fallback-image

جنگ با پدربزرگ (2020)

گاهی باید در یک خانواده فداکاری کنید.

چه بازیگر برجسته ای رابرت دنیرو. بیشتر هایی که وی در آنها نقش اصلی را بازی می کرد ، کلاسیک شدند. نقش های به یاد ماندنی که در دهه های آینده همچنان تحت تأثیر قرار می گیرند. از جانب “راننده تاکسی” به “خداحافظ” از جانب “شکارچی گوزن” به “کازینو” شاهکارهای فراموش نشدنی. تنها چیزی که دنیرو باید در تمام این سالها از آن اجتناب می کرد کمدی ها است. علاوه بر “آخرین وگاس” حتی یک کمدی (حداقل از مواردی که من دیده ام) با دنیرو وجود ندارد که فکر کنم ارزش تماشای آن را دارد. شوخ طبعی لنگ و خط داستانی تحریک کننده معمولاً بزرگترین آزار دهنده در مورد چنین فیلم هایی است. “دیدار با Fockers“،”آن را تحلیل کنید“،” عروسی بزرگ “،” خانواده “و”کارآموز”، فقط چند مورد را نام ببرم. هر وقت احساس خجالت می کردم. این مورد نیز در مورد “جنگ با GrandPa

جنگ با پدربزرگ (2020)

خانواده.

بیایید پدربزرگ اد را معرفی کنیم (رابرت دنیرو) ، که پس از مرگ همسر محبوبش ناامیدانه پشت سر گذاشته شده است. بعد ، دختر نگران Sally (اوما تورمان) که می خواهد پدرش بدون توجه به اینکه اعضای خانواده در این باره چه می گویند ، در خانواده اش زندگی کند. شوهر آرتور (راب ریگل) باز هم چنین مرد خوش اخلاقی است (و بدیهی است که اد چیز خوبی برای گفتن در مورد او ندارد) که با استعفا به همه چیز نگاه می کند و با کینه با همه اوضاع موافق است. پس از آن پسر پیتر (اوگس فگلی) که پیچ خورده و با اکراه مجبور است اتاق محبوب خود را رها کند. و این به این دلیل است که پاهای پدربزرگ از کار درست خودداری می کند و بنابراین پدربزرگ در آنجا اقامت می کند. پیتر مجبور است با سقفی که ضد آب نیست و جایی که حیوانات خانگی ناخواسته از روی خرپای چوبی عبور می کنند به اتاق زیر شیروانی غبارآلود برود. دختر بزرگ میا (لورا مارانو) از زمانی که در دنیای نوجوانی خودش زندگی می کند کمترین مشکل را دارد. و سرانجام ، دختر شایسته جنیفر وجود دارد (خشخاش گاگنون) تنها کسی که نسبت به هم خانه جدید بسیار مشتاق است.

THE WAR WITH GRANDPA (2020)

اعلامیه جنگ.

بعد از خواندن عنوان فیلم از قبل می توانید حدس بزنید چه اتفاقی می افتد. بله ، نوه پیتر به پدربزرگ اد اعلام جنگ می کند. سهام اتاق خوابی است که او مجبور به تحویل آن شد. در ابتدا ، اد این همه را بسیار سرگرم کننده می داند. با اعلامیه جنگی که زیر در او لغزیده است ، مورد تمسخر قرار می گیریم. و پدربزرگ اد عمداً این بازی را انجام می دهد. به نظر او بسیار بی گناه است. فکر نمی کنم تعجب آور باشد که معلوم شود همه چیز از کنترل خارج می شود.

مطلب مرتبط  دانلود قسمت 40 سریال دل

جنگ با پدربزرگ (2020)

فیلم خانوادگی متوسط.

فکر کردم کاملاً حیرت انگیز است که بازیگران مشهور در این فیلم خانوادگی متوسط ​​همکاری می کنند. رابرت دنیرو، اوما تورمان، کریستوفر واکن، و جین سیمور. اعتراف کنید ، آنها حداقل نیستند. من فکر می کنم این بازیگران همچنین دوست دارند یک فیلم دلپذیر را به جای نقشی سخت و شدید از نظر جسمی ، با آرامش کمتری دنبال کنند. درست مثل اینکه من می خواهم لحظه ای آرام را در میان همه موارد خشونت وحشتناک که بیشتر اوقات تماشا می کنم داشته باشم. موضوع اصلی درگیری بین جوانان و سالخوردگان در این فیلم کاملاً واضح به نظر می رسید. متأسفانه ، خطوط داستانی دیگری نیز وجود دارد که اضافه شده و بیشتر مورد کاوش قرار نگرفته اند. مثل رابطه عشق و نفرت بین مادر و داماد آینده اش. یا وضعیت کاری پدر آرتور. تنها پیست فرعی که با تشکر از آن استفاده می شود ، قلدری پیتر در مدرسه است. این خیلی خنده دار بود

THE WAR WITH GRANDPA (2020)

کمدی کمی قرنی.

بقیه فیلم یک سری شوخی احمقانه است که آن دو رقیب سرسخت با یکدیگر بازی می کنند. سرعت پیگیری این شوخی ها تا حد زیادی سریع است. و آنها در حد شوخی های روز اول آوریل هستند. جایگزینی کرم اصلاح با کف خشک شدن سریع یا جایگزینی پر کردن کوکی با خمیر دندان. خوب ، فیلم جذابیت های خودش را دارد. کمی کمدی است. نوعی مخلوط از “تنها در خانه“و”دنیس تهدید” بدیهی است که این فیلم مخاطبان جوان تری را هدف قرار می دهد زیرا پسر 8 ساله من در کنار من هنگام تماشای آن بسیار خندید. من می ترسم که بخشی از مخاطبان هدف نباشم. حدس می زنم من از گروه سنی دنیرو باشم. اما هیچ کس از من نمی خواهد چنین نقشی بازی کنم.

https://www.youtube.com/watch؟v=ZfFYX0gNLeU

رتبه من 4/10


پیوندها: IMDB

فیلم-عجیب

من پیتر هستم ، سال تولید 1966 و در بلژیک زندگی می کنم. من با ورونیکا ازدواج کردم و با هم دو بچه دوست داشتنی داریم ، کارولین (7 سال) و فیلیپ (5 سال). من یک طرفدار بزرگ فیلم هستم. من تمام زندگی ام در حال تماشای فیلم بوده ام و تعداد مواردی را که تاکنون دیده ام از دست داده ام.

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها