تماشای فیلم های بوجپوری – تماشای فیلم های آنلاین

تماشای فیلم های بوجپوری – تماشای فیلم های آنلاین

BiharMasti یکی از سایتهایی است که بزرگترین سایت تورنت در سراسر جهان بوده است. زیرا این سایتی است که افراد می توانند جدیدترین فیلم های منتشر شده با چاپ HD را تهیه کنند. هیچ وب سایت تورنت دیگری قادر به انجام این کار نیست. بیشتر مخاطبان با این وب سایت ارتباط برقرار می کنند زیرا هیچ وب سایت دیگری آخرین فیلم های بالیوود و هالیوود را قبل از BiharMasti بارگذاری نمی کند. اگرچه سایت تورنت به دلیل بارگذاری محتوای حق چاپ توسط Google در ایالات متحده ممنوع شده است. اما همه قوانین کشور همان افراد نیستند که هنوز هم می توانند از BiharMasti در سال 2021 استفاده کنند. مانند BiharMasti برخی سایت های مشابه در اینترنت وجود دارد. برای آگاهی از روند کار ، مقاله را تا انتها بخوانید و از آن لذت ببرید.

دزدی دریایی ویدئویی طی چند سال اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. با توجه به حریم خصوصی ویدیو ، تنها اسمی که به شدت آزار می یابد BiharMasti است. عکسهای متحرک برای سایتهای انتقال از طریق شبکه قابل دسترسی هستند اما نحوه کار BiharMasti در بین همه سایتهای جدید انتقال تلوگو تلنگر فوق العاده است. من به شما توصیه می کنم برای تماشای آنلاین فیلم های تلوگو از آن استفاده کنید.

چگونه فیلم ها را از BiharMasti بارگیری کنیم؟

(1) ابتدا به هر یک از URL های لیست نام دامنه BiharMasti 2021 بروید.

(2) بعد از باز کردن یکی از وب سایت ها ، آخرین فیلم های بارگذاری شده را در صفحه اصلی مشاهده خواهید کرد. همچنین یک نوار جستجو در صفحه اصلی مشاهده خواهید کرد.

(3) از آن نوار جستجو برای نوشتن نام فیلم مورد علاقه خود که می خواهید تماشا کنید استفاده کنید. پس از استفاده از آن ، نتیجه جستجو در نتیجه جستجو بدست می آورید ، فیلمی را که می خواهید تماشا کنید پیدا خواهید کرد.

(4) همانطور که می دانید همه این وب سایت ها تورنت و غیرقانونی هستند ، بنابراین برای پول آنها از تبلیغات Pop-up استفاده می کنند ، هنگام ورود به وب سایت باید با این تبلیغات روبرو شوید. با حداکثر 5 برش پاپ آپ روبرو خواهید شد که تبلیغات را یکی یکی انجام می دهد ، دور زدن این تبلیغات کار چندان دشواری نیست. اگر کاربر رایانه یا لپ تاپ هستید ، می توانید از برخی از Ad-blocker blocker برای مسدود کردن این تبلیغات پاپ آپ استفاده کنید. کافیست به ابزار Exhibition chrome بروید و “Ad Blocker” را جستجو کنید و به راحتی آن را پیدا خواهید کرد.

(5) پس از برش تمام تبلیغات ، تصویر کوچک فیلم را مشاهده خواهید کرد و برای پخش بر روی آن کلیک کنید. به یاد داشته باشید که این سایتهای تورنت امکان تماشای آخرین فیلمهای آنلاین را نیز دارند.

(6) اما اگر نمی خواهید آن را بصورت آنلاین تماشا کنید و فقط می خواهید آن را بارگیری کنید ، دکمه بارگیری را در زیر محتوای فیلم دریافت خواهید کرد. اکنون فقط روی “بارگیری” کلیک کنید و بارگیری فقط در چند ثانیه شروع می شود. اما اگر کاربر رایانه یا لپ تاپ هستید می توانید از نرم افزار “IDM” برای سریع بارگیری خود استفاده کنید.

فیلم های جدید لو رفته تلوگو توسط بیهارمستی

همه فیلم های لو رفته مربوط به ایالات متحده آمریکا است بیهارمستی بسیار مشهور است زیرا اکثر فیلمهای بالیوود ایالات متحده در آنها درز کرده است بیهارمستی. بنابراین امسال بسیاری از فیلم های پرفروش در ایالات متحده اکران شده اند. اما حداکثر تعداد فیلم ها توسط این وب سایت افسانه ای درز کرده است بیهارمستی.

اخیراً Google BiharMasti را از هند ممنوع کرده است. بنابراین نمی توان BiharMasti را از هند مرور کرد. زیرا در کشورهایی مانند ایالات متحده آمریکا و هند دزدی دریایی غیرقانونی است. در هر صورت ، قوانین برای افرادی که عکسهای متحرک را مشاهده یا بارگیری می کنند دقیق ترین نیست. غیر معمول است که کسی را که برای بارگیری / ریختن فیلم های خراب شده در شبکه گرفته شده است ، بررسی کنید. قسمت بزرگتری از ضبط ها برای انتقال ماده غلیظ شده روی شبکه ایجاد شده است.

سلب مسئولیت

باید بدانید که ما از دزدی دریایی حمایت نمی کنیم. ما فقط می خواستیم در مورد ایمنی به شما بگوییم و چه اتفاقی خواهد افتاد اگر برای تورنت گیر بیفتید. بنابراین توصیه می کنیم از این سایتهای تورنت استفاده نکنید و این می تواند برای کاربر مضر باشد. اگر مقاله را دوست دارید ، لطفاً آن را پسندید و آن را در حساب های شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. همچنین ، نظر شما در مورد BiharMasti چیست؟ نظر خود را در مورد BiharMasti در بخش نظرات به ما بگویید ، متشکرم.

مطلب مرتبط  نقد و انتقاد کامل فیلم Shakuntala Devi (آمازون نخست) - فیلم های آنلاین را تماشا کنید

admin

Related Posts

fallback-image

مرور فیلم Kringle Time (2021)

fallback-image

نقد فیلم Caged (2021) | فیلم- Blogger.com

fallback-image

بررسی فیلم Double Blind (2018)

fallback-image

نقد و بررسی فیلم The Penny Black (2021)

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها