fallback-image

تیم های TERROR FILMS با FILMISNOW برای انتشار بیست و سه عنوان ترسناک!

فیلم های ترسناک و Filmisnow

توزیع کننده ژانر Indie ، TERROR FILMS ، برای انتشار یک صفحه گسترده فیلم ترسناک ، با پلت فرم YouTube AVOD FILMISNOW همکاری کرده است.

FILMISNOW یک شبکه برتر YouTube در اروپا است که ده کانال مربوط به فیلم را دربرمی گیرد. به صورت ترکیبی ، کانال ها در مجموع بیش از 8.5 میلیون مشترک دارند! آنها یک شرکت بین المللی هستند که در زمینه محتوای مربوط به فیلم از جمله: تولید ، توزیع و بازاریابی فیلم – به چهار زبان مختلف تخصص دارند. FILMISNOW در ابتدای سال 2020 وارد بازار AVOD شد و در حال حاضر بیش از 300 عنوان آنلاین دارد و موارد بیشتری در راه است.

رئیس جمهور Terror Films ، جو دین ، ​​اخیراً در مورد این همکاری صحبت کرده است. داین در مورد تیم جدید می گوید: “این یکی از مراحلی است که ما برای هموار کردن راه حل های مختلف گام برداشته ایم: روابط مستقیم تر پلت فرم ، گسترش رد پای دیجیتال و بهبود جریان های درآمد برای فیلمسازان. این همکاری همچنین به ما کمک می کند تا نیاز خود را به گردآورندگان فیلم شخص ثالث برطرف کنیم. “

مطلب مرتبط  نقد منتقدان Kaagaz - تماشای فیلم های آنلاین

فیلم های ترسناک و Filmisnow

نمایش اولیه شامل بیست و سه فیلم از کتابخانه این برچسب ژانر خواهد بود. تابلو فیلم داخلی شامل موارد دلخواه طرفداران مانند The Taking of Deborah Logan (2014) ، Inner Demon (2014) و Hell House LLC (2015) خواهد بود. همچنین ، محصولات اصلی TERROR FILMS ، The Chosen (2015) و Trace (2015) ، در این صفحه اصلی قرار می گیرند. یک بنر تبلیغاتی توسط TERROR FILMS ارائه شده است تا به زودی کل کاتالوگ را که به FILMISNOW منتقل می شود ، نشان دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فیلم های TERROR اینجا را کلیک کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد فیلم های indie اینجا را کلیک کنید.

فیلم- Blogger.com

یک وب سایت Movie Review در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا بتواند همه سلیقه ها را با عطر و طعم قوی از سینمای Indie تأمین کند. از همه استقبال می شود و جامعه ما ما را به همان چیزی تبدیل می کند که هستیم!

admin

Related Posts

fallback-image

مرور فیلم Kringle Time (2021)

fallback-image

نقد فیلم Caged (2021) | فیلم- Blogger.com

fallback-image

بررسی فیلم Double Blind (2018)

fallback-image

نقد و بررسی فیلم The Penny Black (2021)

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها