جنگل حسابداری – بررسی کوتاه فیلم

جنگل حسابداری – بررسی کوتاه فیلم

جنگل حسابداری

The Jungle of Accounting یک کمدی به سبک مسخره است که در این دوره کوتاه خنده های زیادی را ارائه می دهد. این خنده ها کم نور هستند و ضخیم و سریع می شوند زیرا پرده روی یک شرکت حسابداری برداشته می شود.

همه اینا ها برای چی است؟

چارلز و ماریانین بیلی ، صاحبان افتخار یک شرکت حسابداری کوچک ، داستانهای پوچ و در عین حال واقعی دستیارهای گذشته خود را در دهه 1980 بازگو می کنند.

نظر من

چیس پیرسون قطعه بسیار خوبی از کوتاه را ترسیم کرده است. نویسنده و کارگردان توانسته این کمدی را بسیار قابل اعتماد جلوه دهد. با گذراندن چندین سال کار در یک محیط اداری (مطمئنم تعداد زیادی از شما وجود دارد) این کوتاه بسیار نزدیک به خانه است. آن همکار که بوی مناسب و بویی نمی دهد ، یک همکار با سابقه جنایی مخفی و هر دفتر کسی را دارد که سعی می کند هر قصه ای را که شما می گویید یکجا شود. همه در اینجا حضور دارند هر داستان قوس خاص خود را دارد و برای خندیدن بازی می شود که این داستان ها را بیش از حد برجسته تر می کند. بهترین ها تا آخر باقی می ماند ، زیرا چارلز و ماریانا با ادعای اینکه سرانجام دستیار عالی را پیدا کرده اند ، کوتاه مدت را آغاز می کنند ، فقط برای نتیجه گیری یک مکاشفه جالب.

پیرسون داستان را با سرعت زیادی پشت سر می گذارد ، و در یازده دقیقه زمان اجرای خود ، محتوای زیادی را به نمایش می گذارد ، گرچه هرگز احساس عجله نمی کند. ویرایش شدید بدان معنی است که ما به لطف روایت یک چارلز و ماریانای امروزی هرگز در صحنه ای طولانی تر از آنچه نیاز داریم قرار نداریم. آنها ماجرا را هنگامی که از طریق سفر به سمت دستیاران حسابداری در دهه 1980 می گذرانند ، به صورت لحظه ای حفظ می کنند. با تشکر از فیلمبرداری دانیل چانگ داستانی تصویری به ما داده می شود. همانطور که فیلم بین دهه 1980 و امروز حرکت می کند ، سبک تصویر نیز چنین می شود. دهه 80 یک قاب جعبه دار ، نسبت 4: 3 را یادآور دوره ، و همچنین یک تصویر دانه دار و لرزش عجیب و غریب عجیب و غریب است که همه خاطرات ما را از آن زمان به ارمغان می آورد. روز کنونی تصویر گسترده و کیفیت بالای کیفیتی را که می شناسیم و دوست داریم به ما می دهد. من همچنین فکر کردم دیدگاه بالای شانه در اینجا به خوبی مورد استفاده قرار می گیرد. ما را به عمل نزدیکتر می کند. احساس کردم که این بهترین وضعیت در صحنه عالی بین چارلز و نماینده اف بی آی است.

جنگل حسابداری

نوشتن صحنه محور است زیرا داستان هر دو شوخ و شوخ طبع و کمدی است و لحظات بلند آن را می خندید ، با ذکر اینکه قبلاً چگونه بازتاب واقعی زندگی واقعی است آن را حتی خنده دار تر می کند. سبک مسخره کاملاً مناسب این داستان است و بسیار خوب کار می کند. داستانها رو به جلو هستند و به این معنی است که لازم نیست بیش از حد به آنچه اتفاق می افتد روی صفحه فکر کنید و از فاش کردن داستان لذت ببرید. چیس شوخ طبع عالی به ما می دهد و صحنه ای وجود ندارد که شما را بخنداند و باعث خنده شما نمی شود. گفت و گو احساس تازه و طبیعی داشت ، و آن را آسان تر می کند تا در فیلم مکیده شوید ، زندگی و نفس کشیدن با این شخصیت ها.

ما از تماشای برخی از اجراهای عالی لذت می بریم. ری برگن و کتی مک کورت به طور جدی امروز به عنوان چارلز و ماریانا بازی می شوند. اجرای گفتگو محور مانند سران خردمند و خردمندی می شود که به دنبال کسب و کارشان هستند. شما نمی توانید به این شخصیت ها کمک کنید اما آنها را گرم کنید و فوراً آنها را دوست دارید. عملکرد آنها بسیار صادقانه به نظر می رسید. این زوج جوان که توسط تیموتی جی کاکس و کالین اسپرول بازی شده اند تقریباً برابر هستند. شخصیت های ذات خوب آنها می درخشد که در حال نبرد از طریق هر دستیار هستند و سعی می کنند هر فرصتی برای موفقیت به آنها بدهند. کاکس به طور خاص هر صحنه ای را که درگیر آن است دزدی می کند. دو مورد خاص که بهار به ذهن خطور می کند تقابل او با جیمی است که درخشان است و صحنه عالی او با عامل FBI. تحویل بن بست او زمان به کمال کمدی رسیده است.

مطلب مرتبط  گزینه های ویژه نقد و بررسی کامل (Hotstar) - تماشای فیلم های آنلاین

جنگل حسابداری

اجراهای قابل توجه

ری برگن و کتی مک کورت به عنوان امروز چارلز و ماریانین بیلی عالی هستند. آنها بلافاصله دوست دارند و شما با آنها همدردی می کنید زیرا صحبت از طریق محاکمات و مصائب مربوط به حسابداری طولانی مدت آنها. آنها باعث می شوند شما مانند اقوامی که همیشه می خواستید احساس کنید. قلب آنها در جای مناسب است زیرا آنها با ذکاوت از کارمندان گذشته خود یاد می کنند. از آنجا که بیشتر عملکرد آنها روایت است ، این روشی است که آنها یک موقعیت را توصیف می کنند و اتفاقاتی را یاد می گیرند که واقعاً شما را به خود جلب می کنند ، که البته همه اینها اعتبار آنها است. می توانید احساس کنید که آنها واقعاً مراقب هر یک از این دستیاران بوده اند.

تیموتی جی کاکس و کالین اسپرول نسخه جوانی چارلز و ماریانین بیلی را بازی می کنند. هر دو در واقع شبیه نسخه های قدیمی تر هستند که فیلم را قابل باورتر می کند. نسخه جوان با بهترین لحظات طنز. به ویژه ، کاکس با جیمی گفتگوی عالی دارد ، با بازی ارین پاتریک میلر و گریر بارنز ، که یک عامل FBI است. بحث های ناراحت کننده او برای تماشای فوق العاده است و برجسته دیگری از این کوتاه است. کاکس با جدیت و اعتقادی را که شایسته آن است ، از تحویل خطوط بن بست خود برآمد و باعث خنده های بسیار خوبی شد. Sproull به وضوح آتشین تر از هر دو است ، اما هنوز هم مانند رفتار خفیف ظاهر می شود. از جدی گرفتن وی برای این نقش باید قدردانی شود زیرا ضمن حفظ جذابیتی که شخصیت دارد ، تحویل معتبرتری به مسائل دستیاران می دهد.

همچنین به ارین پاتریک میلر ، کیت مک گریگل و مریان لونرگان که سه دستیار را بازی می کنند ، لازم به ذکر است. همه نمایش خوبی دادند ارین رویکردی بی سر و صدا نسبت به شخصیت خود داشت که وقتی شخصیت او تیره تر به نظر می رسید بسیار تعجب آور بود ، هرچند که ارین به طرز خارق العاده ای آن را بیرون کشید و دیدگاه آرامش بخش او به این شخصیت واقعاً مؤثر بود. ماریان نقش خود را با سطح بی گناهی ایفا کرد که نتیجه داستان قوس او را غافلگیر کرد. انتخاب دسته اما باید کیت مک گریگل باشد که چشمانش با امی پوشیده است و با داستانهای ظالمانه او کمی دلخوشی ایجاد کرده است. او سعی کرد یک مشتری خاص را با داستانهایی که به سرعت فریب می دهند ، یکی کند. قصد صورتش از آنكه امتناع ورزيدن به عمل نيامد ، بسيار خوب انجام شد.

جنگل حسابداری

حکم

The Jungle of Accounting کمدی لذت بخش و قابل اعتماد است که به لطف برخی از نگارش های عالی و اجراهای عالی به شما لطف می کند. فیلمبرداری به سبک مسخره شرایط مناسبی برای این داستانها بود که به لطف برخی فیلمبرداری عالی ، فیلم کوتاه به طور کامل ضبط شد. این فیلم کوتاه موفق به ضبط سه داستان کوتاه تر در زمان اجرا شده است و به لطف برخی از داستان پردازی های نرم و صاف نتیجه خوبی را به ما می دهد.

فیلم-Blogger.com

یک وب سایت نقد و بررسی فیلم که در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا بتواند همه سلیقه ها با طعم و مزه قوی سینمای ایندی را تهیه کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما باعث می شود که ما چه کسی باشیم!

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها