fallback-image

تریلر State (Remix) | فیلم- Blogger.com

استیت (ریمیکس) داستان پیرمردی را روایت می کند ، تنها و تنها خانواده خویشاوند او را رها کرده و تحت تأثیر نقش خود در تغییر روند تاریخ آمریکا قرار گرفته و خودکشی می کند. نوه او ، کهنه سرباز جوان و آسیب دیده ، در لبه لبه های بین حافظه و واقعیت خود قرار دارد و سعی در رسیدن به دوست دختر بیگانه خود دارد که نمی داند که او دوباره برگشته است یا AWOL رفته است. در آخرین تلاش ناامیدانه او او را جستجو می کند ، اما در این مرحله همه چیز ماشه است.

آلن نوول فیلمساز فعالیت خود را در تجارت در شهر نیویورک در سال 2009 به عنوان یک دونده در یک سینمایی مستقل به نام Finding Julia و به عنوان ویرایشگر برای شرکت هایی مانند Warby Parker ، Lenovo و Search Party Music آغاز کرد. آلن به عنوان دستیار کارگردان سه بار برنده جایزه بهترین فیلمبرداری ساندنس ، الن کوراس ، کار کرد. برای سال بعد او در کنار او در آن نقش کار کرد. او به او الهام بخش ساخت (State) (اولین اثر بلند سینمایی) بود.

State (Remix) اخیراً توسط Hollywood.com در وب سایت اصلی آنها و همچنین در کانال YouTube خود ، جریان های هالیوود ، به نمایش در آمد. در تاریخ 9 مارس ، آلن نوول در کلاس کارشناسی تاریخ عمومی UCLA صحبت کرد و در مورد تجربه خود در ساخت فیلم صحبت کرد و به سوالات دانشجویان پاسخ داد.

از آلن پرسیدیم که ایده فیلم را از کجا آورده است. او به ما گفت، “ایالتی (ریمیکس) با مقاله ای درباره یکی از تاریک ترین و سرنوشت سازترین وقایع تاریخ آمریکا شروع شد. این به یک داستان درباره دو شخصیت تبدیل شد: یک پیرمرد و یک مرد جوان. پیرمرد به دلیل درگیر شدن در آن واقعه مهم گناه آلوده می شود و ده ها سال بعد زیر بار سنگینی می رود ، در حالی که مرد جوان ، کهنه سرباز ، هنگامی که به دنبال دوست دختر بیگانه خود می رود ، تلاش می کند تا با آسیب های روبرو شود. اضطراب و ناامیدی می توانند خود را به غیر منتظره ترین روش ها نشان دهند. “

آلن همچنین توضیح داد که چگونه ایده او به فیلمنامه تبدیل شده است ، “فیلمنامه در ابتدا با این ایده ساخته شد که تاریخچه شخصی و مشترک ما همیشه قابل تشخیص نیست. کنایات به گذشته پیرمرد همراه با درد زندگی از دست رفته خانوادگی او به صمیمیت افزوده و فاجعه را پیچیده تر کرد ، در حالی که تظاهرات آسیب دیدگی مرد جوان ، هنگام انجام وظیفه فعال ، رنج می برد ، داستان را به چشم انداز وسیع تری از تاریخ ارتقا داد. توالی های مونتاژ موازی سفرهای این شخصیت ها را گره می زند. “

برای اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی دولت (رمیکس) اینجا مراجعه کنید.

مطلب مرتبط  Wapking 2020 - بارگیری رایگان فیلمهای Bollywood ، Hollywood و Mp3 آهنگها - تماشای آنلاین فیلم ها

برای پیش پرده های مستقل فیلم بیشتر اینجا را کلیک کنید.

فیلم- Blogger.com

یک وب سایت Movie Review در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا بتواند همه سلیقه ها را با عطر و طعم قوی از سینمای Indie تأمین کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما ما را به همان چیزی تبدیل می کند که هستیم!

admin

Related Posts

fallback-image

مرور فیلم Kringle Time (2021)

fallback-image

نقد فیلم Caged (2021) | فیلم- Blogger.com

fallback-image

بررسی فیلم Double Blind (2018)

fallback-image

نقد و بررسی فیلم The Penny Black (2021)

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها