بیلی-فورد پاییز ریزگردهایی را تأمین می کند ، زیرا من امشب رمان YA با تو نمیمیرم

بیلی-فورد پاییز ریزگردهایی را تأمین می کند ، زیرا من امشب رمان YA با تو نمیمیرم

تولیدات برجسته در حال توسعه من امشب با تو نمیمیرم
YA Novel دو نوجوان را در تلاش خود برای پیروزی در مسابقات نبرد پیروز می کند
پاییز بیلی فورد و کامرون برنت برای تولید ویژگی با رادار
NAACP Image Nominee با نویسندگی کیمبرلی جونز و جیلی سگال

تهیه‌کننده پاییز بیلی-فورد (از طریق شیشه تاریک ، به دسترس) ، حق فیلم را برای رمان YA من امشب نمی‌میرم با شما امشب ، تألیف شده توسط فعال کیمبرلی جونز و وکیل جیلی سیگال تضمین کرده است. این پروژه همکاری بین بیلی و کامرون برنت (علیبی ، نیمکت) از برجسته تولیدات و تصاویر راداری (حق رای دادن Jumanji ، Karn Evil 9) است. مایکل ناپولیلو و ماریا فریسک برای رادار تولید می کنند.

رمان NAACP Image Award Nominee ، که در سال 2019 منتشر شد ، دنبال می شود دو دختر نوجوان – یکی سیاه ، یک سفید پوست – که مجبورند برای مقابله با فرضیات خود در مورد نابرابری نژادی به محض اتکا به یکدیگر ، برای عبور از شورش های نژادی خشونت آمیز که ایجاد کرده است شهر آنها با ناآرامی های داخلی آتش گرفته است.

لنا سبک قاتل ، دوست پسر جذابش و نقشه ای دارد. او می داند که آن را بزرگ خواهد کرد. از طرف دیگر ، کمپبل فقط در تلاش است تا سر خود را پایین نگه دارد و سال را در مدرسه جدید خود بگذراند.
وقتی هر دو دختر در بازی فوتبال جمعه شب شرکت می کنند ، آنچه انتظار دارد این نیست که همه چیز در هرج و مرج ناگهانی دسته جمعی فرو روند. آشوب ناشی از خشونت و نفرت. هرج و مرج که به طور غیر منتظره آنها را به هم می اندازد.
آنها دوست نیستند. آنها به سختی نظر دیگران را درک نمی کنند. اما هیچ کدام از اینها مهم نیست که شهر در شعله های آتش قرار داشته باشد ، و تنها در صورتی که قصد زنده ماندن در شب را داشته باشند ، باید به یکدیگر اعتماد کنند.

“من عاشق شدم که امسال وقتی سال گذشته آن را خواندم ، با تو نمیمیرم. دوستی فزاینده بین لنا و کمپبل برای من قدرتمند بود. وقتی این داستان را خواندم ، انواع و اقسام احساسات را تجربه کردم. من هیجان زده ام که با رادار همکاری کنم تا کارهای کیم و جیلی را به صفحه نمایش بزرگ برسانیم. “

برنت کتاب را خواند و با اشتیاق بیلی-فورد موافقت کرد. “برنامه ما این است که یک فیلم قدرتمند را بسازیم که از نظر نسل جوان دیده شود. ما باید یک شب را به دو نوجوان نشان دهیم که برای زنده ماندن در یک شب آزاردهنده تیراندازی ، دعوا ، شورش ، غارت و دیدگاه های متضاد آنها بر روی یکدیگر ، همه در حالی که سعی می کنند به خانه و امنیت برسند ، زندگی می کنند. “

مطلب مرتبط  Levidia Alternatives 2020 - تماشای فیلم های آنلاین

از زمان انتشار تابستان گذشته ، من امروز نمی میرم با تو میمیرم بخاطر رسیدگی به تعصبات و تنشهای نژادی که در آمریکا نفوذ دارد تحسین شده ام. آنجی توماس ، نویسنده پرفروش در کتاب “The Hate U Give” ، نیویورک تایمز ، آن را “یک برنامه نویس صفحه مطلق … یک رمان قانع کننده و قدرتمند دانست که مطمئناً تأثیر می گذارد”. دیوید آرنولد ، نویسنده پرفروش در نیویورک تایمز در Mosquitoland و کودکان اشتها ، اعلام کرد که این کتاب “یک بررسی قدرتمند از امتیازات است ، و اینکه چگونه دوستان اغلب در مکان های غافلگیرانه یافت می شوند. جونز و سیگال اولین بار به صفحه تبدیل کرده اند ، به همان اندازه که اعتیاد آور باشد. “

کیمبرلی جونز ، نویسنده نویسنده ، در جریان اعتراضات خشونت پلیس ملی در مصاحبه با مردم حاضر در جمع بوده است و موضوع ویدئویی ویروسی است که در آن ظلم مالی مالی سیستمی را با یک بازی ثابت از انحصار مقایسه می کند. با بیش از 1.9 میلیون بازدید تا به امروز ، چگونه می توانیم پیروز شویم از Trevor Noah، LeBron James، Lizzo، Janelle Monáe و Madonna ستایش کرد. جونز در مورد ویژگی آینده گفت: “من نمی توانم كلماتی را پیدا كنم تا توصیف كنم كه چگونه درباره كتاب در فیلم ساخته می شوم. کاوش در مورد “چرا” درگیر در ناآرامی های مدنی در این دوره قابل مذاکره نیست و من امشب نمی میرم با تو بمیرم کاری است که می تواند پرتال آن گفتگو را باز کند. فکر می کنم مقرر شد در این رسانه آزاد شود. “

جیلی سیگال نویسنده اظهار داشت: “کار با تولیدات برجسته و تصاویر راداری برای اینکه من امشب با تو نتوانم بمیرم یک هیجان است. افتخار می کنم که این ماده را در دست آنها داشته باشم و از اشتیاق آنها برای آوردن این پروژه به صفحه الهام گرفته ام. امیدوارم اقتباس از این رمان برای فیلم وسیله ای دیگر برای کشف و گفتگو درباره موضوعات مطرح شده در کتاب و گفتگوهایی که برانگیخته است به مخاطبان جدید برسد.

فیلم-Blogger.com

یک وب سایت نقد و بررسی فیلم که در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا تمام سلیقه ها و عطر و طعم شدید سینمای ایندی را تهیه کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما باعث می شود که ما چه کسی باشیم!

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها