به دام افتاده (2016): یک روز معمولی در زندگی شما می تواند طولانی ترین یا حتی آخرین تاریخ زندگی شما باشد

به دام افتاده (2016): یک روز معمولی در زندگی شما می تواند طولانی ترین یا حتی آخرین تاریخ زندگی شما باشد

این در سال 2016 اکران شد. Rajkumar Rao پیشرو بود و نقش او مدت ها در مذاکرات بود. این نه تنها به دلیل عملکرد فوق العاده او ، بلکه به دلیل تغییر بدنی که او برای بازی در نقش شوریا نیز طی کرده بود. Rajkumar Rao پس از این ، خود را به عنوان یكی از پرفروش ترین بازیگران بالیوود تثبیت كرد ، كه مایل اضافی برای رسیدن به شخصیت در واقع بینانه تر شد.

به عنوان یک بیننده ، اولین اندیشه ای که بعد از خواندن عنوان فیلم “به دام افتاده” ذهن ما را به خود جلب می کند این است که شاید شخصیت اصلی داستان در جایی به دام بیفتد. اما این “جایی” فقط می تواند یک آپارتمان معمولی باشد وحشتناک است. این فیلم یک تریلر Survival است. شوریا ، کارمند مرکز تماس ، تصمیم می گیرد که یک روز قبل از ازدواج با شخص دیگری ، گره بزند و گره بخورد با دوست دخترش ، نوری ، گره بزند.

سرانجام ، وی در جستجوی یک آپارتمان ارزان قیمت برای زندگی در آنها است. بودجه تنگ او را وادار می کند تا یک آپارتمان طبقه 35 را در یک ملک غیر مسکونی انتخاب کند که به طعن و مزه نامیده شده است سوار. تنها نگهبان مشغول به کار در ساختمان از این موضوع آگاه نیست که Shaurya در آن ساکن شده است ، و Noorie هنوز آدرس جدید Shaurya را نمی داند.، به دام افتاده (2016): یک روز معمولی در زندگی شما می تواند طولانی ترین یا حتی آخرین تاریخ زندگی شما باشدصبح روز بعد ، Shaurya ، با تلاش برای ترک عجله ، موفق می شود خود را با کلید در درب بیرونی در آپارتمان قفل کند. و اکنون زمان آن است که همه چیز در فیلم علیه نفع Shaurya شروع می شود. او تمام تلاش خود را می کند تا قفل را باز کند اما خراب نشود ، برق آپارتمان به دلیل سیم کشی معیوب خراب می شود و همچنین تلفنش از کار نمی افتد. وی اکنون در یک آپارتمان در 35 قفل شده استهفتم کف بدون غذا ، آب ، برق و تماس انسانی. اینگونه نیست که Shaurya سعی نکرد تا کمک کند. او کارهای زیادی انجام داد که به اعتقاد من شخص دیگری در موقعیت خود فکر نمی کند.

کل فیلم جلوه های کلاستروفوبیک را نشان می دهد و این چیزی است که آن را ترسناک تر و هیجان انگیز می کند. با گذشت روزها از طرف Shaurya بی قرار تر می شود. آپارتمان متروک بود و هیچ کس نتوانست فریاد او را برای کمک بشنود. ناامید شده برای غذا ، Shaurya شروع به خوردن سوسک ، مورچه ها و کبوتر می کند و همچنین برای غلبه بر تنهایی شروع به صحبت با موش می کند.

مطلب مرتبط  Isaidub.Net 2020 - فیلم های دوبله ، دانلود فیلم های دوبله شده تامیل IsaiDub - فیلم های آنلاین را تماشا کنید

Shaurya یک گیاهخوار سخت در حال خوردن چیزی است که او هرگز برای تغذیه اساسی و زنده ماندن به آن فکر نمی کرد. به لطف او ، پس از گذشت چند روز ، باران شدید می بارد و شوریا به همان میزان ممکن آب را درون ظروف جمع می کند. بنابراین این فیلم اساساً در مورد مبارزاتی است که شوریا فقط چند روز دیگر زنده می ماند و اینکه چگونه این کار آغاز شد زیرا او به مکانی برای زندگی با دوستش نیاز داشت.

آیا او تا به حال موفق به فرار از آپارتمان شده است؟

[Spoiler alert]

وی نزدیک به یک هفته در آن آپارتمان به دام افتاده بود اما وضعیت وی بدتر از کمبود غذا ، خستگی و انزوا شد و Shaurya با ورق فلزی شروع به تکان خوردن از درب بالکن می کند و درنهایت زنده می ماند و موفق می شود بیرون بیاید. او از پنج طبقه صعود می کند ، تقریباً چندین بار به دلیل کمبود آب بدن در حال سقوط است و در نهایت موفق به فرار از آپارتمان می شود. پس از فرار از آپارتمان ، علل انزوا ، كمبود انرژی وی از بین می رود و بلافاصله به بیمارستان منتقل می شود. بعداً می فهمد که نوری ، ازدواج کرده بود و این قلب او را لرزاند. نوری فرض کرد که شوریا به او خیانت کرده و او را رها کرده است ، به همین دلیل سعی کرد در زندگی حرکت کند. دل شکسته Shaurya سعی می کند روزمره عادی خود را نیز ادامه دهد.

این فیلم در رده های 63 نامزد دریافت رده های مختلف شدراد جوایز فیلم نامه و حتی چند جایزه اهدا شده است – جایزه منتقدین برای بهترین بازیگر نقش اول مرد (Rajkumar Rao) ، بهترین ویرایش و بهترین طراحی صدا.

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها