راه برگشت (2020) – Movie-Blogger.com

راه برگشت (2020) – Movie-Blogger.com

من تعجب کرده ام که شما می توانید او را از میله نگه دارید
به اندازه کافی طولانی برای انجام تمرین

بسیاری از فیلم های ورزشی مشابه مانند “راه برگشت” داستان های اخلاقی در مورد چگونگی یک مربی موفق می شود تا تیمی پرخاشگر را به ارتفاعات بی سابقه ای بکشاند. ترجیحا این تیم از چند سرنشین بی پروا تشکیل شده است که می خواهند با بازی سخت و سخت تحت تأثیر قرار دهند. معمولاً آنها برای ورزشی که دارند می توانند استعدادی داشته باشند ، اما نداشتن نظم و انضباط باعث می شود که ثابت قدم باشند. به دلخوری مربی منصوب در آن لحظه. البته آنها نسبت به هر نوع رفتار اقتدارگرا حساسیت دارند. تا اینکه سرمربی جدید بیاید. ترجیحاً یک ستاره قدیمی ورزشی است که می تواند با پشت سر گذاشتن یک حرفه ورزشی موفقیت آمیز و با استفاده از تکنیک های هوشمندانه آموزشی به نجات خود بیاید. اول از همه ، او به هر یک از اعضای تیم یک ضربه مجسمه ای در باسن می دهد. عصیان آور ترین درد در الاغ را به حالت تعلیق درمی آورد (که البته وی با خزیدن بازگشت تا از او بپرسد که آیا او می تواند دوباره در این تیم حضور داشته باشد زیرا این ورزش برای او حیاتی است). سپس جلسات تمرینی قهرمانانه به گونه ای شروع می شود که این دسته از بدبختی ها سرانجام برنده شدن در بازی ها شروع می شود و به آرامی آنها را به سمت ستارگان سوق می دهد. شما آن را در “مربی کارتر“،”شاتل شات“و به میزان کمتری در”لیگ اصلی” “راه برگشت“همین سناریو را دنبال می کند. فقط در اینجا مربی نیز با شیاطین شخصی خود دست و پنجه نرم می کند.

راه برگشت

همیشه دلیلی برای شروع به نوشیدن پیدا خواهید کرد.

من واقعی نیستم بن افلک پنکه. نه این که فکر کنم او بازیگر بدی است شاید انتخاب های فیلم او ساخته اند کمی تأسف آور. با “Daredevilبه نظر من به عنوان وحشتناک ترین انتخاب شغلی. اما در اینجا افلک نشان می دهد که او استعداد بازیگری دارد. شاید تجربیات زندگی شخصی به همین دلیل باشد که وی توانست به راحتی با نقش مربی جک همدلی کند. شخص عذابی که همه چیز را پس از یک اتفاق غم انگیز از دست داده و به نوشیدن پناه آورده است. چیزی که افلک تجربه کرده از آنجا که او چندین بار در داخل مرکز توانبخشی تحسین کرده است. احتمالاً به همین دلیل است که صحنه هایی که او بدون احتیاط می نوشد ، بسیار واقعی به نظر می رسد. و همچنین رفتار او وقتی که در یک نوار نیست. دستکاری ، حیله گری و جستجوی بهانه ها. رفتار معمولی یک معتاد در تلاش است تا ضعف خود را پنهان کند. “راه برگشت“سعی می کند این اعتیاد را به تصویر بکشد. اگر می بینید که بیست و پنجمین beercan از یخچال ناپدید می شوند ، در حالی که یک لوازم یدکی قبلاً در فریزر قرار داده شده است تا سرد شود ، شما به عنوان یک بیننده می دانید که جک یک نوشیدنی اجتماعی نیست بلکه یک نوشیدن مشکلی با روال ثابت است.

مطلب مرتبط  Toxic Alien Zombie Babes From Outer Space تریلر جدیدی منتشر کرد

راه برگشت

بازیگری چشمگیر در یک فیلم نه چندان چشمگیر.

مانند بسیاری از تولیدات فیلم ، “راه برگشت“توسط همه گیر کرونا ناتوان شده است. اگر تاریخ انتشار اولیه از اواخر سال 2019 به مارس سال جاری منتقل نشده بود ، این آسیب محدود می شد. از این رو تصمیم وارنر بروس برای انتشار این فیلم به طور مستقیم بر روی سیستم عامل های مختلف مانند iTunes و ویدیو Prime در میان دیگران. اکنون ، من خودم این را الزامی برای تماشای “راه برگشت“در یک سینما. جدا از بازیگری تحسین برانگیز افلک ، این فیلم چیزی نیست جز یک فیلم متوسط ​​که از لحاظ اصالت تأثیر نمی گذارد. به نظر می رسد یک لیست چک از پیش چاپ شده برای این نوع فیلم استفاده شده است. گروهی از جوانان با نگرش نادرست و به عنوان تیم بسکتبال در نقش کم سنگرها غرق می شوند. بررسی! بسکتبالیست سابق که زندگی در یک مارپیچ نزولی است. بررسی! احیای معجزه آسا تیم تحقیر بسکتبال. بررسی! تراژدی خانوادگی که زندگی مربی را خراب کرد. بررسی! بدیهی است عود اتفاق می افتد. بررسی! بار دیگر یک تجدید معجزه آسا که منجر به پایان خوشی می شود. بررسی! هر وقت چک در این لیست قرار می گیرد ، مثل سه نشانگر احساس می شود.

راه برگشت

آن را امتحان کنید.

به اختصار. این فیلم در دسته اصالت ها جایزه نمی گیرد. مسیرهای در حال گذر خوب درام های ورزشی که قبلاً منتشر شده اند ، با دقت دنبال می شوند. اما چی بن افلک اینجا نشان می دهد (و من می دانم که خودم تکرار می کنم) باعث می شود که این فیلم با زحمت از حد متوسط ​​فراتر رود. فقط راه و دورانی که او شیاطین خود را شکست ، احساس رمانتیک کرد. و سرانجام ، شما نباید این فیلم را با فیلم 2010 با همین نام اشتباه کنید در مورد یک زندانی لهستانی که می توانست با برخی از رفقای همسایه خود از یک قلاده روسی فرار کند. تنها شباهت بن افلک فیلم با دومی این است که جاده ای که توسط گروهی از جوانان دنبال می شود نیز پر از موانع است. و تسلیم شدن نیز گزینه ای نیست. بنابراین اگر در هر نقطه از کانال VOD وارد آن شدید ، آن را امتحان کنید. این واقعاً اتلاف وقت نیست

https://www.youtube.com/watch؟v=VzNJVSsjE-I

امتیاز من 7/10
پیوندها: IMDB

فیلم-دزدگیر

من پیتر هستم ، سال تولید 1966 و ساکن بلژیک. من با ورونیکا ازدواج کرده ام و با هم دو بچه دوست داشتنی داریم ، کارولین (7 ساله) و فیلیپ (5y). من یک طرفدار بزرگ فیلم هستم. من تمام زندگی خودم در حال تماشای فیلم بوده ام و تعداد کسانی را که تاکنون دیدم از دست داد.

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها