fallback-image

بررسی فیلم Double Blind (2018)

هنوز هم دو کور

من را به آنچه می خواهی صدا کن ، اما در داستان ها شخصیت ها و طرح ها باید همه چیز باشد. شما می توانید به یک ایده عالی فکر کنید ، و برخی از مفاهیم را ترسیم کنید. اما اگر شخصیت های منطقی و یک طرح ساختاری پیدا نکنید ، این ایده یک ایده باقی می ماند.

بعضی اوقات شخصیت های خوب حتی می توانند فیلم شما را ذخیره کنند.

کور مضاعف یک فیلم کامل نیست این یک تریلر اکشن است که شامل اکشن کمی است و قسمت هیجان انگیز آن به خوبی توضیح داده نشده است. با این حال ، تا حدی تأثیر دارد و این دقیقاً همان چیزی است که شما در این نوع فیلم ها به آن نیاز دارید. بعید است جوایزی را کسب کند ، اما این علاقه من را برای دیدن کارهایی که یک فیلمساز بعدی می تواند برانگیخت ، برانگیخت.

زیاد وارد داستان نخواهم شد زیرا اگر خودتان آن را کشف کنید بهتر کار می کند.

بعد از اینکه به نظر می رسد یک سری از قتل ها الگویی دارند ، یک مأمور به همراه شریک زندگی اش برای محافظت از تنها قطعه ای از پازل که هنوز زنده است شروع به کار می کند. او دانشمندی در یک شرکت تحقیقاتی دارویی است. آنها تصمیم می گیرند که شهر را ترک کنند و در خانه پدر عامل مستقر شوند در حالی که می توانند راه حل پیدا کنند که چرا قاتلی وجود دارد که سعی دارد از شر هر دانشمندی که در این پروژه کار می کند خلاص شود.

حقیقت خطرناک تر از آن است که فکر می کردند. قدرت هایی که در تجارت داروسازی هستند ، مایل به رفتن به مکان هایی هستند و این شامل کشتن برخی دانشمندان است.

اجازه دهید صادقانه باشد. کور مضاعف یک فیلم مستقل است که می تواند در بخشهای فیلمبرداری و فیلمنامه پیشرفت کند. صحنه ها به خوبی عکاسی شده اند اما قاب بندی ضعیف است. این گام برداشتن بسیار کند است ، تا حدی که خطر سومین اقدام و بسته شدن فیلم محسوب می شود.

اما اگر این را کنار بگذارم ، آن اقدام دوم با تصویرسازی اساسی از یک بحران و درگیری های خانوادگی به خوبی برایم مناسب بود.

شخصیت ها به خوبی نوشته شده اند و به طرز وحشیانه ای با یکدیگر صادق هستند (جنیفر جارتشخصیت بسیار قاطعانه صادق و ناجور است. دوستش داشتم). آنها کارهایی را که باید انجام دهند انجام می دهند و دقیقاً همانطور که واکنش نشان می دهند واکنش نشان می دهند. فیلم هرگز شامل آنها نمی شود تا زائد باشند یا جهت خاصی را دنبال کنند که می تواند برای وضوح نهایی مفید باشد. این اثبات کارگردانی قابل اعتماد است.

کور مضاعف یک فیلم سیاه و سفید است که بر روی دوربین های دیجیتال گرفته می شود که حتی در بعضی از زمان ها درست کار نمی کنند. این یک اقتباس فاحش از ایده ای است که روی کاغذ خوب به نظر می رسید و یک کارگردان وظیفه انجام بهترین کارش را با آن بر عهده گرفت.

مطمئناً ، فیلم در مواردی که نباید شکست می خورد و برخی ویرایش ها برای محصول بهتر کار می کردند. اما در جهان سینمای مستقل بهتر از همسالان خود کار می کند. و بهترین چیز؟ لازم نیست خودش را مجبور کند همان چیزی باشد که نیست.

admin

Related Posts

fallback-image

تعطیلات به هر قیمت (2021) نقد و بررسی فیلم

fallback-image

خشم ریچی | Movie-Blogger.com

fallback-image

نقد و بررسی فیلم The Tokoloshe: The Calling (2021)

fallback-image

نقد فیلم فرار به کوار (2021)

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها