درون – یک بررسی فیلم کوتاه

درون – یک بررسی فیلم کوتاه

درون - یک درام کوتاه

درون یک درام کاملاً احساسی است که به لطف یک بازی استثنایی از مایکل هابز ، واقعاً با ممیزی ارتباط برقرار می کند.

همه اینا ها برای چی است؟

مایکل با یک مصیبت غم انگیز که ترجیح می دهد فراموش کند ، روزی را که زندگی او را برای همیشه تغییر داد دوباره مرور می کند.

نظر من

Christopher Key نویسنده و کارگردان یک کوتاه کوتاه در عین حال قدرتمند و متحرک را در اختیار ما قرار داده است. این بسیار تمرکز دارد و هیچ گفتگوی بیهوده ای را سپری نمی کند. ما مصاحبه ای ارائه داده ایم که با مایکل تنظیم شده است و در آنجا او در مورد یک فاجعه صحبت می کند. این با دقت با کلیپ هایی از مایکل که روی نیمکت نشسته و منتظر ملاقات با کسی است ، بافته شده است. برخی از ویرایش های نرم بین دو صحنه در فینال جمع می شوند تا آنها را به هم متصل کرده و قوس داستان را کامل کنند. این کار با دقت انجام می شود تا هدف از جلسه پارک درست تا لحظات آخر عزیمت غم انگیز اما گرم کننده قلب مشخص نشود.

كي تمرکز خود را بر روايت داستان قرار داده است ، و هر چيز ديگر را بسيار ساده نگه داشته و به مخاطب اجازه مي دهد تا روي آنچه برايش گفته مي شود تمركز كند. به طور خلاصه یک پیام واضح وجود دارد و به ما خیلی خوب گفته می شود.

درون

داستان شخصیت محور است و مخاطبان مایکل را در مسیر بسته شدن خود دنبال می کنند ، که نیروی محرک داستان است. نیل هابز با اجرای عالی ، اطمینان حاصل می کند که این داستان به صمیمانه ترین شکل روایت می شود. سخنان او چنان تأثیر مهمی به شما وارد می کند که شما روی هر کلمه ای که می گوید آویزان هستید.

مطلب مرتبط  مصاحبه با فیلمساز جف دولن

عملکردهای قابل توجه

نیل هابز در این فیلم کوتاه به سادگی برجسته بود. من مدتهاست که چنین عملکرد مهیج و قدرتمندی را ندیده ام. او راهی داشت که می توانست مخاطب را جابجا کند بدون اینکه حتی یک کلمه غر بزند. احساس می کردم او بدون هیچ زحمتی با مخاطب ارتباط برقرار می کند. با نگاهی گذرا به IMDB و من بسیار متعجب شدم که مشاهده کردم تعداد اندکی اعتبار از نام وی با تعداد انگشت شماری شورت ظاهر می شود که اولین آن در سال 2016 بود. او به وضوح از توانایی بازیگری طبیعی برخوردار است.

حکم

درون یک داستان ساده است که کاملاً با یک بازی برجسته از نیل هابز روایت شده است. کریستوفر کی تضمین کرده است که چنین موضوعی حساس با متفکرانه ترین و لطیف ترین شکل بیان می شود و این فیلم کوتاه را به عنوان یک موضوع هیجان انگیز تبدیل می کند.

تماشا کردن در داخل خود را اینجا

Graham_B

یک معتاد فیلم 35 ساله. پرداخت هزینه جوانان بی مصرف فیلم و پاپ کورن. جمع آوری DVD و طرفدار مشتاق فیلم های اکشن دهه 80. عاشق پیتزا!

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها