fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

“بابی تری؟ شما آن را بالا ببرید! “

JFC این سری مخزن دار است. سخت. به عنوان یک هوادار طولانی مدت ، چیزهایی را که می دانم آینده می آیند تماشا می کنم و مراقب آنها هستم. من می خواهم ببینم چه چیزهایی متفاوت خواهد بود و مجریان برنامه از مطالب اصلی چه چیزهایی را نگه می دارند. این همان چیزی است که مرا به خود جلب می کند. ترحم ، همانطور که می توانم بگویم بیشتر مجری ها همه تلاش خود را می کنند ، به خصوص جیمز مارسدن ، آمبر هرد و الکساندر اسکارسگارد ، که به نظر می رسد همه سعی در ایجاد تفاوت های ظریف در شخصیت های نازک طراحی شده و گفتگوی تند و تیز دارند .

این کمک نمی کند که نوشتن در این نمایش کاملاً وحشتناک باشد. منظور من از این داستان کلی نیست. کینگ بسیار جذاب است و من عاشق روشی هستم که او آخرالزمان ویروسی را با “پایان” روزها ترکیب می کند. من در مورد چگونگی پیشرفت طرح ، چگونگی تعامل شخصیت ها با یکدیگر و نحوه ارائه شخصیت ها صحبت می کنم. بگذارید از قسمت 6 “The Vigil” عبور کنم. این اولین باری است که ما با Trashcan Man مورد علاقه هواداران ، معروف به دونالد مروین البرت ، آشنا می شویم. در حالی که كتاب كینگ و مینی سریال 90s ، البرت را به عنوان شخصیتی دلسوز برای قلب ما می شكند ، Ezra Miller’s Trashy توهین به این نام است. من تعجب نمی کنم اگر طرفداران بهداشت روان این قسمت را تحسین کنند. در حقیقت ، امیدوارم که این کار را بکنند. این برای معلولان توهین آمیز است ، و یک تصویر وحشتناک و نفرت انگیز از اختلالات روانی ایجاد می کند. هرکسی که نقشی در این کاریکاتور دارد باید از خودش شرمنده باشد.

میلر هنگام آتش سوزی خود را هوس می کند ، می ریزد و از آن لذت می برد. او غرغره می کند ، حرف هایش را می زند و بچه ها صحبت می کند ، گویی که او یک لیلو شیطانی است. هیچ شباهتی به بشریت ، چیزی فراتر از مجموعه ای از تیک و اسپاسم وجود ندارد. در دهه 90 ، مت فروور با نشان دادن اینکه انگیزه سوختن تحت کنترل او نبود ، زندگی را به شخصیت تبدیل کرد. او برده آن بود ، و هجوم آتش را با احساس گناه و پشیمانی متعادل کرد. اینجا؟ ووهو – بیایید آجیل درست کنیم ، به معنای واقعی کلمه شما هستیم. افراد روش برای اطمینان از اینکه از ریل خارج نمی شوند به کارگردانان قوی نیاز دارند. اما کریس فیشر کارگردان آنقدرها قوی نیست و میلر کاملاً بیزار می شود. او فقط در دو لحظه کوتاه آن را شماره گیری می کند. در آسانسور تا فلگ ، به لوید می گوید: “تو خواهی مرد. متاسفم.” و در حین مکالمه او با فلگ ، یک نگاه اجمالی از چیزهای دیگر در آن سر با یک “… سوزاندن” ساده وجود دارد. همیشه در حال سوختن. و آنها این را نمی دانند ، اما من می دانم. ” اما در فلش از بین رفته است. آه کشیدن

خوب ، به عقاید کلی من در مورد سومین دوم این مجموعه بازگردم. این یک ظرف غذا است تعداد زیادی کارگردان وجود دارد – چهار نفر در قسمت چهارم ، تکه تکه “خانه مردگان” – نویسندگان بسیار زیاد و دید کافی کافی ندارند. من می توانم درک کنم که تعداد زیادی از سازندگان برای یک سریال گسترده مانند Game of Thrones یا The Walking Dead دور هم جمع شده اند ، اما با نه قسمت؟ احساس داستان دائماً با تغییرات گیج کننده لحن از بین می رود و به نظر نمی رسد شخصیت ها هرگز در آن مستقر می شوند و به ما اجازه می دهند آنها را بشناسیم. بنابراین با یک داستان عجیب و غریب از هم گسیخته و هیچ شخصیتی که نسبت به آنها همدلی ایجاد نکرده ایم؟ استند صدا و نور به ما چشمک می زند ، فقط یک اشاره مبهم از سرگرمی اینجا و آنجا.

مطلب مرتبط  "گرینلند"

Skarsgård باید کاملاً مرا در این مرحله منفجر کند. پرچم او در حالی که فهمید توانایی های قدرتمند او به اندازه تصور خودش قدرتمند نیستند ، شروع به فروپاشی می کند. برنامه های او در حال خراب شدن است ، مردم به سرعت از نیو وگاس بیرون می روند و همه کارهایی که Skarsgård مجبور است با آنها کار کند تعداد انگشت شماری از خطوط آدمک دیگ بخار و حالات چهره است که تمام تلاش خود را برای انتقال آنچه فیلمنامه انجام نمی دهد ، انجام می دهد. این باعث سوختن من می شود ، زیرا فکر می کنم او گزینه انتخابی عالی برای Flagg است. او شرور را خیلی خوب مجبور کرد خون واقعی. اما مادر ابیگیل بهتر از این نیست ، بنابراین این نیست که سازندگان برای هر یک از طرف ها ریشه می گیرند.

مادر ابیگیل به عنوان یک پیامبر مشاجره ، خجالت کشیده شده است. تغییری آشکار از زن مهربان و مهربان در کتابها و مجموعه های قبلی. می فهمم که چرا او این همه دنبال کننده دارد. بنابراین بسیاری از مردم پس از وحشت Captain Trips به یک سنگ محک احتیاج داشتند. اما چرا وقتی او اساساً همه را منفجر می کند ، او را می پرستند؟ این کمک نمی کند که Whoopi Goldberg کاملاً با آن تماس تلفنی داشته باشد ، مثل اینکه ترجیح می دهد در هرجایی غیر از اینجا باشد. Nat Wolff’s Lloyd قطبی مخالف است و مستقیماً به بیش از حد مجاز می پردازد. در سریال OG ، لوید به عنوان یک تعارض از جهش نشان داده شده است ، و این درگیری – همراه با عملکرد کم اهمیت میگل فرر – یک شخصیت جذاب ایجاد می کند. در اینجا ، لوید یک دوش سبک چسبنده کلاس A است ، مانند یک کنده لال است و از قدرت خود لذت می برد. ولف با ذوق و شوق در ژامبون و پنیر فرو می رود و این شخصیت را تا سطح مضحکی در می آورد. این باید یک ساعت سرگرم کننده باشد ، اما این لوید توخالی است و این یک هدر است.

در حقیقت ، بیشتر شخصیت ها به جای اینکه کاملاً ترسیم شوند ، ترسیم می شوند ، احتمالاً به دلیل پرش های زمانی در اوایل مجموعه است. در حالی که به نظر می رسید این پرش ها در قسمت 5 با عنوان “ترس و انزجار در نیو وگاس” متوقف شده اند ، اما نگاه طولانی مدت به این شخصیت ها صورت نگرفته است ، بنابراین آنها احساس می کنند قطعات تخته چوبی در صفحه شطرنج هارولد هستند. من واقعاً به آنها اهمیتی نمی دهم. اگر عشق به این شخصیت ها را که دهه ها به لطف کتاب و مجموعه های قبلی داشتم ، از بین ببرم؟ آنها رگهای خالی هستند. بینندگانی که به این داستان نمی دانند و هیچ چیز را نمی دانند احتمالاً خسته شده اند و منتظرند اتفاقی بیفتد. من آنها را سرزنش نمی کنم. این شخصیت ها آنقدر جالب نیستند که بتوانند علاقه کسی را حفظ کنند.

من به تماشای خود ادامه خواهم داد ، زیرا من این داستان را دوست دارم و می خواهم ببینم که به کجا می رود. مثل عشق من به سرود کریسمس، من هر چیزی که مربوط به داستان کینگ است را بررسی می کنم. اما فراتر از ارزش تولید و آن تعداد انگشت شماری از مجریانی که تلاش خود را می کنند؟ این مجموعه به قول داستان عمل نمی کند. در اینجا امیدوارم که سه دوره نهایی – و پایان جدید وعده داده شده کینگ – من را خیره کند. یا حداقل باعث نشود که خیلی لعنتی ناامید شوم.

دنیس کیتاشیما داتون در فیس بوکدنیس کیتاشیما داتون در توییتر
دنیس کیتاشیما داتون

دنیس از سال 2003 تاکنون کتاب ها ، فیلم ها و موسیقی را تحت پوشش خبری خود قرار داده است. او امیدوار است که هر روز از این موضوع آگاه شود.

admin

Related Posts

fallback-image

ARROW با ترکیب مارس ، The STYLIST از جیل Gevargizian ، به بهار شکوفا می شود

fallback-image

تریلر Riot Club | فیلم- Blogger.com

fallback-image

10 سوال با بازیگر نقش برجسته CANDIS NERGAARD

fallback-image

تریلر آب گرم | فیلم- Blogger.com

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها