رقص با فیلم Waltzes به سرزمین جدید

رقص با فیلم Waltzes به سرزمین جدید

DWFLA

یک جشنواره فیلم زنده مجازی 27 مرداد تا 6 سپتامبر

DWF: LA (رقص با فیلم) ، جشنواره فیلم مستقل و پرتحرک ، امروز اعلام کرد که این برنامه به صورت مجازی انجام می شود. مجموعه 2020 شامل بیش از 200 عنوان شامل ویژگی های روایت ، مستند ، خلبان ، سری وب ، فیلم های موسیقی ، فیلم های کوتاه و فیلم های جوانان است. کل این جشنواره که پنجشنبه 27 اوت تا یکشنبه 6 سپتامبر برگزار می شود ، در زمان واقعی برگزار می شود و این امکان را به شما می دهد تا تجربه های تعاملی منحصر به فردی از جمله یک فرش قرمز مجازی ، سالن هایی با شب های بی اهمیت و کوکتل های امضا ، بحث های پانل ، پرسش و پاسخ و موارد دیگر را ارائه دهید.

واقعیت تغییر یافته جهان در حال حاضر در آن زندگی می کند تغییر مهیج در شیوه معمول خود برای اجرای جشنواره 23 ساله که به طور معمول در تئاترهای مشهور جهان در هالیوود برگزار می شود ، به همراه دارد. درعوض ، این جشنواره برندهای منحصر به فرد فیلمهای اکتشافی خود را به شبکه جهانی وب می آورد. فیلمسازان و دوستداران فیلم از سراسر جهان قادر خواهند بود مانند گذشته ارتباط برقرار کنند تا این سنگهای سرپرستی را تماشا و بحث و گفتگو کنند.

کاغذ اسپایدرز جشنواره را در تاریخ 27 اوت افتتاح می کند و بازیگر برنده جوایز لیلی تیلور ، استفیا لاوی اوون ، پیتون لیست و مکس کاسلا با بازی می شوند. این فیلم به کارگردانی اینون شامپانیر و به نویسندگی شامپانیر و ناتالی شامپانیر ساخته شده است. PAPER SPIDERS یک داستان به موقع و تلخ از مادر و دختر در سن است که در چالش های بیماری روانی قرار دارد. این نمایش به دنبال یک میزگرد مجازی با بازیگران ، خدمه و سایر افراد برای آگاهی بخشی به موضوعات گسترده بهداشت روان در مواجهه با ایالات متحده است.

مطلب مرتبط  قاتل قاتلان! 2! - کریسمس تاریک بعد از تاریکی

پیش از / درگذشت / بعد از آن ، به کارگردانی استفان کانکن و جک لوورز و با نویسندگی و بازیگری با فنری استیوز (نارنجی سیاه جدید است) ، این جشنواره را در ششم سپتامبر بسته می کند. با چهره های آشنا بسیاری از جمله ریچارد ماسور ، کریستین ساترلند و آستین پندلتون ، این یک داستان الهام بخش و دلپذیر از یک زن میانسال است که با طلاق کنار می آید.

از وب سایت جدید dwfla.com با نام تجاری جدید ، از جمله لیست DWF: LA ، عناوین فیلم ، برنامه ها ، اطلاعات بلیط و شگفتی های سرگرم کننده بازدید کنید.

فیلم-Blogger.com

یک وب سایت نقد و بررسی فیلم که در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا تمام سلیقه ها با طعم قوی سینمای ایندی را تهیه کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما باعث می شود که ما چه کسی باشیم!

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها