بهترین تاریخ تولد همیشه – بررسی کوتاه فیلم

بهترین تاریخ تولد همیشه – بررسی کوتاه فیلم

بهترین فیلم تاریخ تولد همیشه بررسی فیلم

این کمدی Goofball پنج دقیقه ای دارای بسیاری از ویژگی های طنز سیاسی است که در زیر لایه های آن پنهان شده و نوشتن این فیلم کوتاه را کمی هوشمندانه تر کرده و ممکن است در سطح ظاهر شود. به طور کلی کوتاه و سرگرم کننده است.

همه اینا ها برای چی است؟

بهترین تولد تا کنون ، نویسندگی و کارگردانی کول جاگر یک کمدی در مورد Dimpton ، یک نوجوان بزرگتر است که مانند یک کودک بازی می کند ، که داستان روز تولد خود و وقایع منتهی به آرزوی بزرگ او را روایت می کند.

نظر من

من عاشق شیوه باز شدن این کتاب کوتاه با استفاده از کتاب ایجاد شده توسط نقاشی های مداد رنگی ساده شخصیت اصلی آن ، Dimpton ، است که به ما سه صفحه عنوان می دهد که هر وقت آنها را می خواند. این نقاشی های کودکانه ایده خوبی از شخصیت دیمپتون و یک راه عالی برای معرفی او و خانواده اش پدر بو و عمو بی بی به ما می دهد.

متأسفانه بودن از انگلیس به معنای این بود که بسیاری از طنزهای سیاسی بر من گم شدند. اگرچه من به دموکرات ها و جمهوری خواهان و همچنین به نقل قول “سرزنش اوباما” اشاره کردم. احساس می کنم ندانستن چیزی در مورد سیستم سیاسی آمریکا به این معنی است که برخی پیام های این تلاش برای جبهه سیاسی را از دست داده ام. با این حال من این احساس را پیدا کردم که نزاع بین پدر بو و عمو بی بی عیب و نقص احزاب سیاسی است که هرگز به مشاجره پایان نمی دهند ، همواره نادیده گرفتن دیمپتون که من فکر می کنم نماینده مردم آمریکا است که سیاستمداران قرار است برای آن بجنگند. .

من از شیمی که در اینجا بین تیموتی جی کاکس و اسکات شولر به عنوان پدر و عمو وجود دارد لذت می بردم ، استدلال های آنها و سرگرمی آنها برای تماشای. اگرچه کوتاه کوتاه این رابطه را برای توسعه زمان بیشتر نمی کند (همانطور که ماهیت جانور نیز هست) من فکر کردم این تلاش خوبی برای هر دو بخش آنها بوده است.

مطلب مرتبط  Suraj Pe Mangal Bhari نقد و بررسی کامل فیلم - تماشای فیلم آنلاین

بهترین فیلم تاریخ تولد همیشه بررسی فیلم

نویسنده ، کارگردان و ستاره کول جگر کوتاه کوتاهی بسیار باهوش و سرگرم کننده ارائه کرده است که می توان در بسیاری از سطوح از آن لذت برد. اگرچه یک اظهار نظر منفی نیست ، اما احساس می کنم ارائه کودکانه ممکن است برخی افراد را از کار بیندازد ، اما رد کردن آن اشتباه است زیرا این یک خلاصه بسیار لذت بخش است.

اجراهای قابل توجه

تیموتی جی کاکس در پدر بو بازی کرد. تیموتی عملکرد خوبی در نقش پدر دیمپتون به ما می دهد. عضلات بازیگری قدرتمند وی منعطف هستند زیرا او هنگام تولد پسران ، در میدان مین سیاسی هرچند به شکل پدر حرکت می کند.

اسکات شولر تقریباً برابر تیموتی جی کوکس برابر با عمو بی بی است. عملکرد قوی او در مقام پدر ، تضادی عالی برای کاکس است.

کول جگر دیمپتون را به شکلی بسیار کودکانه بازی می کند و به همان اندازه از یک مانیتور در می آید. من احساس می کردم که شما قادر به گفتن او از بازی کردن این قسمت لذت می برید.

حکم

این کمدی غیر متعارف و عجیب دقیقاً به همین دلیل است که من فیلم کوتاه را خیلی دوست دارم. چیزی از این نوع هرگز به هیچ وجه به غیر از یک قالب دیگر کار نخواهد کرد و ارائه و سبک غیر معمول فقط به جذابیت آن می افزاید. به طور کلی در مدت زمان 5 دقیقه این ساعت مچی هوشمند ، باهوش و سرگرم کننده است که حتماً توصیه می کنم.

Graham_B

معتاد فیلم 31 ساله. پرداخت قیمت برای جوانان فراموش شده فیلم و پاپ کورن. جمع کننده دی وی دی و طرفدار مشتاق فیلم های اکشن 80 است. عاشق سرو و پیتزا!

admin

Related Posts

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

fallback-image

دانلود قسمت 5 سریال قورباغه

بررسی منتقدان سری وب Tandav – تماشای فیلم های آنلاین

بررسی منتقدان سری وب Tandav – تماشای فیلم های آنلاین

fallback-image

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها