تماشای فیلم های HD ، سریال های تلویزیونی ، سریال های وب و موارد دیگر به صورت رایگان – فیلم های آنلاین را تماشا کنید

تماشای فیلم های HD ، سریال های تلویزیونی ، سریال های وب و موارد دیگر به صورت رایگان – فیلم های آنلاین را تماشا کنید

0gomovie چیست؟

0gomovie یکی از سایت هایی است که بزرگترین سایت تورنت در سراسر جهان بوده است. زیرا این سایتی است که افراد می توانند آخرین فیلم های منتشر شده در چاپ های HD را منتشر کنند. هیچ وب سایت تورنت دیگری قادر به انجام چنین کاری نیست. بیشتر مخاطبان با این وب سایت در تعامل هستند زیرا هیچ وب سایت دیگری آخرین فیلم های Telegu ، Tamil ، Bollywood و Hollywood را قبل از 0gomovie بارگذاری نمی کند. گرچه سایت تورنت توسط Google در ایالات متحده به دلیل بارگذاری محتوای حق چاپ ممنوع است. اما همه قوانین کشور یکسان نیست و مردم هنوز هم می توانند از 0gomovie استفاده کنند. برای اطلاع از روند لطفا مقاله را تا آخر مطالعه کنید و از آن لذت ببرید.

دزدی دریایی ویدئویی در چند سال اخیر افزایش یافته و از دست رفته است. با توجه به حفظ حریم خصوصی ویدیو ، نامی که به یک وتر اعتصاب می کند 0gomovie است. عکس های متحرک برای سایت های انتقال توسط شبکه قابل دسترسی به همه افراد هستند اما نحوه کار 0gomovie در بین سایتهای جدید انتقال تلنگر تلگرافی فوق العاده است.

0gomovie چگونه کار می کند؟

0gomovie یکی از سایتهای معروف بارگیری فیلم در ایالات متحده است. این وب سایت سالها سخت کار می کند و تیم بسیار بزرگی دارد که آخرین مطالب را جمع می کند و سریعتر از هر وب سایت دیگر بارگذاری می کند. اما ممکن است در ذهن شما این سؤال پیش بیاید که چرا این وب سایت در حال ارائه محتوای سرقت شده به کاربران است و سود آنها چیست. در واقع ، هنگامی که یک کاربر به وب سایت مراجعه می کند ، کاربر باید با برخی از تبلیغات روبرو شود. 0gomovie دارای تبلیغات حامی مالی است که کاربر جلوی این تبلیغات را می دهد که مالک سود کسب می کند. آنها عمدتاً برای کسب درآمد از مطالب سرقت شده سرو می کنند.

لینک های جدید موجود برای 0gomovie کدام هستند؟

با این حال ، در مورد ما تمایل داریم ببینیم که چه مربعی برخی از مناطق 0gomovie مخالف را از هر کجا که بتوانید فیلم های حرکتی هندی هالیوود را به صورت HD ، فیلم های جدید تلوگو 2020 ، انتقال فیلم حرکتی دراویدیان جنوبی ، انتقال تصویر جدید 2020 و بعد از آن ، اندازه گیری کنید.

بنابراین در زیر لینک های جدید 0gomovie قرار دارد. اگر می خواهید فیلم مورد علاقه خود را با یک کلیک بارگیری کنید ، از لیستی که در زیر آورده شده استفاده کنید:

 • 0gomovie.com
 • 0gomovie.ws
 • 0gomovie.net
 • 0gomovie.info
 • 0gomovie.to
 • 0gomovie.cc
 • 0gomovie.us
 • 0gomovie.in

چرا 0gomovie در ایالات متحده مسدود شد؟

اخيراً هنگام فعاليت دولت ، خوشه قانوني آن 0gomovie را در وب سايت از Google مسدود و اخراج كرد. دلیل مسدود کردن 0gomovie قانون حاکم بر ایالات متحد است ، اما ماجرا به پایان نمی رسد همه ما می دانیم که فقط یک نام دامنه مانند این وب سایت وجود ندارد. هزاران نام دامنه وجود دارد که به نفع سایتهای آپلود فیلم هستند. مخاطبان هنوز هم از بازدید از این هزار تعداد سایت تورنت ، این فیلم ها را تماشا می کنند.

اگرچه پدر بنیانگذار (0gomovie) ممنوع است برخی از سایت های مشابه می خواهند جای خود را مانند 0gomovie 300mb ، فیلم های جدید 0gomovie ، فیلم های دوبله انگلیسی 0gomovie و غیره بگیرند ، شما همچنین می توانید از این وب سایت برای بارگیری فیلم های جدید تامیل و تلگ در HD استفاده کنید. اما توصیه می کنیم برای رفتن به سالن سینما از این سایت استفاده نکنید و از مطالب واقعی لذت ببرید. زیرا تماشای محتوای حق چاپ در سایت های تورنت غیرقانونی است. بنابراین بهتر است از این نوع سایت های تورنت استفاده نکنید.

گزینه های 0gomovie چیست؟

0gomovie یکی از بزرگترین وب سایتهای غیرقانونی برای بارگیری فیلم رایگان است. چندین وب سایت دیگر وجود دارد که ممکن است شما برای دانلود فیلم ها مفید واقع شوید. فقط برخی وب سایت ها بازدیدهای فعلی را در یک وب سایت شیک ارائه می دهند. بنابراین در اینجا گزیده ای از وب سایت های جایگزین برتر وجود دارد که می توانند به جای هدف 0gomovie متناسب باشند.

کدام دسته از فیلم ها در 0gomovie در دسترس هستند؟

0gomovie وب سایت را به دسته های زیادی تقسیم کرده است تا تجربه کاربری بسیار بهتری داشته باشد. با جدا کردن دسته ها ، کاربر می تواند به راحتی فیلمی را که می خواهد بارگیری کند پیدا کند. این وب سایت غیرقانونی 0gomovie یک ویژگی عالی است. دسته های زیر در زیر ذکر شده است.

آخرین فیلم های منتشر شده توسط وب سایت 0gomovie چیست؟

0gomovie بسیار مشهور است زیرا بیشتر فیلم های هند بالیوود در 0gomovie به بیرون درز می شوند. بنابراین ، در سال ، 2020 بسیاری از فیلمهای سینمایی بلاک چین در هند راه اندازی شده اند. اما بیشترین تعداد فیلم توسط وب سایت افسانه 0gomovie فاش شد.

0gomovie – سؤالات متداول

سؤالاتی در ذهن شما وجود دارد که چیزهای ناشناخته ای را که ما درباره 0gomovie نمی دانیم چیست. بنابراین من یک سؤال درباره وب سایت ایجاد کرده ام که در آن شما می توانید تمام سؤالاتی را که مکررا می توان از آنها پرسید دریافت کنید. اگر به سؤالات بیشتری درباره 0gomovie نیاز دارید ، لطفاً به من اطلاع دهید.

1. آیا استفاده از 0gomovie بی خطر است؟

اخیراً گوگل 0gomovie را از ایالات متحده ممنوع کرده است. بنابراین امکان جستجوی 0gomovie از ایالات متحده امکان پذیر نیست. زیرا در کشورهایی مانند ایالات متحده آمریکا و هند دزدی دریایی غیرقانونی است. در هر صورت ، این قوانین برای افرادی که عکسهای متحرک را مشاهده یا بارگیری می کنند ، دقیق ترین نیست.

2. چگونه می توان از 0gomovie بدون VPN استفاده کرد؟

همانطور که می دانید اگر در فروشگاه بازی مرور کنید می بینید که حداکثر VPN میلیونها بار بارگیری دارد و همه سرورها کند هستند. یک روش ثانویه وجود دارد که یک سرور پروکسی است. یک سرور پروکسی مانند یک سرور دست سوم است که پرونده را برای شما بارگیری کرده و محتوا را در اختیار کاربر قرار می دهد.

3. چگونه می توان از 0gomovie بدون تبلیغات استفاده کرد؟

در مرحله اول ، اگر شما یک کاربر Pc هستید ، می توانید یک Ad-blocker Extention اضافه کنید. اما اگر کاربر تلفن Android هستید ، می توانید یک برنامه adblocker را از فروشگاه Play بارگیری کنید. این برنامه افزودنی و برنامه تبلیغات را بارگیری می کند و می توانید از 0gomovie هموار استفاده کنید.

4- چرا 0gomovie باز نمی شود؟

این وب سایت توسط بسیاری از کشورها به دلیل مشکلات دزدی دریایی مسدود شده است. بنابراین وقتی کاربر می خواهد از یک کشور مسدود شده به وب سایت دسترسی پیدا کند ، کاربر فقط یک صفحه خالی را در مقابل خود مشاهده می کند. وقتی این اتفاق افتاد کاربر فکر می کند که وب سایت کار نمی کند.

5- چرا 0gomovie اینقدر محبوب است؟

0gomovie سالهاست که کار می کند و هنوز هم بسیار سخت کار می کنند. همانطور که می دانید وقتی فیلمی منتشر شد ، مردم می خواستند سریع آن را تماشا کنند. اما آنها نمی توانند به سالن سینما بروند ، زیرا اوقات فراغت زیادی ندارند. به همین دلیل مردم از این وب سایت استفاده می کنند تا بتوانند آخرین فیلم ها را تماشا کنند.

6. آیا داشتن زندان برای بارگیری فیلم های سرقت شده امکان پذیر است؟

چند سال پیش قانونی علیه این جنایت وضع نشده اما قانون دولت ایالات متحده بسیار سختگیرانه است. اگر شخصی این نوع جرم را مرتکب شود ، مقامات دولتی باید اطمینان حاصل کنند که شخص به دلیل این مجازات مجازات می شود.

مجازات هایی برای بارگذاری فیلم های Pirated:

 1. به مدت 3 سال زندانی شد.
 2. جریمه نقدی حداکثر 10 پوند را پرداخت کنید.
 3. به مدت 3 سال در زندان به سر برد و جریمه نقدی را تا 10 پوند در هر دو پرداخت کنید.

7. آیا 0gomovie در خدمت تسهیلات جریان فیلم است؟

در واقع ، فقط وب سایت رسمی یک گزینه پخش مستقیم دارد اما یک وب سایت مشابه ویژگی پخش فیلم را ندارد. اگر اتصال اینترنتی سریع دارید پیشنهاد می کنم از وب سایت استفاده کنید زیرا بارگیری یک فیلم به فضای ذخیره سازی بسیار خوبی نیاز دارد.

8- آیا برای ثبت نام در 0gomovie نیاز دارم؟

برای بارگیری فیلم ، حداکثر وب سایت بارگیری فیلم نیاز به ثبت نام دارد. اما 0gomovie به این شکل نیست که کاملاً یک پلتفرم متفاوتی است که برای بارگیری فیلم ها به هیچ نوع فرآیند ثبت نام نیاز ندارید.

9- اکران یک فیلم جدید در 0gomovie چقدر زمان می برد؟

0gomovie بهترین سرور فیلم در ایالات متحده است که این وب سایت اکثر فیلمهای جدید را در سالن های سینما منتشر می کند. وقتی فیلمی در سالن سینما اکران می شود ، چاپ سالن را به صورت 0gomovie دریافت خواهید کرد ، اما پس از مدتی نسخه HD را از این وب سایت دریافت خواهید کرد.

سلب مسئولیت

ما از دزدی دریایی پشتیبانی نمی کنیم. این محتوا مربوط به ایمنی در مورد تورنت است. گرچه مردم از محتوای دزدان دریایی استفاده می کنند و می دانند که این غیرقانونی است اما باید به کاربران هشدار داده شود. اگر مقاله را دوست دارید ، لطفاً آن را در حساب های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. همچنین ، نظر شما در مورد خیابان Movierulz چیست؟ نظر خود را در مورد خیابان Movierulz در بخش نظرات به ما بگویید ، متشکرم.

مطلب مرتبط  دانلود قسمت 32 سریال دل

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها