fallback-image

دنیای عصبانی برایان وبستر … پنج سال در ساخت

دنیای عصبانی برایان وبستر

“دنیای عصبانی برایان وبستر” پروژه ای بلند مدت است که توسط نویسنده / کارگردان جیم هفرنان در طی یک دوره 5 ساله طراحی شده است و عناصر زندگینامه ای از تجربیات شخصی خود را با تفسیر تند و کمدی درباره وقایع بدون وقفه ترکیب می کند. به دنیای فیلم سازی DIY.

این فیلم طی یازده ماه با بودجه ای که با استانداردهای صنعت کوچک است و برخی از با استعدادترین بازیگران آینده و از جامعه فیلم نیوانگلند در آن حضور دارند ، به طور کامل در منطقه بوستون فیلمبرداری شد.

در یک سنت تاریک و بی احترامی از BETTER OFF DEAD و NATIONAL LAMPOON’S تعطیلات یک نگاه پر سر و صدا ، خنده بلند با صدای بلند به تقاطع محل برخورد رویاها ، مسئولیت ها و روابط ما ، با تأکید ویژه بر افراد عجیب و غریب که ما آنها را دوست می نامیم و اینکه چرا هرگز فرار از آنها

تریلر زیر را تماشا کنید

https://www.youtube.com/watch؟v=jBWFQu-gOhc

برایان وبستر ، فیلمساز مشتاق خوش شانس ، به تازگی توسط کارفرمای خود اخراج شده و توسط دوست دختر دیرینه خود بسته بندی ارسال شده است ، چیزی غیر از این نمی خواهد که قطعات موجود در هم شکسته خود را مرتب کند و کار بر روی فیلمنامه “عالی” بعدی خود را آغاز کند. متأسفانه ، گروه نامتعارف دوستان دوران کودکی او برنامه های دیگری دارند و از انگیزه مارک منحصر به فرد خود در تلاش برای بدتر کردن روحیه او استفاده می کنند. در طول راه ، او مشاوره های زندگی مشکوک را تحمل خواهد کرد ، با همسایگان عجیب و غریب درگیر خواهد شد ، و خود را در یک ماجراهای غیرقانونی ، عجیب و غیرقابل اصلاح می یابد که ممکن است فقط آرزوهای زندگی او را تغییر شکل دهد … یا امید به زندگی او را کوتاه کند.

مطلب مرتبط  گزینه های Cinebloom - فیلم ها و نمایش های تلویزیونی رایگان - تماشای فیلم آنلاین

برای اطلاعات بیشتر در مورد The Angry World of Brian Webster به صفحه IMDB یا صفحه فیس بوک آنها مراجعه کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد پیش پرده های فیلم های indie اینجا را کلیک کنید.

فیلم- Blogger.com

یک وب سایت Movie Review در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا بتواند همه سلیقه ها را با عطر و طعم قوی از سینمای Indie تأمین کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما ما را به همان چیزی تبدیل می کند که هستیم!

admin

Related Posts

fallback-image

مرور فیلم Kringle Time (2021)

fallback-image

نقد فیلم Caged (2021) | فیلم- Blogger.com

fallback-image

بررسی فیلم Double Blind (2018)

fallback-image

نقد و بررسی فیلم The Penny Black (2021)

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها