خلبان بیوه در DTF در تاریخ 15 سپتامبر به شهوت و عشق پرواز می کند

خلبان بیوه در DTF در تاریخ 15 سپتامبر به شهوت و عشق پرواز می کند

فیلم DTF

DTF در تاریخ 15 سپتامبر به آسمان در VOD می رود. خلبان تنهايي در جستجوی عشق ، رابطه جنسی و اعتیاد مستند جدید با یک سفر داغ و سنگین در سراسر جهان اجاره می کند یا در iTunes و Amazon Prime Video سفر می کند

Gravitas Ventures ، یک شرکت Red Arrow Studios ، در یک همکاری با Jump Seat Productions ، از راه‌اندازی Digital HD و Cable VOD از کارگردان Al Bailey DTF ، مستندی درباره جستجوی یک خلبان برای عشق و رابطه جنسی از طریق Tinder و آسمانهای دوستانه خبر داد. DTF پیش از آغاز VOD در ایالات متحده در LA’s Dances With Films برتر خواهد بود. DTF برای اجاره یا مالکیت 15 سپتامبر در آمازون ، iTunes ، Comcast ، Spectrum ، Vudu و موارد دیگر در دسترس خواهد بود.

یک فیلم مستقل پرواز خنده دار و مستند در مورد زندگی یک کاپیتان هواپیمایی طولانی ، فیلمبردار نمودار DTF آل بیلی ، که یک خلبان هواپیمایی بیوه را در سراسر سیاره دنبال می کند ، در حالی که به دنبال جستجو برای یافتن عشق جدید از طریق برنامه دوستیابی است تینر مارپیچ تلاش به خوبی برای یک داستان هشدار دهنده بحث برانگیز از رفتارهای اعتیاد آور و عجیب و غریبانه یک انسان در حباب معاون و ناسزاگویی که با حرفه ای بودن کاملاً وی در تضاد است.

مطلب مرتبط  بررسی کامل فیلم Khuda Haafiz - فیلم های آنلاین را تماشا کنید

مشاهده مسیر TRAILER زیر

https://www.youtube.com/watch؟v=ReuwGwg4Iv4
در طول 18 ماه ، یک فیلمساز از دوستش “مسیحی” پیروی می کند ، زیرا کار وی به عنوان یک خلبان مسافت طولانی ، او را به گوشه و کنار زمین می برد. بیوه و تنها ، “مسیحی” از شغل خود برای یافتن عشق جدید در سرزمین های دور دست استفاده می کند ، زیرا دوربین عکس العمل های خود را در شهوت و عشق ضبط می کند. از خاور دور تا آمریکای شمالی ، دوستی این دو مرد به آشفتگی کشیده می شود زیرا قطب های اخلاقی با گردبادی از معاون و اعتیاد آزمایش می شوند. به زودی این سوال مطرح می شود که آیا شما می توانید از طریق برنامه های دوست یابی عشق واقعی را در دنیای جهانی مدرن پیدا کنید ، تا چه اندازه صمیمی ترین دوستان خود را وقتی در محیط های دیوانه وار مخفیانه خود قرار می گیرید ، می شناسید؟

فیلم-Blogger.com

یک وب سایت نقد و بررسی فیلم که در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا تمام سلیقه ها با طعم قوی سینمای ایندی را تهیه کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما باعث می شود که ما چه کسی باشیم!

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها