تصاویر رادار در حال توسعه در فیلم ترسناک شنوایی غیب

تصاویر رادار در حال توسعه در فیلم ترسناک شنوایی غیب

مصاحبه ای با FIlmmakers با Twinsed Twins ، Jan و Sylvia Soska

تصاویر رادار در حال توسعه در فیلم ترسناک شنوایی غیب
جن و سیلویا سوسکا برای نوشتن و ویژگی مستقیم
داستان مبتنی بر BlindSide ، یک بازی ماجراجویی فقط صدا

رادار پیکچرز حق فیلم را برای BlindSide ، اولین بازی ماجراجویی موبایل فقط با صدا شنیداری جهان تضمین کرده است. این پروژه به عنوان غیب توسعه داده می شود ، یک ویژگی ترسناک درباره یک زوج که در یک دنیای وحشتناک که نمی توانند آن را بشناسند کور می شوند. این فیلم همکاری بین رادار پیکچرز و خواهران سوسکا (Rabid 2019 ، Mary Mary) است. خواهران Soska خواهد نوشت ، کارگردانی و تولید خواهد کرد. مایکل ناپولیلو ، ماریا فریسک و الکس پاور برای رادار تولید می کنند.

وی گفت: “ما مدت هاست که رادار و کارهای فوق العاده ای که آنها به عنوان عناوین صنعت و نوآوران صنعت انجام می دهند را تحسین کرده ایم. ما بسیار هیجان زده و مفتخریم که با این تیم افسانه ای همکاری می کنیم زیرا آنها عمیق تر به ژانر ترسناک می پردازند و دوباره زمین جدیدی را می شکنند. غیب یک تجربه فیلم ترسناک است که کاملاً برخلاف سایر موارد قبل از آن است. خواهران Soska گفتند ، این فیلم با قرار دادن کانون داستان پردازی بر آنچه می شنوید ، واقعاً ترس از ناشناخته ها را زنده می کند.

یک زوج بوستون بطور غیر قابل توضیح کور از خواب بیدار می شوند و در تلاش برای یافتن کمک ، به دنیایی می پردازند که از نظر شبانه روزی متفاوت از دنیای قبلی است. هنگامی که این زوج در این واقعه وحشتناک جدید قدم می زنند ، می ترسند از بین بردن عقل آنها از بین برود. آنها حضور یک گونه جدید عجیب را حس می کنند ، نوع نور برای آنها اولویت نیست.

مطلب مرتبط  دانلود سریال دل قسمت 34

غیب به عنوان مدیر اجرایی رادار Ted Field تولید می شود ، که 30 سال فعالیت در صنعت فیلم سازی منجر به ناخالصی های گیشه در سراسر جهان به 8 میلیارد دلار رسیده است. وی تاکنون بیش از 60 فیلم تولید کرده است ، از جمله حق رای دادن Jumanji ، حق رای دادن Riddick ، ​​Amityville Horror (2005) ، The Last Samurai و The Texas Chainsaw Massacre (2003).

فیلد درمورد همکاری آینده گفت: “من از آنچه Soskas با پیچ و تاب خود روی Rabid Cronenberg انجام داد ، لذت بردم. کار آنها به عنوان نویسندگان و کارگردانان عناصر ژانر کلاسیک را در بر می گیرد و کیفیت تازه و احشایی به آن می افزاید. من مشتاقانه منتظر هستم تا آنچه را که ما با غیب ایجاد می کنیم ببینم. “

یک فیلمنامه هم اکنون در حال انجام است.

فیلم-Blogger.com

یک وب سایت نقد و بررسی فیلم که در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا تمام سلیقه ها و عطر و طعم شدید سینمای ایندی را تهیه کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما باعث می شود که ما چه کسی باشیم!

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها