بررسی فیلم Sonic The Hedgehog (2020)

بررسی فیلم Sonic The Hedgehog (2020)

چه فاجعه ای کل! Sonic the Hedgehog سعی می کند عمداً خنده دار باشد ، که این طور نیست ، بانک ها در داستان خود برای نجات خود ، چیزی که در اختیارشان نیست ، اسرارآمیز می کنند و به خط پایان می پردازند که صادقانه مانند یک کشش بی معنی است. این یک کار توهدی است که شما را از تصمیم خود برای تماشای آن در وهله اول پشیمان می کند.

تنها چیزی که در تلاش برای نجات فیلم از مارک کاملاً ناخوشایند است ، حضور جیم کری است. حتی بعد از این همه سال ، او هنوز هم آن را بدست آورده است. کمدین تنها اتفاق خوبی است که در کل فیلم در جریان است. حتی صوتی نتوانست صوتی را از میانه روی نجات دهد.

با افرادی که سعی می کنند فیلم های بازی های ویدیویی هالیوود را بسازند چیست؟ چگونه همیشه آنرا آشفته می کنند؟ من فکر می کنم تنها موارد خوبی که سال گذشته آمد ، عاقبت The Angry Birds و Pokemon Detective Pikachu بودند. بقیه به سختی آن را در هر کجا می سازند. Sonic the Hedgehog دقیقاً یکسان است.

کارگردانی و تم فیلم Sonic The Hedgehog

بنابراین اساساً سگا تصمیم گرفت بازی سونیک بسیار محبوب خود را به یک فیلم تبدیل کند ، به طوری که راه خود را به یک جمع بیشتر تبدیل کند. به گونه ای که مخاطبان بیشتری را در بر می گیرد و مردم با شخصیتی مانند Sonic موجود آشنا می شوند. هچ ، هزاره های زیادی حتی از آن آگاهی ندارند.

فیلم Sonic the Hedgehog هنوز

اکنون شخصیت بازی های ویدیویی Sonic در یک کمدی اکشن-ماجراجویی به دنیا آمده است فقط به این دلیل که خوب ، Sega می توانست این کار را انجام دهد. آنها می خواهند گسترش دهند ، بالهای خود را در همه مناطق مختلف با هر آنچه که به نظر می رسد گسترش دهند. ابتکار توسط سونیک انجام شده است.

طرح Sonic the Hedgehog احساس می کند که کودکی آن را نوشته است. سرنوشت پاتریک کیسی و جاش میلر را به دلیل نوشتن یک فیلمنامه ضعیف که فاقد استفاده از آن برای احیای چنین شخصیت محبوب بازی ویدیویی است ، مقصر دانست. انتخاب بدی را می گویم.

اگرچه این فیلم دنیای صوتی را مورد بررسی قرار می دهد ، برای شروع فقط به ما ضربه ای از دلتنگی می دهد اما نمی توان از آن استفاده کرد. بسیاری از موارد در فیلم همه چیز را از دیدگاه بازی گسترده و بلند نگه می دارد اما به هیچ وجه ظریف نیست. این فیلم سعی می کند تا به سرعت Sonic را کشف کند اما با نوشتن نامناسب ، به نظر خوب نمی رسد.

طراحی مجدد و برای چه؟

یک چیز را از زندگی آموخته ام. اگر به چیزی اطمینان ندارید ، یعنی اگر ذهن شما در مورد یک عمل شک دارد ، فقط این کار را نکنید. شما باید کاملاً اعتماد به نفس داشته باشید ، کاملاً در مورد شغل ، تنها در این صورت موفق خواهید شد. با کمال تعجب زندگی بار دیگر به اثبات می رسد.

طراحی مجدد Sonic The Hedgehog

هنگامی که سازندگان وقت زیادی را به هم زدند که سونیک از راه دور ناز نیست ، آنها وقت خود را برای اصلاح امور گرفتند. نتیجه ، نسخه بسیار بهتری از Sonic بود ، چیزی که باعث نمی شود پنج ساله شما بیرون بیاید.

وقتی هواداران گوش فرا می گرفتند ، طبیعتاً آن را با انتظارات درآورد. شاید آن را نمی خورد! بنابراین ما فکر کردیم از آنجایی که کارگردان جف فاولر نگران چنین جزئیات دقیق دقیقه ای بود ، طبیعتاً باعث شد که ما برای این یکی از انگشتان خود عبور کنیم. اما نتیجه به مراتب پایین تر از آنچه می تواند تعریف شما از میانگین باشد.

مطلب مرتبط  هنر تریلر و پوستر برای آخرین ویژگی هوارد ج فورد ، THE THE LOCKDOWN HAUNTINGS نشان داده شد

به طور خلاصه ، شما نمی توانید کمک کنید اما تعجب می کنید ، این همه تلاش و برای چه؟

بیش از حد

از آنجا که قرار بود فیلمی سرگرم کننده باشد ، می توانستم این موضوع را به راحتی نادیده بگیرم ، اما هم جیمز مارسدن و هم تیکا سامپتر با بازیگری خود شما را به سمت اصلی می کشند. در Sonic the Hedgehog خیلی چیزهای مهیج وجود دارد که چشمان شما صدمه می زند فقط وقتی به آنها نگاه می کنید ، فقط به آن نگاه کنید ، و همه این موارد را بسیار مبهم و منظم به نظر می رساند.

یک نمونه وجود ندارد که جیمز برای خودش گفتگوی خوبی داشته باشد. حتی کمترین جدی در بازیگری او نیست. حتی من را در Tika شروع نکنید. من آنها را مقصر نمی دانم. آنها خطوط ضعیفی برای اجرای آن داشتند.

این فیلم به شکلی ساخته شده است که به نظر می رسد این باند در مورد فیلم سازی واقعاً غیرمجاز بوده است. اشتباهات و نقاط ضعف زیادی در تلنگر وجود دارد که از نظر فیلم سازی هیچ نتیجه خوبی نخواهد داشت. بله ، این برای بچه های شما خوب خواهد بود ، اما سلام ، طرفداران بزرگسال نیز وجود دارند. چه احساسی دارند ، ها؟

دکتر روبوتنیک در فیلم جوجه تیغی (اسپویلرها)

اگر من سعی كنم به سمت روشن نگاه كنم ، و شما می دانید كه من در اینجا سخت می لرزم ، جیم كری را تنها نجات دهنده می دانم. لحظاتی که او روی پرده است لحظه های تسکین است. او این فیلم را با حضور خود فیلم قابل ملاحظه ای می کند. دکتر روبوتنیک او یک قطعه جذاب است. اما در عمل او عناصر جیم زیادی وجود دارد و او بیشتر از خود شرور است که قرار است در آن بازی کند.

این فیلم تلاش می کند با درنهایت ادای احترام به دکتر روبوتنیک واقعی نشان دهد که در نهایت به او نشان داد که به همان چهره ای که در بازی در صحنه بعد از اعتبار داشت ، وارد شود. بنابراین ، اساساً آنها ما را برای دنباله دیگری آماده می کنند ، اما وقتی به کیفیت فیلم نگاه می کنید ، شروع به تعجب می کنید که آیا قصد تماشای مورد بعدی را دارید یا خیر.

به عنوان یکی دیگر از صحنه های پس از اعتبار برای فیلم ، ما باید دمهایی از دنیای مختلف برای ردیابی Sonic نشان دهیم. حتی اگر آنها سعی کنند طرفداران شخصیت های بازی را خوشحال کنند ، اگر بخواهند دنباله ای بسازند ، در دراز مدت باید با طرح دیالوگ های معنی دار نقشه خوبی داشته باشد.

شاید نویسندگان بهتر و یک کارگردان بهتر این ترفند را در اینجا انجام دهند. بیایید امیدوار باشیم درست مانند فیلم The Angry Birds در ادامه ادامه یابد.

حکم نهایی

فیلم Sonic the Hedgehog منطق را برتری می بخشد. آنقدر شیک و احمقانه است که باعث می شود تصمیم خود را برای آمدن و تماشای آن در وهله اول زیر سوال ببرید. شاید بخاطر همین مثبت بودن ناشی از انتشار فیلم جدید باشد یا دیدن یک شخصیت بازی مدت طولانی گمشده در صفحه بزرگ شکل بگیرد. سرزنش هیجان برای آن!

به هر حال به شما اخطار داده شده است. این را می توان یک فیلم بچه ها نامید ، برای اینکه صادقانه از آن لذت ببرند ، مطمئناً لذت ببرند.

تریلر فیلم Sonic the Hedgehog Movie را اینجا مشاهده کنید:

https://www.youtube.com/watch؟v=b1nDCha-FdQ

Sonic the Hedgehog

Sonic the Hedgehog

طرفداران

  • تصاویر خوب است
  • جیم کری

منفی

  • توطئه مصنوعی
  • جهت فقیر
  • فیلمنامه بد

خلاصه

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها