تریلر سکوت | فیلم-Blogger.com

تریلر سکوت | فیلم-Blogger.com

https://www.youtube.com/watch؟v=330PKywSD9Q

سکوت کارگردان Brwa Vahabpour داستان دختر ناشنوای جوانی را نشان می دهد که در تلاش است تا در آن جای بگیرد. این کوتاه موضوعی که از نزدیک به انزوای اجتماعی نگاه می کند ، در آگوست در جشنواره بین المللی اودنس واجد شرایط اسکار به نمایش درخواهد آمد.

یک دختر کردستانی ناشنوا است و والدینش نمی توانند او را به مدرسه ویژه بفرستند. بنابراین دختر با همه چیز می جنگد.

کارگردان بروا وهاب پور کارگردانی بسیاری از فیلم های کوتاه مانند انار و چوپان را انجام داده است. The Shepherd در ادامه با کسب جوایزی همچون جایزه بهترین فیلم داستانی در جشنواره فیلم کوتاه بوستون 2019 ، موفق به کسب جایزه بزرگ در جشنواره بین المللی Des Ecoles De Cinema De Tetouan 2019 شد. وهاب پور همچنین برای فیلم کوتاه خود Silence ، در سال 2018 برنده جایزه افتخارآمیز The Nordic Talents ، و جایزه Screen Talent Europe Pitch در سال 2019 شد. وی در حال حاضر در حال تهیه نسخه ای از ویژگی های Silence در کنار اسلو تصویر است.

تهیه کننده Renée Hansen Mlodyszewski به مدت 10 سال در صنعت فیلم و تلویزیون کار کرده است و در محصولاتی چون Lilyhammer ، Downsizing فعالیت کرده و چندین فیلم کوتاه نیز تولید کرده است. امروز ، رنه در شرکت تولیدی اسلو پیجز کار می کند و در آنجا دستیار تهیه کننده فیلم های سینمایی The Worst person in the world توسط Joachim Trier و Hope by Maria Sødahl بوده است. علاوه بر این ، رنه فیلمهای سینمایی در حال توسعه با کارگردانان Brwa Vahabpour ، Fanny Ovesen ، Johanna Pyykkö و Truls Krane Meby دارد و در حال تولید فیلم سینمایی Explosions in the Heart با ینی لی به عنوان کارگردان است.

مطلب مرتبط  The Silencing (2020) | فیلم- Blogger.com

لوکاس زامارو ، فیلمبردار سینما برای توسعه کار خود در اسلو به نروژ نقل مکان کرد و در آنجا هم اکنون عضوی از انجمن نویسان نروژی (FNF) است. وی با کارگردانانی چون هشام زمان ، ایزر علیو ، توو اونهایم ، اگیل پدرسن ، ماریوس میرمل و بروا وهاب پور در زمینه فیلم های بلند ، سریال های تلویزیونی و فیلم های کوتاه همکاری داشته است.

فیلم-Blogger.com

یک وب سایت نقد و بررسی فیلم که در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا تمام سلیقه ها و عطر و طعم شدید سینمای ایندی را تهیه کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما باعث می شود که ما چه کسی باشیم!

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها