‘زندگی در یک مترو’ (2007) بررسی: عشق ، روابط و زندگی

‘زندگی در یک مترو’ (2007) بررسی: عشق ، روابط و زندگی

“Ek sheher jitna humme deta hai، utna humse leta hai.”

این فیلم در مورد زندگی گروهی از مردم ، زندگی در کلانشهر بمبئی صحبت می کند. داستان ها و زندگی آنها به هم مرتبط هستند. بازیگران اصلی این فیلم به کارگردانی Anurag Basu عبارتند از Shilpa Shetty (Shikha) ، کی کی Menon (Ranjit) ، Kangana Ranaut (Neha) ، Dharmendra (آمل) ، Nafisa Ali (Shivani) ، Shiney Ahuja (Aakash) ، Irfan Khan ( مونتي) ، كونكونا سن شرما (شرتي) و شرمان جاشي (رائول).

رنجیت و شیخا متاهل هستند و یک دختر 6 ساله پیر دارند. وقتی برای اولین بار ازدواج کردند ، هر دو کار می کردند و به اندازه کافی درآمد کسب می کردند تا خانواده را اداره کنند ، سرانجام رنجیت و شیخا تصمیم گرفتند که مسئولیت های خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. شیخا رقصنده بهاراتاتاتیم بود ، پس از برکت فرزندشان ، کار خود را ترک کرد. بعد از گذشت 8 سال از ازدواجشان ، هر دو در این سفر طولانی عشق و مراقبت و احترامی را که برای یکدیگر داشتند از دست دادند. رنجیت با جوانی که در محل کارش است ، یک رابطه خارج از ازدواج دارد. Neha ، Ranjit و Aakash دارای یک محل کار مشترک هستند. رنجیت در بین این دو نفر ارشد است و از این رو اقتدار بیشتری در شرکت دارد.، & # 8216؛ زندگی در یک مترو & # 8217؛ (2007) بررسی: عشق ، روابط و زندگی

آکااش از همیشه سکوت می کند متفاوت برای Neha. Neha یک اتاق در این شهر با سرعت زیاد را با Shruti به اشتراک گذاشت. شرتی و رنجیت با هم مرتبط هستند ، او خواهرزاده وی است. شرتی در اواخر دهه 20 ، مجرد و باکره است. او در تلاش است عشق واقعی را در این شهر بزرگ کشف کند. وی از طریق یک وب سایت ازدواج هندی ، Shaadi.com با مونت آشنا شد. در اولین ملاقات آنها ، شروتی از مونی بسیار تحت تأثیر قرار نگرفت و توجه زیادی به او نمی کند در حالی که در طرف دیگر مونی به شروتی جلب شده بود زیرا به گفته وی او ترکیب مناسبی از یک دختر زرق و برق دار و تیزبین بود. علاقه مند بود رابطه خود را بگذارد و ازدواج کند. شروتی در یک شرکت رادیویی کار می کند و در واقع جذب همکارش می شود.

به نظر می رسید که راهول برای پیشرفت در مسیر موفقیت رویکرد خلاقانه ای دارد. او آپارتمان خود را در محل کار به رئیس خود می دهد ، جایی که می توانند به راحتی و در ازای توصیه تبلیغاتی خود ، معشوقه ، همسران یا روسپی های خود را در بیاورند. رنجیت برای بازدید از Neha از آپارتمان استفاده می کند. نها در هنگام یكی از فرارهای خود در آپارتمان رحول از رنجیت در مورد آینده خود سؤال می كنند و این منجر به اختلاف می شود. او به او اهانت می کند. عصبانی ، او به خود آسیب می زند. راول از دروغ گفتن او بیهوش است و او را نجات می دهد. او او را به آپارتمان خود بازمی گرداند ، و به آنها نزدیک تر است. در حالی که همه این اتفاقات در حال وقوع است ، شرتی وقتی یاد می گیرد که همکار است ، دلسوز مانده و همجنس گرا است. او کار را ترک می کند و برای مصاحبه در این شرکت می رود و در آنجا مجدداً با مونی ملاقات می کند.

مطلب مرتبط  Moviemad 2020 - بارگیری آخرین فیلم های بالیوود و هالیوود به صورت HD - تماشای آنلاین فیلم ها

آکاش یک هنرمند زحمتکش در زمینه تئاتر است که از همسرش جدا شده است. یک عصر بارانی در حالی که شیخا به خانه خود می رود ، او با چترش مشکلی ندارد ، اواکاش پیشنهاد می کند تا آن را برطرف کند و اینگونه است که آنها برای اولین بار در غرفه اتوبوس ملاقات کردند و سرانجام مرتباً با یکدیگر روبرو شدند. از آنجا که زمان بندی آنها مطابقت دارد و به دلیل اینکه آکاش درام خود را تمرین می کند ، کف آن پایین شیخا برای بازدید از مربی بهاراتاتاتیام امه (شیوانی) سقوط کرده بود. رابطه آکاش و شیکا از همان زمان دوستی و شکوفا تقریباً عاشقانه آغاز می شود ، تا زمانی که شیخا احساس گناه کند و نتواند از مرزهایی که سالها نگه داشته است عبور کند. ، & # 8216؛ زندگی در یک مترو & # 8217؛ (2007) بررسی: عشق ، روابط و زندگیدر این میان ، شرتی در مورد رنجیت و نها می فهمد. رنجیت وحشت می کند و روابط دو ساله اش با نیا را به شیخا می پذیرد. در حال حاضر گناهکار شیخا دیگر نمی تواند آن را شامل می شود و در مورد رابطه صمیمی خود با آکاش می گوید رنجیت عصبانی و غافلگیر است و تصمیم به ترک همسر خود می گیرد. این واقعیت فیلم است. این یک فیلم لذت بخش است. در اصل سعی در پوشاندن و نشان دادن دو چیز است. یکی این است که چگونه زندگی ما به دلیل دنیای رقابتی پر سرعت امروز در حال تحول و تغییر است و دوم اینکه عشق چیزی است که می تواند برای هر کس ، در هر زمان و با هر کس اتفاق بیفتد. معنای ایده آل عشق برای همه متفاوت است و ما باید یاد بگیریم که آن را بپذیریم و با آن زندگی کنیم.

آلبوم موسیقی این فیلم بسیار آرامش بخش است و آهنگ ها به خوبی نوشته شده و بسیار معنی دار هستند. می توانیم نگاه های Pritam و گروه او را در فیلم جلب کنیم.

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها