حرکت بیش از هالیوود … بچه های زامبی بیگانه سمی قرار است شما را از بین ببرد!

حرکت بیش از هالیوود … بچه های زامبی بیگانه سمی قرار است شما را از بین ببرد!

در حالی که بسیاری از مجموعه های بزرگ فیلم های هالیوود به دلیل محدودیت های covid-19 تعطیل شده اند ، یک تیم کوچک خوش ذوق از ملبورن ، استرالیا در حال آماده سازی بخار کامل است.

دیوید بلک و جراردو چیرشیا تلاش زیادی روی فیلم جدیدشان با نام تجاری “بچه های زامبی بیگانه سمی از فضای بیرونی” کردند. بلک گفت: “در حین خاموش کردن چند ویژگی ساخته شده است اما بیشتر آنها پر از فیلم های بزرگنمایی و سر خود صحبت کردن روی آیفون هستند. این یکی متفاوت است و آدمها را دور می کند.

سیاه هم شوخی نمی کند. ما با نگاه اول به برخی از عکسها برخورد کرده ایم و به نظر می رسد شگفت انگیز است. همه چیز از نبردهای ufo و حملات هورنت قتل گرفته تا داد و بیدادهای زامبی وجود دارد. این فیلمی است که اکثر انسانها اکشن و شوخ طبعی را به نمایش می گذارد.

Babes Zombie بیگانه سمی از راه دور ، هم در ملبورن و هم توسط خدمه در سراسر جهان از نیجریه تا نیویورک فیلمبرداری می شود ، همه طبق فیلمنامه دیوید بلک و به سرپرستی جراردو چریشیا. Chierchia به جای استفاده از زوم برای انجام فیلمبرداری واقعی ، از آن برای کارگردانی استفاده می کند.

“من شگفت زده ام که در حال حاضر با بازیگرانی در سراسر جهان کار می کنم که فیلم های هندی را که من دیده ام ، اما هرگز انتظار نمی رود که در این فیلم حضور داشته باشند. به طور معمول ، شما باید در همان مکان باشید و با بودجه ایندی ، سفرهای خارج از کشور معمولاً از این مسئله خارج است. “

جراردو چیرشیا اضافه كرد: “ما از هفته ها این پروژه را شروع كرده ایم. در اینجا در ملبورن در حال خلوت هستیم ، بنابراین مدتی داریم که باید به تولید فیلم اختصاص دهیم. ما باید همه چیز را به طور عملی سازمان دهیم … من یک “مدیر مجازی” هستم (آیا این حرفه وجود دارد؟) و گفتگوهای من ، مانند دیوید ، برای افرادی از سراسر جهان باز است.

مطلب مرتبط  گزینه های جایگزین و لیست سایت های Zooqle [100% Working] سال 2020

ما قبلاً بخشی از این فیلم را از فرانسه ، اسپانیا ، آمریکا ، کانادا و استرالیا دریافت کرده ایم. باید بگویم که همه آنها هم در تفسیر شخصیت ها و هم در فیلمبرداری صحنه ها بسیار خوب هستند. به علاوه من با جلوه های ویژه شروع کردم … ما بشقاب پرنده ها ، ارتش ، غیرنظامیان ، نبردها ، حشرات بزرگ را می کشیم ، زامبی های غول پیکر و غیره و غیره … که همه با یکدیگر می جنگند.

انفجار لیزرها ، گلوله ها ، انفجارها ، افراد کشته شده … بشقاب پرنده ها منفجر و منفجر شدند … ساختمان های تخریب شده … پل ها سقوط کرد … به طور خلاصه … ما باید با جلوه های ویژه بسیار کار کنیم.

من واقعاً در این زمینه متخصص نیستم … اما بیشتر روزها را در کامپیوتر می گذرانم تا تلاش خود را انجام دهم. با این حال ، همه چیز یک کار عالی است. و من به نتیجه نهایی عالی امیدوارم. “

بسیاری از طرفداران فیلم در حال حاضر متوجه شده اند که عرضه فیلم های جدید رو به زوال است. بعضی از سیستم عامل ها موارد دلخواه قدیمی را برمی گردانند ، اما محدودیتی برای چند بار مردم مایل به تماشای همان فیلم ها بارها و بارها وجود دارد. نوزادان زامبی سمی بیگانه سمی از فضای بیرونی تازه ، موضعی و متفاوت است. تقریباً در ماه نوامبر در دسترس خواهد بود و مطمئناً این چیزی را به همه می بخشد که مشتاقانه منتظر باشند

فیلم-Blogger.com

یک وب سایت نقد و بررسی فیلم که در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا تمام سلیقه ها و عطر و طعم شدید سینمای ایندی را تهیه کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما باعث می شود که ما چه کسی باشیم!

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها