fallback-image

خون و پول (2020) | فیلم- Blogger.com

من فقط می خواهم از آنجا بیرون بیایم و کیف کنم.

اگر بدون اطلاع قبلی شروع به تماشای این فیلم می کنید ، قسم می خورید که این یک تلنگر مربوط به دهه 80 است. یک دوره فیلم که در آن تام برنگر همچنین در تصاویر جنایی به سبک قدیمی مانند “یکی که مراقب من باشه” یا “شلیک برای کشتن” من همیشه این بازیگر را به عنوان گروهبان بارنز (سرباز بی رحم با زخم شنیع که می خواست همه ویتنامی ها را از هر سن و سالی بکشد) از فیلم افسانه ای ویتنام به یاد بیاورم “جوخه” درست است که این همه کاره در این فیلم جنگی بسیار جوانتر بود. تام برنگر امسال به سن مبارک 71 سالگی رسیده است. اما این او را از جستجوی بازی در مناظر یخی Allagash (شهری در منطقه North Maine Woods) متوقف نکرد.

پیرمردی با بار روحی سنگین.

و می توانید این لک لک را به معنای واقعی بگیرید. او نه تنها مردی پیر است. ظاهراً او نیز از بیماری رنج می برد که باعث می شود هر از چند گاهی سرفه خون کند. بنابراین برای جیم رید (تام برنگر) ، حرکت در میان برف ضخیم کار سختی است. علاوه بر این ، جیم بار روحی بسیار سنگینی را نیز به دوش می کشد. با پیشرفت فیلم کم کم این راز تاریک فاش می شود. این واقعیت که او را در یک جلسه AA می بینید به شما ایده می دهد که منشأ همه مشکلات او است. اتفاقی که باعث شد این تفنگدار سابق یکی از اعضای خانواده مورد علاقه خود را از دست بدهد و بقیه اعضای خانواده وی از هرگونه تماس با او خودداری کنند. در واقع این چیزی شبیه به آن است که Rayborn در “سکوت” تجربه می کند. به طور هم زمان فیلمی که اخیراً دیده ام.

اوه ، گوزن اشتباه

خون و پول”یک فیلم بسیار کند است. در قسمت اول ، ما با جیمی که در ذخیره گاه گسترده طبیعت شکار آهو است آشنا می شویم. شما شاهد زندگی انفرادی او در اردوگاه تغییر یافته خود هستید. و رابطه دوستانه ای که او با پیشخدمت نه چندان جذاب دبی دارد (کریستن هاجر) در یک غذاخوری زنی ناامید که دوست دارد آن مکان فراموش شده را ترک کند و همچنین مشکلات داخلی خود را دارد. و سپس مکالمات گاه و بیگاه با نوعی از جنگلبانان انجام می شود که کسانی را که به این منطقه وارد می شوند یا از آن خارج می شوند ثبت می کنند. به طور خلاصه ، کمی برای هیجان زده شدن. تا جایی که جیم گوزن هایی را که بسیار ناامیدانه به دنبال آن است ، لکه دار کرد. او یک ضربه مهلک را هدف گرفته و شلیک می کند. متأسفانه ، در فصل کریسمس یک قطعه آبدار گوشت گوزن روی میز نخواهد بود. زیرا وی به طور اتفاقی زنی را به ضرب گلوله کشته و مجروح کرده است. و وقتی معلوم شد او یکی از اعضای باند است که فقط یک کازینو را سرقت کرده و جیم کیف بدنش را پر از اسکناس دلار در کنار بدنش پیدا کرده است ، شما انتظار دارید فیلم اکشن و هیجان انگیزتری داشته باشد.

تلنگر غیر هیجان انگیز

خوب ، این همان چیزی است که انتظار داشتید. درست؟ فراموشش کن. این فقط تا حدی درست است به هر حال این یک فیلم چشمگیر یا چشمگیر نخواهد شد. در وهله اول ، نمی توانید از یک شکارچی بازنشسته با مشکل راه رفتن انتظار داشته باشید که مانند یک نوع رمبوی حیله گر و شکل رفتار کند. همچنین این تصور را داشتم که او همیشه در یک کیلومتر مربع محدود همان مسیر را طی می کند. مزیت این است که شما می توانید از چشم انداز برفی ایدئلی بسیار لذت ببرید. اما مطمئن هستم که بیشتر بینندگان از سرگرمی متفاوت از تصاویر زیبای “National Geographic” انتظار داشتند. و ثانیا ، شما می توانید انتظار آدمهای بد احمقانه ای را داشته باشید که به شرط داشتن یک مقدار عقل ، می توانستند به راحتی بر این پیر پیر غلبه کنند. روشی که بعضی اوقات توسط او فریب می خورد ، کاملاً خنده آور بود. علاوه بر یافتن کیف اسکناس های دلار ، جیم نیز دقیقاً برای شانس به دنیا نیامده است. خواهید فهمید که هر وقت او موفق به گرفتن اسلحه شد.

نوعی متوسط ​​بود.

خون و پول“یک اثر جاودانه باقی نخواهد گذاشت. خود داستان چیز جدیدی نیست. فقط تام برنگر با توجه به سن او تأثیر می گذارد. یک نقش شخصیت خوانده است. متأسفانه ، آنها نتوانستند به اندازه کافی عمیق به شخصیت او بپردازند. آنچه در گذشته برای او رخ داده نسبتاً مبهم باقی مانده است. بعلاوه ، قسمت اکشن آماتورانه به نظر می رسید. بنابراین این یک فیلم متوسط ​​بود. اگر تحسین کنید تام برنگر، شما البته باید این یکی را تماشا کنید. با این وجود تریلرهای بهتری وجود دارند که در یک چشم انداز برفی نیز برگزار می شوند.

https://www.youtube.com/watch؟v=xjHYmNaWaKI

رتبه من 4/10
پیوندها: IMDB

فیلم-عجیب

من پیتر هستم ، سال تولید 1966 و در بلژیک زندگی می کنم. من با ورونیکا ازدواج کردم و با هم دو بچه دوست داشتنی داریم ، کارولین (7 سال) و فیلیپ (5 سال). من یک طرفدار بزرگ فیلم هستم. من تمام زندگی ام در حال تماشای فیلم بوده ام و تعداد مواردی را که تاکنون دیده ام از دست داده ام.

مطلب مرتبط  UWatchFree Alternatives 2020 - فیلم ها و نمایش های تلویزیونی رایگان - تماشای فیلم های آنلاین

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها