بررسی فیلم خوب پسران (2019)

بررسی فیلم خوب پسران (2019)

Good Boys Movie یک کلاه خنده دار است که در بسیاری از سطوح قابل اعتماد است. این یک سرگرمی جالب در کودکی است. اگر همه چیز را فراموش کرده باشید ، حافظه شما را لکه دار می کند. اینکه شما هم یک بار کلاس ششم بودید ، و چطور چنین کاری را انجام داده اید ، انجام داده اید. آنقدر حکایات خنده دار وجود دارد که فیلم را پوشش می دهد ، که ممکن است در یک مقطع برای شما اتفاق بیفتد ، یک راه یا دیگری. موارد بسیاری که ممکن است شما را مجبور به گفتن کند – “Ditto!”

کلاس ششم یک عصر ظریف است. بچه ها سعی می کنند خودشان را بفهمند. این فیلم از بی گناهی بهره می برد و آن را با چیزهایی که هنوز نمی فهمند ، مخلوط می کند. قسمت های جدید پازل هنوز مناسب نیستند. این چگونه و چرا فیلم به پایان می رسد کاملاً هیستریک می شود.

این یک تامپون است دختران برای جلوگیری از بیرون آمدن نوزادان ، آن را با فشار روی دکمه های خود قرار می دهند. یک کلاس هشتم این را به من گفت.

بنابراین بسیاری از این تصورات آشوب آور در اطراف فیلم شناور می شوند که شما می دانید چگونه خردمندانه جهان نتوانسته به درستی به آنها برسد ، به چاقوها کاهش خواهید یافت. فقط به این دلیل که نیمی از چیزها در اطراف کودکان پرشور است.

فیلم خوب پسران هنوز

موضوع اصلی پسران خوب (اسپویلرها)

در مورد موضوع فیلم ، اساساً سه گانه Max (Jacob Tremblay) ، لوکاس (Kieth L. ویلیامز) و Thor (Brady Noon) در تلاشند تا وارد دنیای بچه های جالب شوند و آنها آماده هستند تا با عواقب آن روبرو شوند. . با وجود همه چیز ، آنها با یک موضوع مشترک وجود در آنجا گره خورده اند.

هانا: این اتفاقی می افتد که شما به زنان احترام نگذارید.
لوکاس: من به زنان احترام می گذارم. مادرم بهترین دوست من است!
ثور: من چی؟

در حالی که مکس در راه است که یک دختر را ببوسد و ثابت قدم بگذارد ، لوکاس در قالب والدین مطلقه خود با یک بحران روبرو است ، در حالی که ثور فعالیت آواز خواندن خود را تنها به این دلیل که آرزو دارد با بچه های خونسرد باشد ، پشت سر گذاشته است و مارک نمی شود. اشتراکی برای انتخاب آواز در وهله اول.

آنها هنوز باید در چهارراهی که قرار است آنها را پراکنده جلوه دهد ، بیابند تا بفهمند چقدر هیچ چیز در این جهان دائمی نیست. پسران Bean Bag برای زندگی ، زیرا آنها اغلب با صدای بلند فریاد می زنند ، تنها برخی از مسیرها از فروپاشی فاصله دارد. این انتخابهایی است که آنها انجام می دهند و این مسیرها برای آنها چقدر مهم است ، به حدی که مجبورند به تنهایی بر روی آنها قدم بردارند ، که اساساً کل موضوع فیلم Good Boys را خلاصه می کند.

کیسه های افسر: شما چه شلواری دارید؟
ثور: آلت تناسلی من؟
کیسه های افسر: آن را بیرون بکشید.
ثور: من هم دیک بزرگی دارم.

با اینکه ظاهراً اکنون کمی رشد کرده است ، همچنان جیکوب به اندازه شایستگی خود باقی می ماند. اگر به یاد داشته باشید روشی که او قبل از آن به فیلم قبل از من بیدار می شد ، تفاوت او را مشاهده می کنید.

کارگردانی فیلم خوب پسران

با نگاهی به مسیر فیلم خوب پسران ، می فهمید که سرعت آن چقدر است. این فقط از یک قاب به دیگری می رود که تمام BS را قطع می کند ، و به سمت همه موارد لازم حرکت می کند. صادقانه بودن ، این یک راه خوب برای ایجاد یک قاب ویدیویی نیست ، بلکه فقط در خدمت هدف است.

در همان ابتدای فریم ها ، ممکن است یک موی تکه تکه تکه بگیرید زیرا به شکلی که آماده نیستید ، لگد می زند. اما بعد به تدریج وقتی می فهمید ، اوضاع واقعاً کم می شود ، شما به سبک قصه گویی آن عادت می کنید.

گندالف چی نگاه می کنی؟

به کارگردانی ژن استوپنیتسکی ، این فیلم شبیه به آمدن داستانهای سنی است به جز ترس از استفاده از اصطلاحات و عامیانه دانش آموز ششم نیست. نیمی از کارهایی که بچه ها انجام می دهند ، مانند چیزهایی هستند که به سختی اهمیت دارند. اما این چیزی است که دنیای آنها به دور خود می چرخد ​​، و آنها را تشکیل می دهد و مصرف می کند. این باعث می شود تا درباره اختلافات نوجوانان ما تأمل کنید.

ثور: ما می توانیم آن را در جنگل پرتاب کنیم.
لوکاس: این یک داروی جنسی است. چه می شود اگر روباه آن را بخورد و سعی کند سنجاب را لعنتی کند؟ او را خواهد کشت!

مرزها و محدودیت ها

این فیلم به معنای واقعی کلمه در بسیاری از مناطق به نمایش گذاشته می شود که نشان می دهد چند چیز در جهان هنوز برای کودکان ممنوع است. همچنین ، تمام چیزهایی که ما از مزایای خود می بینیم ، هنوز با تفاوت های آنها بسیار متفاوت است.

مطلب مرتبط  دانلود قسمت 40 سریال دل

به عنوان مثال ، هنگامی که کودکان قادر به باز کردن بطری نیستند که می گوید ضد کودک است. یا هنگامی که آنها قادر به عبور از بزرگراه ها نیستند.

این اعتقادی است که ما به عنوان کودک داشتیم که فیلم باعث می شود همه چیز کاملاً لذت بخش باشد.

مکس: هیچ کس حتی بوسه نمی زد.
ثور: خوب حداقل در دهانشان نیست.

این دنیای كوچكی است كه آنها برای خود و اطراف خود خلق كرده اند و ندانسته اند كه سالهای خوب چه كاری در درازمدت انجام خواهد داد ، این امر باعث می شود احساس امنیت و تفرقه انداختن كنند. شما نمی توانید راهنمایی کنید ، اما نمی دانید که چگونه ساعت واقعیت در طی سالهای آینده آنها را خراب می کند.

پدر مکس: من همیشه تو را دوست خواهم داشت ، اما دیگر شما را دوست ندارم.

برخی از نقشهای عالی ویل فورت ، استفان بازرگان ، لیل ریل هووری و سام ریچاردسون نیز برجسته می شوند.

مقایسه با South Park در بعضی موارد احساس حقوقی می کند ، اما صادقانه بگویم که آنها این نوع بچه ها نیستند. آنها بسیار بیگناه تر و کمتر مورد آزار قرار می گیرند ، بنابراین نمی دانم چرا این بحث در وهله اول آغاز شده است.

Annabelle: اجازه دهید من یک پسر beanbag. من یک آلت تناسلی ریز مانند ثور رشد خواهم کرد.

می توانید فیلم خوب پسران را از اینجا سفارش دهید:

حکم نهایی

Good Boys یک انفجار طنز است اگر می خواهید یک خنده جدی خوب داشته باشید. این مستقیم از تولیدکنندگان Superbad and Sausage Party تهیه می شود ، بنابراین می توانید تصور کنید که طنز آن تا چه اندازه عالی بود.

مکس: شما بچه ها فهمیدید فاحشه نیست. من هورمون هایی را دارم که در بدنم جریان دارد و باعث می شود کارهای دیوانه کننده ای انجام دهم آیا شما حتی می دانید چه احساسی دارد که بخواهد تمام وقت بر علیه یک درخت ساییده شود؟

اگر می خواهید یک سرگرم کننده واقعاً خنده دار و سبک باشید ، باید شما را تماشا کند. از آنجا که این فیلم با درجه R است ، اگر کودک هستید ، آن را تماشا نکنید.

تریلر فیلم Good Boys را ببینید:

https://www.youtube.com/watch؟v=Idg-m2hxH5Y

پسران خوب

پوستر خوب فیلم پسران

طرفداران

  • کمدی برجسته
  • بچه های شایان ستایش
  • معصومیت بچه ها
  • طرح خوب

منفی

  • سرعت سریع فیلم
  • نه برای همه

خلاصه

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها