تصاویر فوق العاده فیلم جدید “معمولی فوق العاده” را اعلام می کند

تصاویر فوق العاده فیلم جدید “معمولی فوق العاده” را اعلام می کند

https://www.youtube.com/watch؟v=anig92Vjuvo

تصاویر فوق العاده The Extraalous Ordinary را اعلام می کند. داستانی که سه جوان بزرگسال را با سابقه مشکلات روانی و چگونگی یادگیری کنار آمدن با عوامل محرک هنگام بازگشت دوباره زخم های پیر دنبال می کند. در این فیلم مادیسون بولاک (استاز) ، الکس مونتالبان (شام من با هرو) ، جان پوسی (چگونه با قتل دور شویم) و آنا مارت (نیاز به سرعت) بازی می کنند. چند سال پس از یک تجربه آسیب زا در دبیرستان ، یک دانشجوی جوان عکاسی در جستجوی شروع تازه در سراسر کشور از نیویورک به جنوب کالیفرنیا نقل مکان می کند. او به سرعت دریافت که در مبارزه با اضطراب و افسردگی تنها نیست و می فهمد که راه بهبود با عشق ، درک و جامعه بیش از آنچه تصور می کرد هموار شده است.

“عادی فوق العاده یکی از مهمترین موارد لازم را به جوانان می دهد – گفتگوها. مکالمه برای یادگیری نحوه حرکت در لحظات چالش برانگیز و ترسناک زندگی. دیدن این سناریوها روی صفحه به مخاطب این فرصت را می دهد تا در این واقعیت تأمل کند که آنها در تجربه هایشان تنها نیستند و حتی اگر ترسناک باشد ، وقتی می خواهند در مورد آنچه که تجربه می کنند صحبت کنند ، می توان آنها را درک کرد و از آنها کمک گرفت. با سلام به ناتالی و تیم برای ساخت چنین فیلم مرتبط و تأثیرگذاری. ” گفت: کارشناس عملکرد لیز A. گارسیا.

“عادی فوق العاده” ، روایتی گیرنده و دلچسب است که می خواهد انگ های مرتبط با سلامت روان ، ضربه و بهبود را به چالش بکشد. EO شجاعت جوانان بالغ را با به چالش کشیدن روایتی منسوخ و روایت داستانهای جذاب و غیر متعارف که منعکس کننده تعهد به کشف و تقویت آگاهی از مسائل مربوط به سلامت روان است ، درک می کند. این پروژه همچنین یک انتخاب رسمی در جشنواره فیلم های تنوع لس آنجلس (LADFF) ، جشنواره بین المللی فیلم گلندیل (GIFF) و جشنواره فیلم آگاهی بود. این فیلم برنده “بهترین فیلم درباره توانمندسازی زنان” در GIFF شد و بانوی اصلی ، مادیسون ، مقام اول را به عنوان “بهترین بازیگر” در LADFF بدست آورد.

مطلب مرتبط  بررسی منتقدان سری وب Tandav - تماشای فیلم های آنلاین

“من همیشه بیشتر مجذوب فیلم هایی شده ام که اواخر شب در Sundance و IFC بازی می کردند. این کانال ها کانال هایی بودند که من را با فیلم های زیبا و در عین حال دلهره آور مانند “سیزده” ، “پوست های مرموز” و موارد دیگر آشنا کرده اند. ایالت ها ، ناتالی رودریگز ، این داستان هایی بود که شب را بیدار نگه می داشتم ، برخی صحنه ها را تکرار می کردم و می پرسیدم که مهم است که (یا حتی چرا مخالفم) صحبت کردن یا نمایش دادن چیزی. من مطمئن هستم که بسیاری می دانند که “سیزده” و “پوست مرموز” چگونه با مسائل اجتماعی مانند عشق به خود ، خودآزاری ، رابطه جنسی و مواد مخدر برخورد می کنند. ”

فیلم- Blogger.com

یک وب سایت Movie Review در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا بتواند همه سلیقه ها را با عطر و طعم قوی از سینمای Indie تأمین کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما ما را به همان چیزی تبدیل می کند که هستیم!

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 6 سریال قورباغه

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها