بیا بابا (2019) – Movie-Blogger.com

بیا بابا (2019) – Movie-Blogger.com

من یک بار به طور اتفاقی گوش یک پسر را لگد کردم.
منظور من این نبود ، اما فریب دهنده فرار کرد.
می توانستم درست در جمجمه او ببینم.

الیاس وود همیشه باعث شگفتی های دلپذیر می شود. از نظر انتخاب فیلم های او ، شما نمی توانید بگویید که او آن را ایمن بازی می کند. انتخاب های او همیشه نسبتاً عجیب و غریب است. من او را با دانیل رادکلیف مقایسه می کنم. بازیگر دیگری که با بازی در نقش یک شخصیت مشهور در بیشتر زندگی خود ، موفقیت جهانی را به دست نمی آورد. همینطور الیاس وود که برای همیشه و همیشه با Frodo در ارتباط خواهد بود. ظاهراً آنها نیز علاقه مشترکی دارند ، یعنی افراد متوفی. جایی که رادکلیف نقش جسد را در “مرد ارتش سوئیس“، وود در این فیلم با یک جسد آغشته به آغوش گرفته شده است. به هر حال، “بیا بغل بابا“فیلمی makabre ، تاریک و کمی طنز است.

بیا بغل بابا

دی جی مرسوم ، مد روز ، با پدر ناپسند ملاقات می کند.

وقتی پوستر فیلم را نگاه کردم ، فوراً به فکر “تولدم مبارک” آن نه “بیا بغل بابا“به نظر می رسد مانند یک برش خالص. اما چنگال نروال گرین وود (الیاس وود) نگه داشتن روی جلد ، به روش مبتکرانه و در عین حال دردناک مورد استفاده قرار می گیرد. نوروال یک دی جی عجیب و غریب و مرسوم ، مد روز با التون جان است که در دایره آشنایان خود قرار دارد. شیک ، معاصر که با خال کوبی های هنری و استراتژیک پوشیده شده است. سبیل فردی عطارد را کوتاه کرد. و یک مدل مو به نظر می رسد که با استفاده از کوره سوپ سبک شده است. همه چیز نشان می دهد که نورالو عادت به زندگی با جامعه پرمحتوا دارد و سفر به درون جنگل با یک چمدان چرخ دار پشت سرش واقعاً متعلق به آن زندگی نیست. هنگامی که او سرانجام وارد خانه ساحل شد (که طبق گفته های نورال ، شبیه به یک بشقاب پرنده پرواز از دهه 1960 است) و با پدرش برایان ملاقات می کند ، که سالها ندیده بود ، معلوم می شود که دومی کاملاً برعکس است. . ظاهری ناپاک ، نسبتاً بی رحمانه ، کم تحرک و مداوم شیشه ای را با مشروب یا شراب در خود جای می دهد. پیک نیک برای نوروال که اخیراً از الکل خودداری کرده است. قبل از این که او را بشناسد ، تلفن هوشمند وی (نسخه محدودی از طلا ، طراحی شده توسط لرد) در پایین اقیانوس فرو می رود ، در حالی که پدرش سعی داشت سلفی بگیرد. لحن تنظیم شده است.

بیا بغل بابا

کمدی-وحشت. ترکیب مورد علاقه من نیست.

بیا بغل بابا“یک فیلم دشوار برای قرار دادن است. از یک طرف ، آنها سعی کردند یک یادداشت طنز به اینجا و آنجا اضافه کنند. اگرچه طنز سیاه ظریفی که مورد پسند همه نیست. از طرف دیگر ، واقعاً یک وحشت وحشت وجود دارد که کاملاً مضحک است. باز هم ، من واقعاً چنین هوادار مشتاق ترکیب وحشت و کمدی نیستم ، زیرا معمولاً هر دو ژانر احساس ناقصی دارند. و صداقت در این فیلم نیز هست. بخش طنز واقعاً خنده دار نبود (فقط با یک چنگال نادر). و همچنین قسمت وحشت را نسبتاً کم نور دیدم. شکی نیست که دارای محتوای هیجان انگیز بالایی است. و مطمئناً این یک داستان ساده نیست. حتی می توانید بگویید که آنها با تعداد پیچ ​​و تاب های طرح بسیار اندک بودند. اما پوچی در داستان (مانند متلی که به طور کامل با بازدید کنندگان یک همایش swingers رزرو شده است. چه کسی چنین ایده ای را ارائه می دهد؟) هیچ محدودیتی نمی داند. رفتار مجنون و ترسناکی که به آرامی در نوعی “تکامل” شکل می گیردکیپ ترس“تجاوز. افسر وظیفه و تعقیبش. تاج گذاری و این واقعیت که نوروال به دلیل کمبود جا در مریخ ناگهان مردی در خانه دارد. صداهای وحشتناک شبانه. کشف نوروال و پرده از تمام رمز و راز. متل اتفاق می افتد. این فقط ادامه می یابد خوشبختانه ، من عاشق یک داستان پوچ الان و بعد هستم.

مطلب مرتبط  جشنواره فیلم مستند DOXA برندگان جوایز جشنواره آنلاین را اعلام می کند

بیا بغل بابا

این باعث تعجب من شد.

الیاس وود همانطور که نورال برونگرا و نسبتاً متکبر است بسیار باشکوه است. کسی که نمی فهمد اوضاع وخیمی را در چه وضعیتی قرار می دهد خود را پیدا می کند. همچنین نمی داند که تمام داستان زندگی وی کاملاً متزلزل خواهد شد. این حالت بیننده را نیز احساس خواهد کرد. متزلزل شد در اولین قسمت فیلم ، تعجب می کنید که داستان در کدام جهت قرار خواهد گرفت. اما به محض این که نقشه فاش می شود و داستان شتاب می یابد ، هم از نظر سرعت و هم از اقدامات ناامید کننده ، محکم بمانید زیرا این یک سوار چرخ های وحشی خواهد بود. و ارزشش را دارد “بیا بغل بابا“یک تریلر عجیب ، عجیب و غریب و عجیب با صحنه های بسیار تهاجمی و پر جنون است. آشکار سازی بیش از حد توصیه نمی شود. بهترین کار برای شروع تماشای این فیلم بدون دانستن زیاد است ، به گونه ای که تجربه قطعاً تعجب آور باشد. توصیه شده.

https://www.youtube.com/watch؟v=_PITkX6Ymqo

امتیاز من 6/10
پیوندها: IMDB

فیلم-دزدگیر

من پیتر هستم ، سال تولید 1966 و ساکن بلژیک. من با ورونیکا ازدواج کرده ام و با هم دو بچه دوست داشتنی داریم ، کارولین (7 ساله) و فیلیپ (5y). من یک طرفدار بزرگ فیلم هستم. من تمام زندگی خودم در حال تماشای فیلم بوده ام و تعداد کسانی را که تاکنون دیدم از دست داد.

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها