دیگر هرگز یکسان نخواهد بود

دیگر هرگز یکسان نخواهد بود

همه ما از اروتیکا به عنوان یک ژانر شنیده ایم و هر کس سهم خود را در لذت گناه تماشای یا خواندن آن داشت. کتابهایی مانند “Kamasutra” و “Ratirahasya” که برخی از قدیمی ترین و بالغترین آثار اروتیکا محسوب می شوند متعلق به هند است. اگر در صحنه ای صمیمی وجود داشته باشد یا واقعاً بی دست و پا شود ، هنوز در خانواده های ما کانال ها تغییر می کنند و شما شروع به تظاهرات می کنید مانند چنین مواردی وجود ندارد. ما هیچ وقت واقعاً در مورد رابطه جنسی “صحبت نمی کنیم” و فرهنگ ما همچنان از آن غافل می شود زیرا نوزادان در سطل زباله یا معابد محلی پیدا می شوند و بعضی اوقات آنها به طرز جادویی پاپ می شوند ، اینطور نیست؟ همانطور که یک انسان بزرگ یک بار گفت: جادو فقط علمی است که ما آن را نمی فهمیم ، اما در هند رابطه جنسی جادویی نیست بلکه تقریبا یک تابو مانند بسیاری چیزهای دیگر است. و بین همه چیز ، ما هرگز فرصتی برای درک و قدردانی از شهوانی به عنوان یک ژانر پیدا نکردیم.

سناریو مشابه با 50 سایه خاکستری است. این فیلم سه گانه است که در سال 2014 اکران شد. این مجموعه فیلم بر روی سه گانه رمان 50 سایه خاکستری ، 50 سایه تیره و 50 سایه رایگان توسط E.L James ساخته شده است. داستان فقط هیچ فیلم پورنو دیگری نیست بلکه ترکیبی ظریف از هیجان روان ، درام و یک عاشقانه بسیار زیبا وجود دارد. داستان در مورد یک دانشجوی جوان ادبیات آناستازیا استیل است که مجبور به مصاحبه با کریستین گری با یک مشاغل تجاری بود زیرا هم اتاقی اش بیمار شد. خاکستری مسیحی میلیاردر و سادیست با گذشته ای نگران کننده و با مسائل جدی در مورد تعهدات است.50 سایه خاکستری ، 50 سایه خاکستری: دیگر هرگز یکسان نخواهد بودمصاحبه با او نه تنها باعث می شود پروانه ها در معده او وحشی شوند بلکه باعث ایجاد تنش می شوند ، چیزی که قبلاً هرگز آن را حس نمی کرده است. هنگامی که او سعی کرد تا او را از سرش بیرون بکشد ، دوباره به او خفه می شود تا اینکه متوجه شود که او در حال حاضر است. سرانجام او خواسته ها ، فانتزی ها و دنیای روابط تاریک با مسیحی را تسلیم می کند و کاوش می کند. اکنون او مانده است که بین عشق خود به مسیحی با همه نقص ها و روابط متصل به روابط خود ، یا زندگی عادی و بدون او را انتخاب کند.این فیلم از سوی منتقدین خوب مورد استقبال قرار نگرفت و در بسیاری از کشورها نیز ممنوع اعلام شد. اما مخاطب افکار متفاوتی داشت. صادقانه بگویم که من از فیلم E.L James ناامید شدم و سعی کردم نه تنها تنش جنسی بلکه وابستگی عاطفی را ایجاد کنم که این فیلم به معنای واقعی کلمه از بین رفته بود. این رمان بیش از حد احساسات دارد که به وضوح فیلم فاقد آن است. این فیلم کمتر در اروتیکا رمانتیک و بیشتر در زمینه آواشناسی ساخته شده است که اکثر مردم تشخیص آن دشوار است. اگرچه قسمت اول بسیار ناامیدکننده بود و دو بخش دیگر از نظر نسبتاً بهتری بودند.

اگر آن را به خوبی بفهمید ، کاریزمای الکتریکی و جریان احساسات را به همراه دارد. مکانهایی وجود دارد که در واقع می توانید اتصالات را حس کنید. در طول اقتباس ، آنها صحنه های واقعاً خوبی را حذف کرده اند که هزینه تغییر نقشه را که صرفاً به تخریب اضافه می کند ، برای آنها هزینه کرده است. برخی از صحنه ها مانند فلاش بک ها از زندگی گذشته مسیحی ، زندگی برجسته فیلم است. این فیلم غذایی برای لذت گناهان شما و فرار از واقعیت است. در فیلم بازی خوبی از چراغ ها وجود دارد. همچنین آهنگ های موجود در فیلم چیزی هستند که نمی توانید از دست دهید. آنها موفق شده اند در سراسر فیلم شور و اشتیاق را به همراه داشته باشند. 50 سایه خاکستری ، 50 سایه خاکستری: دیگر هرگز یکسان نخواهد بوداین فیلم در هند اکران نشده و با انتقاد اخلاقی زیادی روبرو بوده است. ادعاهای زیادی در مورد فیلم درباره معیارهای جنسی غیر واقعی ، حمایت از مردسالاری و غیره مطرح شده است. اما اگر فکر می کنید چرا در هند ممنوع شد؟ دلیل آن بسیار متفاوت است. مخاطب هنوز آماده نیست (اصلاً قابل بحث نیست) یا ممکن است به احساسات مذهبی آسیب برساند (می دانید که چقدر احساسی هستند). نه تنها این امر می تواند موارد تجاوز جنسی را افزایش دهد بلکه خشونت جنسی را به نام لذت به زنان تحمیل می کند و از آنجا که فیلم بدون علائم و دستورالعمل های هشدار دهنده ای وجود دارد ، مردم فقط می توانند از شنیدن کلمه “نه” نیز دست بکشند.

نظرات خود را در مورد فیلم در بخش نظرات در قسمت زیر بگویید. امیدوارم که لذت برده باشید. ممنون از خواندن

تا بعد عزیزم.

مطلب مرتبط  مجموعه بودجه و صندوق آفیس Dil Bechara - فیلم های آنلاین را تماشا کنید

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها