بررسی فیلم Ford v Ferrari (2019)

بررسی فیلم Ford v Ferrari (2019)

Ford Ferrari به سادگی پر زرق و برق است! چنین مسیری را در سرتاسر جهان انجام می دهد ، این ورزش را در یک منظره کاملاً جدید به نمایش می گذارد که در همه زمان ها در برابر یک عینک واضح مقابله می کند.

به عنوان یک بیوپیک ، بلافاصله شما را به صفحه ای از تاریخ که از آن مطلع نبودید برمی گرداند. به شما اجازه می دهد آن دوران را زندگی کنید که گویی همیشه بخشی از آن بوده اید ، رانندگی در کنار آن دسته از رانندگان badass که همیشه زندگی خود را با سرنوشت انجام می دادند.

آنچه جالب توجه است ، سیاستی است که به کل دنیای مسابقه می رود ، چیزی که همیشه با دست در دست هم می رود. این همان چیزی است که می توانید با مثال هایی در اطراف خود به آن مربوط شوید. این باعث تعجب شما می شود که چطور هیچ چیز در این زندگی نمی تواند خالص بماند. حتی حرفه ای نیست که به معنای واقعی کلمه برای آن فریاد بزند. اما در آنجا وجود دارد ، سیاست کثیف خون آلود ، درست در همان نوبت منتظر شماست.

موضوع فیلم فورد – فراری (اسپویلر)

فیلم فورد – فراری تلاش می کند جنگ واقعی بین این دو را نشان دهد ، که فورد را هنگام پیاده شدن با یک ماشین و عزم جزم برای ضرب و شتم شکست ناپذیر ، در پیشتاز قرار داد.

این فیلم در مورد دو پسر موذی است که توسط دو بازیگر شگفت انگیز بازی می شوند و این اتفاق غیرممکن را رقم می زند. تمام چیزهایی را که سعی در جلوگیری از دستیابی به آنها دارند ، بیان کنیم و با این وجود ، چگونه هنوز هم می توان کارهای غیرقابل تصور را انجام داد. این چیزی است که بسیار قابل اعتماد است. زندگی بسیار زیاد است ، اگر همه چیز شما را خراب کند!

بسیاری از صخره ها در راه این رؤیاها پرتاب شده اند ، موانع بسیاری وجود دارد که می توانند پیشرفت خود را محدود کنند و در عین حال همه چیز نتواند مانع دستیابی آنها به آنچه در ابتدا برای آنها شده بود ، شود.

این کارگردان به تدریج نکات ظریفی را در مورد ماهیت عجیب و غریب کن نشان می دهد تا با کمک های مالی ما را سریعتر کند. اشاره ای به دوستی که کن با شلبی دارد که فقط در تجارت نیست محدود است.

تماشای نبوغ از دید شخص سوم احساس متورم می شود و به همین دلیل پسرش پیتر مایلز (نوه یوپ) معرفی شد. پیتر مانند مگس روی دیوار است که به راحتی پدرش را شگفت زده می کند و از آنچه ممکن است برای او بیفتد غافل مانده است. نگرانی او برای ورزشی مانند آن توجیه شده است ، کاملاً خود را بر اساس شانس قرار می دهد.

کن مایلز

فیلم Ford V Ferrari سعی می کند داستان کن واقعی مایلز را روایت کند – یک قهرمان فراموش شده که با قرار گرفتن در یکی از بهترین رانندگان مسابقه در مدارهای سراسر جهان ، نام خود را ساخت. چه کسی دیگری می تواند او را بهتر از کریستین بیل به تصویر بکشد؟ او او را با مشروعیت پر می کند – کن هنوز یکی از آن پرهای درخشان روی کلاه است.

چه می توان گفت در مورد مسیحی؟ بلکی که همیشه با قرار گرفتن در زیر پوست خود یک کاراکتر را به تصویر می کشد که اصل را شرمنده می کند. سازندگان ما باید تعجب کنند ، آنها باید در وهله اول کار بهتری انجام دهند.

کن مایلز یک شورش است. مسیحی کمک می کند تا یک مزیت منحصر به فرد به این تصویر بکشیم که بسیار تماشای آن است. گرمکن که اشتیاقش به اتومبیل از اندازه کیف پول او بیشتر است. بنابراین بسیاری از افراد رویایی در خارج ، که هنوز در تلاش هستند تا اهداف خود را برآورده کنند ، می توانند به داستان کن مایلز مربوط شوند.

مطلب مرتبط  به دام افتاده (2016): یک روز معمولی در زندگی شما می تواند طولانی ترین یا حتی آخرین تاریخ زندگی شما باشد

نکته قابل توجه این است که نبوغ کن مایلز چیست. دانشی که او در مورد اتومبیل های خود حفظ می کند ، کلامی که او هر زمان که سوار بزرگی می شود ، به شما منتقل می کند ، شما را به شکلی بالا می برد تا با غیرت خود هم صمیمی شوید.

کارول شلبی

مت دیمون کارول شلیبی بسیار قانع کننده بازی می کند. مردی که در تلاش است آنچه را که صحیح است اما به سادگی نمی تواند انجام دهد ، زیرا دستان خود را گره خورده است. این داستان ادامه می دهد که طرف زشت سیاست مسابقه را نشان می دهد ، که علی رغم دوستی قدرتمندی که با کن داشت ، اما هنوز او را ناتوان می کند.

یکی دو بار چندین بار وجود دارد که او مجبور است از طرف افرادی که بالاتر از او هستند تماس بگیرند و کن همیشه کسی است که در نهایت دچار خفه شدن می شود. با وجود همه اینها ، او امید را از دست نمی دهد و هیچ سنگی را نمی گذارد تا درست کار کند.

کارول به هیچ وجه آدم بدی نیست ، اما او به دلیل مکالمه بد برای کن ، توسط مافوق خود متهم می شود. روشی که وی مجبور به معامله با تجارت می شود سعی می کند او را از مأموریت خود دور کند. او چند تماس سخت انجام می دهد اما اشتباهات خود را با انجام کار درست اصلاح می کند.

در حالی که شور و اشتیاق کن مایلز به اتومبیل الهام بخش است ، سخنگوی تجاری کارول نیز در کنار ابرقهرمانی قرار دارد. به خاطر مداخله او ، واقعاً کارها به پایان می رسد. مراقب آن بیت باشید که در آن او هنری فورد دوم (Tracy Letts) را برای سوار شدن به آنجا می برد!

فیلم The Direction of Ford v Ferrari

از نظر جهت ، سخت نیست که ببینید فیلم Ford v Ferrari یک تلنگر بسیار با دقت ساخته شده است ، می توانید به راحتی بگویید ، زیرا این فیلم به همان اندازه چرخ های روی مدار Le Mans صاف است. نظم دارد ، با یک ماموریت در ذهن اجرا می شود. تقریباً همه چیز در فیلم توجیه شده است.

جیمز مانگولد که آخرین فیلم او یک شاهکار دیگر لوگان بود ، با ارائه فیلم دیگری کار خود را ادامه می دهد. او با نشان دادن چقدر مشترک مرد مین مایلز و در عین حال چه نبوغی ، راهی زیبا را برای شروع فیلم انتخاب می کند.

کل باند در فیلم فورد - فراری

این بسیار خوب است که جیمز را در دو مسابقه عصبی و رضایت بخش مشاهده کنید که ادامه می دهد تا کل فیلم بسیار جالب باشد. هیچ حرکات کسل کننده ای در فیلم وجود ندارد که علاقه شما را به آن پاپ کورن از بین ببرد. شما کاملاً پرچین هستید.

در میان شخصیت های دیگر ، لئو Beebe (جاش لوکاس) آن عنصر منحرف را به داستان منتقل می کند و کن را به روده های خود تحریک می کند. او سعی می کند بارها و بارها مطمئن شود تا دستاوردهای کن را تحت الشعاع قرار دهد.

جان برنتال نیز به عنوان لی ایاکوکا کارهای خوبی انجام می دهد و حضور خود را احساس می کند.

شما می توانید از اینجا سفارش Ford v Ferrari را بدهید:

حکم نهایی

به طور کلی Ford – Ferrari یک فیلم بسیار خوب است. توصیه می شود حتی اگر طرفدار ورزش نیستید. به احتمال زیاد بعد از تماشای آن یکی می شوید.

تریلر فیلم Ford v Ferrari را اینجا ببینید:

https://www.youtube.com/watch؟v=O3lXWEbFb_s

فورد مقابل فراری

پوستر فیلم Ford - Ferrari

طرفداران

  • جهت برجسته
  • بیوپیک عالی
  • کریستین بیل به عنوان کن مایلز
  • مت دیمون به عنوان کارول شلیبی
  • تصویر بزرگ از سیاست

خلاصه

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها