهد ، اما هنوز هم در زندگی چارلی به بازی با شرور ادامه می دهد.

بنابراین این یک معامله است وقتی چیزی است که شما می خواهید. و بحثی که نیکول آن را می خواهد؟

انحصار او در یک مقطع نمی تواند کامل تر باشد:

مردم مادرانی را که شراب زیادی می نوشند و به فرزندشان فریاد می زنند قبول نمی کنند و او را لاله ای می نامند. من آن را دریافت کردم من هم همین کار را می کنم ما می توانیم پدر ناقص را بپذیریم. بیایید با آن روبرو شویم ، ایده پدر خوب فقط مثل 30 سال پیش ابداع شد. پیش از آن انتظار می رفت پدران ساکت و غایب و غیرقابل اعتماد و خودخواه باشند و همه می توانند بگویند که ما می خواهیم آنها متفاوت باشند. اما در مقطع ابتدایی ، ما آنها را می پذیریم. ما آنها را به خاطر خطاهای آنها دوست داریم ، اما مردم آنها همان شکستهای مادران را نمی پذیرند. ما آن را از نظر ساختاری نمی پذیریم و آن را از نظر معنوی نمی پذیریم. زیرا مبنای یهودو مسیحی ما هرچه ماری ، مادر عیسی باشد ، و او کامل است. او باکره ای است که زایمان می کند ، بی وقفه فرزند خود را پشتیبانی می کند و هنگام از بین رفتن بدن مرده خود را نگه می دارد. و پدر آنجا نیست. او حتی لعنتی را انجام نداد. خدا در بهشت ​​است. خدا پدر است و خدا ظاهر نشد. بنابراین ، شما باید کامل باشید ، و چارلی می تواند فرسوده باشد و مهم نیست. شما همیشه با یک استاندارد متفاوت و بالاتر نگه دارید. و این فریب خورده است ، اما اینگونه است.

اگر به این فکر کنید ، یک ازدواج ناکام مانند یک شکاف تنها بدتر است! وقتی یک کودک درگیر است ، این نشانه های اشتراک گذاری است که هیولا را از مردم دور می کند.

طلاق گرفتن با کودک یکی از سخت ترین کارهاست. این مانند یک مرگ بدون بدن است.

مبارزه اصلی در داستان ازدواج

نکته در مورد فیلم Marriage Story این است که هر دو شخصیت آدم های خوبی هستند. وقتی اتفاق بدی برای افراد خوب رخ می دهد ، شما واقعاً نمی توانید طرف بگیرید. هر دو مسئول اختلافات مشترک خود بودند.

او رقابتی است

آنقدر حرفهای ناگفته میان آنها وجود دارد که به تدریج شروع به تبدیل شدن به یک چمدان تحقیر شدن کرد که تقریباً همه به یکباره ریخت.

چنین نمونه ای در زندگی آنها اتفاق می افتد هنگامی که آنها در نهایت تصمیم می گیرند با همه چیزهایی که به دست آوردند به یکدیگر بروند. این یکی از بهترین صحنه های فیلم است که در آن می بینیم چارلی و نیکول در حال تکه تکه کردن قطعات هستند و عذرخواهی می کنند که از همه چیز می گویند.

هر روز از خواب بیدار می شوم و امیدوارم که مرده باشید! مرده ، مثل این که من تضمین کنم هنری خوب باشد ، امیدوارم که شما به یک بیماری مبتلا شوید و بعد با ماشین برخورد کرده و بمیرید!

همه چیزهایی که بین آنها گفته می شود باعث می شود شما فکر کنید که چگونه ما هنگام جنگ می خواهیم حیوان شود. چطور ممکن است چیزی وجود داشته باشد که بتواند ما را کم کند تا آنقدر غیر انسانی شود که همه محدودیت ها را فراموش کنیم؟ احساسات بسیار بالا می رود زیرا شما واقعاً نمی توانید خود را از گریه در آن مقطع متوقف کنید.

او بسیار رقابتی است

هنگامی که کلمات برای مدت طولانی صحبت نمی شوند ، آنها تمایل دارند به تنهایی هجوم بیاورند و منفجر شوند. با این حال ، نکته سازنده این است که در نهایت آنها در فضای آزاد ظاهر می شوند.

این تقلب برای اولین بار مورد خطاب قرار می گیرد ، که مانند یک سوراخ اصلی در وجدان اوست ، اما با توضیحی که می دهد ، ناگهان به نوعی احساس مسئله کمتری می کند.

شما نباید ناراحت باشید که من او را لعنتی کردم. باید ناراحت باشید که من با او خندیدم!

چارلی آنقدر علاقه دارد که ثابت کند پدر و مادر خوبی است که از برش عصبی وحشتناک روی دستش غافل می شود. این یکی از آن صحنه هایی است که باعث می شود احساس بدی نسبت به او داشته باشید. سپس بخشی که چارلی پس از طلاق در یک باشگاه به جنجال می رود ، مخالف یک خوشحال شدن نیکول است که در خانه اش می خواند و می رقصید ، بسیار عمیق است.

صحنه های تحریک فکری

صحنه های دیگری نیز در داستان ازدواج وجود دارد که شما را با یک عکس تیرکمان بچه گانه دور می کند. لحظاتی مثل اینکه نیکول چگونه شکایت می کند که احساس می کند سلیقه خودش را ندارد ، همه چیز در خانه انتخاب چارلی است ، صدایش مهم نیست ، اما بعد صحنه ای وجود دارد که چارلی نمی داند چه چیزی را سفارش دهد و او منو را می گیرد و برای او سفارش می کند.

شما مجبورید که تعجب کنید که او چقدر او را می شناسد که تمام سفارشات را برای او انجام می دهد. چارلی حتی نمی داند که قرار است چه چیزی داشته باشد. نیکول نقش اساسی در زندگی خود ایفا کرد. این فقط با آنچه بیان می کند در مورد نداشتن چیزهایی از خود متناقض است. این یک بخش بزرگ است – تصمیم گیری برای او. او متعلق به آن در حال حاضر!

اما تمام اطلاعات روزمره آنها نادیده گرفته می شود. اگر فقط کسی وارد زندگی خود را نشان می داد ، طلاق در وهله اول اتفاق نمی افتاد.

شات که فاصله در داستان ازدواج را نشان می دهد

او برای زنده ماندن وی بسیار حیاتی است و او را هر جا لازم باشد تکمیل می کند. همانطور که بار دیگر در آخرین بخش مشاهده شده است ، جایی که او به چارلی ترحم می کند و به او اجازه می دهد که پسرش را برای شب داشته باشد ، حتی اگر آن شب بود. ما می بینیم که وقتی او به توری وصل می شود ، او متوقف می شود و قلب شما را می شکند و می بیند که چارلی چه سخت است حالا که نیکول از زندگی خود خارج است.

یک لحظه دیگر که شما را به دیوار خفه می کند ، در آخرین قسمت جایی است که چارلی در زندگی نیکول به غریبه باز می گردد. چارلی مدتی به لس آنجلس منتقل شده بود که بر اساس آن کل طلاق بنا شده بود. دانش محض قلب شما را می شکند.

سپس برای پایین آمدن باران ، بچه های آنها شروع به خواندن نامه ای می کنند که نیکول برای چارلی نوشته بود ، و آن خط آخر مانند یک چاقو در روده است.

من دو ثانیه بعد از دیدن او عاشق او شدم. و من هرگز متوقف نمی شوم او را دوست دارم ، حتی اگر دیگر معنی ندارد.

تماشای گریه او قلب شما را بالا می برد. ما در پس زمینه سیاهی از نیکول را می بینیم و فقط درد را می توان تصور کرد.

شما می توانید امتیاز اصلی داستان ازدواج را رندی نیومن را از اینجا سفارش دهید:

حکم نهایی – داستان ازدواج

همه فیلم ها دروغ است ، اما برخی به قدری به حقیقت نزدیک هستند که باعث می شوند خودشان واقعاً به سختی به تو بپردازند. Marriage Story شما را به سمت یک سطح کاملاً جدید تفکر سوق می دهد ، جایی که در بحث و گفتگو با شرایط گم می شوید ، در مورد تمام فداکاری هایی که می کنید و اینکه در یک دنیای کامل چگونه فکر می کنید هرگز فکر نمی کند.

برای من در سطح شخصی ، من فکر می کردم که واقعاً تکه تکه می شود ، شما به یک زمینه نیاز دارید تا به داستان دست پیدا کنید. داستان ازدواج من را اشتباه نشان می دهد. با وجود اینکه زندگی غیرقابل استفاده بود ، شیمی که در یک مقطع می توانست احساس غیبت کند ، با استفاده از نوشتن چیزهای خوب در مورد یکدیگر در همان ابتدا زنده شد و همین کافی بود.

Marriage Story بیشتر یک داستان طلاق است که در آن افراد سعی می کنند با استفاده از وکلا به یکدیگر برگردند ، در عین حال در تلاشند تا آنچه را که مانده باقی بماند.

اگر به عمد می خواهید یک تکان دهنده اشک بریزید یا چیزی مشابه آن را طی کرده باشید ، یک ساعت مچی قطعی است. یا حتی اگر شما نمی خواهید و با این آفرینش شگفت انگیز همدردی می کنید ، فقط به دنبال آن باشید!

تریلر داستان ازدواج را از اینجا ببینید:

https://www.youtube.com/watch؟v=moCuLWe2128

داستان ازدواج

پوستر داستان ازدواج

طرفداران

  • جهت فوق العاده
  • اجراهای بی نظیر
  • فیلمنامه عالی
  • مونولوگهای برتر

منفی

  • قایق سواری نه برای همه

خلاصه

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها