fallback-image

بررسی فیلم: Colewell (2019)

تیاو در مورد پیر شدن است به عقب نگاه می کند ،
مهم نیست چند سالت است،
زندگی همیشه
همان طول را احساس می کند.
مثل همیشه و نه خیلی طولانی.

شما به تازگی “سنگهای ناخوشایند” را مشاهده کرده اید و احساس می کنید که اعصاب بعد از تماشای این فیلم فوق العاده عصبی در بدن شما طغیان می کند؟ خوب ، من به شما توصیه می کنم فیلم را تماشا کنیدکولول” باور کن بعد از تماشای این فیلم ، دوباره احساس راحتی خواهید کرد. هیچ موقعیتی پر از رفتار آشفته وجود ندارد. هیچ فعالیت تبخیری ندارد. همه چیز آرام و آرام است. این فیلم دنج و دلپذیر با سرعتی فراغت پیشرفت می کند. مثل آب به آرامی در حال گردش در یک جریان آرام. دقیقاً در مورد سرعت کسی در پیری که هر روز همان مراسم را انجام می دهد و مشتاقانه منتظر بازنشستگی شایسته خود است. فقط نورا (کارن آلن) هنوز برای آن استراحت شایسته که اکنون او را وادار می کند آماده نبود.

Colewell

هر روز صبح همان روال.

نورا یک خانم مسن است که یک اداره محلی را در روستای کوچک Colewell ، جایی در پنسیلوانیا اداره می کند. و به من اعتماد کنید ، وقتی می گویم چندین بار می توانید کارهای روز صبح او را تحسین کنید. یک صبح که در آنجا او مرغ مرغ را برای تخم های تازه گذاشته بررسی می کند. و هر بار که او وضعیت یکی از مرغ های تخم گذار را بررسی می کند ، زیرا به دلیل ابتلا به مرغ های تازه اضافه ناراحت است و از این رو از فشار چنین جسم شکننده خودداری می کند. سپس وقت آن است که صبحانه (با یک املت محکم ساخته شده با تخم مرغ تازه) و یک لباس لباس قبل از باز کردن درب اداره پست (واقع در محل او) برای استقبال از روستاییان. همه چیز با شک و دقیق انجام می شود. و من مطمئن هستم که او این کار را از روز اول انجام داد.

Colewell

دنیایی در حال تغییر

کولول“در مورد پیری و حفظ برخی از ارزش های زندگی است. در عین حال ، در مورد ترس از دست دادن این مقادیر خاص نیز هست. و دنیای به سرعت در حال تغییر در اطراف ما. وقتی تصمیمی گرفته می شود که برخی از دفاتر پست را فراموش نکنید و آنها را در کل بزرگتر ادغام کنید ، نورا می بیند که این مقادیر مانند برف در خورشید ناپدید می شوند. روز بعد از مواجه شدن با این تصمیم وحشتناک در دفتر خدمات پستی ایالات متحده ، او در گودال عاطفی فرو می رود و آگاهانه آیین های روزانه خود را رد می کند. گویی دیگر مهم نیست. گزینه هایی که به او پیشنهاد شده اند ، هر دو راه حل مناسبی برای او نیستند. نقل مکان به یک شهر بزرگتر برای کار در آنجا در اداره پست. یا بازنشسته شدن هر دو گزینه دیگری هستند که نورا از آن چشم پوشی می کند.

مطلب مرتبط  TnHdMovies Alternatives 2020 - تماشای فیلم های آنلاین

Colewell

اداره پست دارای یک کارکرد اجتماعی است.

اداره پست در Colewell عملکرد دیگری دارد. این مکان ملاقات برای مردم محلی است. شایعات وجود دارد ، جوراب ساق بلند ، مواد غذایی مبادله می شود و داستان های زندگی مشترک است. به طور خلاصه ، این قلب یک جامعه است. و اعضای این جامعه وقتی به آنها گفته می شود که نقطه تجمع محبوبشان در حال از بین رفتن است ، دچار دلخوری می شوند. ابتکار عمل در جهت تغییر موج و تلاش برای حفاظت از محیط کار نورا انجام می شود. اما به محض اینكه فهمیدند كه این یك تلاش بیهوده است ، همه اوضاع را می پذیرند و مخاطبین اجتماعی به سایر مناطق منتقل می شوند. به وحشت نورا.

کولول

آیا می خواهید یک فیلم اکشن غنی باشد؟ پرش از این یکی

کولول“همزمان ، بی سر و صدا و ملانکولیک است. یک درام مطیع در مورد چگونگی احساس بزرگتر شدن و سپس ناگهان فهمیدن که نقش عملکردی شما انجام شده است و دو جوان متکبر بدون هیچ تردیدی در چهره شما این را می گویند یا انعطاف پذیر خواهید بود یا آن را بسته بندی کرده و جاهایی برای نسل آینده ایجاد می کنید. یک مطالعه شخصیتی واقع بینانه ، بدون زواید. اما نه کاملاً لحظه الا (هانا گروس) در محل نورا نشان می دهد ، واقع گرایی به مبهم تبدیل می شود. کاملاً مشخص نیست که آیا این دختر روحیه آزاد نورا است یا بخشی از تخیل نورا به نمایندگی از نورای جوان است. به هر حال. آیا فیلم های مملو از اکشن را دوست دارید که عصبی هستند و هیجان انگیز هستند؟ خوب ، من پیشنهاد می کنم این یکی را پرش کنید. ماهیت آسان این فیلم ممکن است اعصاب شما را تحریک کند.

امتیاز من 5/10
پیوندها: IMDB

فیلم-دزدگیر

من پیتر هستم ، سال تولید 1966 و ساکن بلژیک. من با ورونیکا ازدواج کرده ام و با هم دو بچه دوست داشتنی داریم ، کارولین (7 ساله) و فیلیپ (5y). من یک طرفدار بزرگ فیلم هستم. من تمام زندگی خودم در حال تماشای فیلم بوده ام و تعداد کسانی را که تاکنون دیدم از دست داد.

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها