دانلود آخرین فیلم های اکشن با کیفیت HD – تماشای فیلم های آنلاین

دانلود آخرین فیلم های اکشن با کیفیت HD – تماشای فیلم های آنلاین

TorHD یک سایت دزدی دریایی فیلم است که در آن مردم برای تماشای آخرین فیلمهای بالیوود ، هالیوود ، تامیل و تلگو می آیند. TorHD یکی از سایتهایی است که بزرگترین سایت تورنت در سراسر جهان بوده است. زیرا این سایتی است که افراد می توانند جدیدترین فیلم های منتشر شده با چاپ HD را تهیه کنند.

هیچ وب سایت تورنت دیگری قادر به انجام این کار نیست. بیشتر مخاطبان با این وب سایت ارتباط برقرار می کنند زیرا هیچ وب سایت دیگری آخرین فیلم های Telegu ، Tamil ، Bollywood و Hollywood را قبل از TorHD بارگذاری نمی کند. اگرچه سایت تورنت به دلیل بارگذاری محتوای حق چاپ توسط Google در هند ممنوع است. اما تمام قوانین کشور همان افراد نیستند که هنوز هم می توانند از TorHD استفاده کنند. برای آگاهی از روند کار ، مقاله را تا انتها بخوانید و از آن لذت ببرید.

برنامه TorHD را بارگیری کنید

آیا راحت مرور نمی کنید؟ برای ساده و راحت بودن کار از برنامه TorHD استفاده کنید. این برنامه به مخاطبان کمک می کند تا اطمینان حاصل کنند که مردم از تماشای فیلم یا بارگیری فیلم راحت هستند. Apk در کنار استفاده از وب سایت راحت تر است زیرا وب سایت شامل تبلیغات پاپ آپ زیادی است ، اما از طرف دیگر ، Apk هیچ نوع تبلیغی را حمل نمی کند بنابراین بارگیری جدیدترین فیلم ها با استفاده از TorHD Apk آسان است. برای بارگیری برنامه TorHD از دکمه بارگیری در زیر استفاده کنید.

بارگیری برنامه

اطلاعات از سریع دانلود apk با استفاده از All-In-On Downloader

برنامه TorHD اگر از برنامه استفاده کنید ، تفاوت بین وب سایت و برنامه را خواهید دید ، از ویژگی های بسیاری برخوردار است. سرعت بارگیری برنامه سریعتر از وب سایت است. این برنامه هیچ نوع تبلیغات پاپ آپ را حمل نمی کند. بنابراین راحت تر از وب سایتی است که من به شما توصیه می کنم از برنامه TorHD استفاده کنید.

نام برنامه ویژگی
حجم فایل 13.2 مگابایت
نسخه نسخه 3.0
الزام اندروید 4.0 و بالاتر
زبان ها انگلیسی ، هندی ، تلوگو ، تامیل ، مالایالامی

پیوندهای جدید TorHD

در اینجا با توجه به این که ما می توانیم ببینیم که برخی از مناطق TorHD مخالف از هرجایی که شما قادر به انتقال فیلم های متحرک هالیوود هندی به صورت HD ، فیلم های جدید تلوگو ، انتقال فیلم های متحرک South Dravidian ، انتقال عکس جدید و سپس در آن هستید ، اندازه گیری می کند.

بنابراین در زیر پیوندهای جدید TorHD وجود دارد. اگر می خواهید فیلم مورد علاقه خود را با یک کلیک بارگیری کنید ، لطفاً از لیستی که در زیر آورده شده استفاده کنید.

TorHD.co.nz TorHD.in
TorHD.org TorHD.info
TorHD.viz TorHD.movie
TorHD. پیوند TorHD.me
TorHD.com برنامه TorHD.in
TorHDs.vip www.TorHD.in
TorHD .net TorHD.xyz

به TorHD دسترسی پیدا کنید سایت اینترنتی

همانطور که می دانید TorHD یک سایت دزدی دریایی ویدیویی است که غیرقانونی است. برای این موضوع دزدی دریایی ، وب سایت باید با مشکلات زیادی در زمینه مسائل مربوط به دزدی دریایی روبرو شود. بنابراین به همین دلایل بسیاری از کشورها نمی توانند به وب سایت دسترسی پیدا کنند. برای دسترسی به TorHD لطفا مراحل زیر را دنبال کنید.

روش برای تلفن همراه:

 • اول از همه ، برای تغییر مکان خود به VPN نیاز دارید. ما برخی از برنامه های VPN توصیه شده را برای شما داریم. از یکی از برنامه های VPN در دستگاه اندرویدی خود استفاده کنید.
 • پس از نصب برنامه VPN ، برنامه را باز کرده و مکان هند را انتخاب کنید. پس از آن ، من به شما توصیه می کنم آدرس IP را بررسی کنید.
 • سپس در صورت تغییر آدرس IP به وب سایت رسمی TorHD بروید. اگر به آنجا بروید ، به وب سایت TorHD دسترسی کامل خواهید یافت و اکنون هر فیلمی را برای بارگیری انتخاب کنید.

روش برای دسک تاپ:

 • اگر کاربر دسک تاپ هستید ، اگر از chrome استفاده نمی کنید ، ممکن است از مرورگر Chrome استفاده کنید ، لطفاً آن را نصب کنید. در تلفن همراه ، باید برنامه VPN نصب کنید اما در دسک تاپ کاملاً متفاوت است. این بار باید پسوند VPN را نصب کنید.
 • من به شما توصیه می کنم از TunnelBear استفاده کنید.
 • پس از نصب Setup VPN مکان را به هند متصل می کند. این VPN نیازی به ثبت نام ندارد بنابراین استفاده از آن بسیار آسان است.
 • پس از اتصال به IP جدید ، به وب سایت رسمی TorHD بروید و اکنون قرار است بروید.

از TorHD

TorHD یک سایت دزدی دریایی است که باید بدانید این محتوای سرقت غیرقانونی است. این یک جرم است که دولت قانونی علیه این نوع کارها در هند وضع کرده است. اگر با بارگیری از این محتوای سرقت استفاده می کنید ، از این جرم نیز حمایت می کنید. بنابراین من به شما توصیه می کنم که به سالن سینما بروید و محتوای واقعی را در صفحه نمایش بزرگ تماشا کنید.

یا می توانید اشتراک Netflix ، Amazon ، Hotstar Prime را دریافت کنید. اما هنوز هم ، شما می خواهید از TorHD استفاده کنید ، می توانید مراحل بارگیری را در زیر دنبال کنید.

برای دانلود فیلم TorHD مراحل زیر را دنبال کنید

 1. ابتدا TorHD را در مرورگر خود باز کنید. پس از باز کردن وب سایت ، آخرین فیلم های بارگذاری شده را مشاهده خواهید کرد.
 2. از نوار جستجوی TorHD استفاده کنید که در صفحه اصلی آن نوار جستجو موجود است. اکنون نام فیلمی را که باید بارگیری کنید در نوار جستجو بنویسید. پس از استفاده از آن ، نتیجه جستجو در نتیجه جستجو بدست می آورید ، فیلمی را که می خواهید بارگیری کنید پیدا خواهید کرد.
 3. همانطور که می دانید همه این وب سایت ها تورنت و غیرقانونی هستند بنابراین برای دریافت پول از تبلیغات Pop-up استفاده می کنند هنگام ورود به وب سایت باید با این تبلیغات روبرو شوید. حداکثر با 5 برش تبلیغات پاپ آپ روبرو خواهید شد که تبلیغات را یکی یکی انجام می دهد ، دور زدن این تبلیغات کار چندان دشواری نیست. اگر کاربر رایانه یا لپ تاپ هستید ، می توانید از برخی از Exhibition مسدودکننده تبلیغات برای مسدود کردن این تبلیغات پاپ آپ استفاده کنید. فقط به ابزار Exhibition chrome بروید و “Ad Blocker” را جستجو کنید و به راحتی آن را پیدا خواهید کرد.
 4. پس از برش تمام تبلیغات ، تصویر کوچک فیلم را مشاهده خواهید کرد و برای پخش بر روی آن کلیک کنید. به یاد داشته باشید که این سایتهای تورنت امکان تماشای آنلاینترین فیلمها را نیز به صورت آنلاین دارند.
 5. اما اگر نمی خواهید آن را بصورت آنلاین تماشا کنید و فقط می خواهید آن را بارگیری کنید ، دکمه بارگیری را در زیر محتوای فیلم دریافت خواهید کرد. اکنون فقط روی “بارگیری” کلیک کنید و بارگیری فقط در چند ثانیه شروع می شود. اما اگر کاربر رایانه یا لپ تاپ هستید می توانید از نرم افزار “IDM” برای سریع بارگیری خود استفاده کنید.

بهترین گزینه های TorHD

مانند TorHD برخی از وب سایت هایی که به کاربر اجازه می دهد جدیدترین فیلم ها را به صورت آنلاین بارگیری کند. اما همه آنها خیلی معروف نیستند و برخی از وب سایت ها به درستی کار نمی کنند. بنابراین چگونه می توان فهمید که بهترین گزینه برای TorHD کدام یک است. سایت بارگیری فیلم برتر را در زیر ببینید.

گزینه های جایگزین برای TorHD:

کدام دسته فیلم ها در TorHD در دسترس هستند؟

TorHD برای ایجاد تجربه کاربری بسیار بهتر ، وب سایت موجود را به دسته های زیادی تقسیم کرده است. با جدا کردن دسته ها ، کاربر می تواند به راحتی فیلمی را که می خواهد بارگیری کند پیدا کند. این یک ویژگی عالی توسط وب سایت غیرقانونی TorHD است. در زیر دسته های زیر ذکر شده است.

آخرین فیلم های منتشر شده توسط TorHD سایت اینترنتی؟

TorHD بسیار مشهور است زیرا اکثر فیلمهای بالیوود هند در آن درز کرده است TorHD. بنابراین در سال ، سال 2020 بسیاری از فیلم های پرفروش در هند آغاز شده است. اما حداکثر تعداد فیلم ها توسط وب سایت افسانه ای TorHD به بیرون درز کرد.

چرا TorHD در هند مسدود شده است؟

همین اواخر که فعالیت های دولت انجام شد ، خوشه قانونی آن TorHD را در وب سایت از Google مسدود و اخراج کرد. دلیل مسدود کردن TorHD قانون حاکم بر هند است ، اما داستان به پایان نرسیده است همه ما می دانیم که فقط یک نام دامنه مانند این وب سایت وجود ندارد. هزار نام دامنه وجود دارد که از سایت های آپلود کننده فیلم استفاده می کند. مخاطبان همچنان در حال تماشای این فیلم ها از بازدید از این تعداد هزار سایت تورنت هستند.

اگرچه پدر بنیانگذار (TorHD) ممنوع است ، اما برخی از سایتهای مشابه می خواهند جای آن را مانند TorHD.tamil ، TorHD.in.net ، TorHD.me و غیره بگیرند ، شما همچنین می توانید برای بارگیری HD فیلمهای جدید تامیل و تلگو از این وب سایت استفاده کنید. اما ما به شما توصیه می کنیم برای رفتن به سالن سینما و لذت بردن از محتوای واقعی از این سایت استفاده نکنید. زیرا مشاهده محتوای حق چاپ از سایت های تورنت غیرقانونی است. بنابراین بهتر است از این نوع سایتهای تورنت استفاده نکنید.

آیا استفاده از TorHD بی خطر است؟

اخیراً Google TorHD را از هند ممنوع کرده است. بنابراین نمی توان TorHD را از هند مرور کرد. زیرا در کشورهایی مانند ایالات متحده آمریکا و هند دزدی دریایی غیرقانونی است. در هر صورت ، قوانین برای افرادی که عکسهای متحرک را مشاهده یا بارگیری می کنند دقیق ترین نیست. غیر معمول است که کسی را که برای بارگیری / ریختن فیلم های خراب شده در شبکه دستگیر شده است ، بررسی کنید. قسمت بزرگتری از ضبط ها برای انتقال ماده غلیظ شده روی شبکه ایجاد شده است.

سHDالات متداول TorHD

برخی از س questionsالات در ذهن شما وجود دارد که موارد ناشناخته ای را که ما درباره TorHD نمی دانیم چیست. بنابراین من یک سQال متداول در مورد وب سایت ایجاد کرده ام که در آن شما پاسخ تمام س questionsالاتی را می گیرید که به طور مکرر پرسیده می شوند. اگر به س FAالات متداول بیشتری در مورد TorHD نیاز دارید ، لطفاً به من اطلاع دهید.

TorHD یکی از سایت های معروف دانلود فیلم در هند است. این وب سایت سالهاست که سخت کار می کند. تیم بسیار بزرگی دارد که جدیدترین مطالب را جمع آوری می کند و سریعتر از هر وب سایت دیگری آن را بارگذاری می کند. اما ممکن است این سوال در ذهن شما وجود داشته باشد که چرا این وب سایت محتوای سرقت شده را به کاربران ارائه می دهد و سود آنها چیست.

 • چگونه از TorHD بدون VPN استفاده کنیم؟

همانطور که می دانید اگر در فروشگاه فروشگاه مرور کنید ، خواهید دید که حداکثر VPN میلیون بار بارگیری دارد و همه سرورها کند هستند. یک راه ثانویه وجود دارد که یک سرور پروکسی است. سرور پروکسی مانند سرور دست سوم است که پرونده را برای شما بارگیری می کند و محتوا را به کاربر ارائه می دهد.

توجه: متأسفانه هنگام فعال شدن سرور پروکسی ، هیچ یک از سرورهای پروکسی در اینترنت فعال نیستند ما مقاله ورودی لیست سرورهای پروکسی را به روز می کنیم.

 • چگونه از TorHD بدون تبلیغات استفاده کنیم؟

وقتی کاربر از TorHD بازدید می کند ، کاربر باید با برخی از تبلیغات پاپ آپ که به طور خودکار در مرورگر شما بارگیری می شود روبرو شود. این تبلیغات به همین دلیل بسیار آزار دهنده است ، حداکثر کاربران نمی توانند فیلم ها را بارگیری کنند و سپس وب سایت را ترک می کنند. برای حل این مشکل شما باید چند مرحله را دنبال کنید.

اول ، اگر کاربر رایانه هستید می توانید Exhibition مسدود کننده تبلیغات را اضافه کنید. اما اگر کاربر تلفن Android هستید می توانید یک برنامه adblocker را از فروشگاه Play بارگیری کنید. این برنامه و برنامه Extend برای بارگذاری تبلیغات مسدود می شود و سپس می توانید به راحتی از TorHD استفاده کنید.

 • چرا TorHD باز نمی شود؟

وب سایت توسط بسیاری از کشورها به دلیل مسائل مربوط به دزدی دریایی مسدود شده است. بنابراین هنگامی که یک کاربر می خواهد از یک کشور مسدود شده به وب سایت دسترسی پیدا کند ، کاربر فقط یک صفحه خالی را در مقابل خود می بیند. وقتی این اتفاق افتاد ، کاربر فکر می کند وب سایت کار نمی کند. اما اگر کاربری بخواهد از یک کشور مجاز به وب سایت دسترسی پیدا کند ، کاربر کاملاً از مزایای آن کاملاً اشتباه است.

TorHD سالهاست که کار می کند و هنوز هم آنها بسیار سخت کار می کنند. همانطور که می دانید وقتی یک فیلم اکران شد مردم می خواستند آن را سریع تماشا کنند. اما آنها نمی توانند به سالن سینما بروند ، زیرا اوقات فراغت زیادی ندارند. به همین دلیل ، مردم از این وب سایت استفاده می کنند تا بتوانند جدیدترین فیلم ها را تماشا کنند.

 • چرا بارگیری محتوای دزدی دریایی از TorHD اشتباه است؟

چند سال پیش هیچ قانونی علیه این جنایت وضع نشده است اما قانون دولت ایالات متحده آمریکا بسیار سختگیرانه است. اگر شخصی این نوع جرم را مرتکب شود ، مقامات دولتی باید اطمینان حاصل کنند که شخص برای این مجازات مجازات می شود.

مجازات های بارگذاری فیلم های دزد دریایی:

 1. 3 سال زندان.
 2. جریمه حداکثر 10 پوندی را پرداخت کنید.
 3. 3 سال زندان و پرداخت جریمه نقدی تا 10 پوند هر دو.
 • آیا TorHD امکان پخش فیلم را دارد؟

در واقع ، فقط وب سایت رسمی دارای گزینه پخش مستقیم است اما یک وب سایت مشابه از ویژگی پخش فیلم برخوردار نیست. اگر اتصال به اینترنت سریع دارید ، پیشنهاد می کنم از وب سایت استفاده کنید زیرا بارگیری فیلم باید فضای ذخیره سازی بسیار بالایی داشته باشد. همچنین ، روند بارگیری زمان زیادی را می گیرد. بنابراین برای صرفه جویی در وقت شما TorHD این ویژگی فیلم های جریانی را اضافه کرده است که باعث صرفه جویی در وقت کاربران می شود.

 • آیا لازم است در TorHD ثبت نام کنم؟

برای بارگیری فیلم ها ، حداکثر وب سایت بارگیری فیلم باید به سیستم وارد شوید. اما TorHD اینگونه نیست که کاملاً یک پلتفرم متفاوت باشد و برای بارگیری فیلم به هیچ نوع فرآیند ثبت نام نیاز ندارید. همه آنها کاملاً رایگان هستند و می توانید بدون هیچ گونه مراحل ثبت نام ، هر فیلمی را از TorHD بارگیری کنید.

 • چه مدت زمان برای اکران یک فیلم جدید در TorHD لازم است؟

TorHD بهترین سرور فیلم در هند است. این وب سایت بیشتر فیلم های جدید را همانطور که در سالن های سینما اکران می شود ، منتشر می کند. وقتی فیلمی در سالن سینما اکران می شود ، نسخه Tor Hall را در TorHD دریافت خواهید کرد ، اما بعد از مدتی نسخه HD را از این وب سایت دریافت خواهید کرد.

 • چگونه دولت علیه دزدی دریایی اقدامی انجام می دهد؟

دولت قوانینی را برای جلوگیری از دزدی دریایی در سال 2019 ایجاد کرده است. طبق این قانون ، اگر کسی سعی در سرقت غیرقانونی محتوا داشته باشد و اگر کسی بخواهد محتوای دزدی دریایی را در تورنت بارگذاری کند ، این شخص می تواند تا 3 سال به زندان محکوم شود.

 • گزارش ترافیک TorHD چیست؟

بر اساس Cutestar.com بیش از 2 میلیون نفر در یک ماه از کشورهای مختلف از TorHD بازدید می کنند. این وب سایت بیش از 15 هزار صفحه در Google نمایه شده است. این وب سایت امروزه بسیار مشهور است. گزارش ترافیک زیر ارائه شده دقیق نیست و هر روز به دلایل خاص تغییر می کند.

رتبه الکسا در سراسر جهان: 42،030

Alexa Rank India: 1603

میانگین مدت زمان بازدید: 1:43 دقیقه

نرخ گزاف گویی: 75.97٪

 • چگونه می توانید فیلم و تلویزیون را به طور رسمی بارگیری کنید؟

همانطور که می دانید دزدی دریایی در هیچ کشوری از جهان مجاز نیست. بنابراین ما باید از این امر اجتناب کنیم و باید همه فیلم ها را به صورت رسمی بارگیری و تماشا کنیم. بنابراین دو شرکت وجود دارد که به شما امکان می دهد جدیدترین فیلم ها و نمایش های تلویزیونی را بارگیری کنید. شرکت ها عبارتند از:

 1. نت فلیکس
 2. Amazon Prime Video

Netflix: این یکی از بهترین سیستم عامل های سرگرمی است. این مانند یک تلویزیون کوچک است که از تلویزیون تماشا می کنید می توانید آن را در اینجا تماشا کنید. میلیون ها نفر از Netflix استفاده می کنند شما همچنین می توانید از آن استفاده کنید. من به شما توصیه می کنم فیلم ها و فیلم ها را به طور رسمی از Netflix بارگیری کنید.

Amazon Prime Video: ویدیوی Amazon Prime توسط شرکت آمازون ایجاد شده است. همچنین یک سکوی تفریحی است. محتوای آنها کاملاً رسمی است زیرا همه چیز توسط amazon تعدیل می شود. میلیون ها نفر از Amazon Prime Video به عنوان یک بستر تماشای فیلم استفاده می کنند. همچنین می توانید از آن استفاده کنید.

کلمات نهایی درباره TorHD

همه جدیدترین فیلم های جدید در TorHD سریعتر از هر وب سایت دیگری پخش می شوند. این یکی از بهترین وب سایت های آپلود فیلم فعال در اینترنت است. بنابراین اگر می خواهید جدیدترین فیلم های معرفی شده را تماشا کنید ، اولین توصیه من TorHD خواهد بود.

ممکن است سوالی در ذهن شما وجود داشته باشد TorHD انواع محتوای سرقت را بارگذاری می کند. پاسخ “بله” است اما بیشتر مطالب براساس بالیوود و هالیوود است. اگر فردی از ایالات متحده آمریکا هستید ، می توانید از مزایای این وب سایت بهره مند شوید.

سلب مسئولیت: ما از دزدی دریایی حمایت نمی کنیم. این محتوا در مورد ایمنی تورنت است. اگرچه افراد با دانستن اینکه این ماده غیرقانونی است از محتوای سرقت شده استفاده می کنند اما باید به کاربران هشدار داده شود. اگر مقاله را دوست دارید ، لطفاً آن را در حساب های شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. همچنین ، نظر شما در مورد TorHD چیست؟ نظر خود را در مورد TorHD در بخش نظرات به ما بگویید ، متشکرم.

بیشتر بخوانید:

نام دامنه جدید TorHD چیست؟

مراحل بارگیری در TorHD چیست؟

چگونه برنامه TorHD را بارگیری کنیم؟

مطلب مرتبط  Moviesjoy 2020 - بارگیری آخرین فیلمهای بالیوود و هالیوود به صورت HD - تماشای آنلاین فیلم ها

admin

Related Posts

fallback-image

مرور فیلم Kringle Time (2021)

fallback-image

نقد فیلم Caged (2021) | فیلم- Blogger.com

fallback-image

بررسی فیلم Double Blind (2018)

fallback-image

نقد و بررسی فیلم The Penny Black (2021)

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها