fallback-image

“زن جوان امیدوار کننده” – یک فیلم باورنکردنی

“شما می دانید که آنها خود را در معرض خطر قرار می دهند ، دختران اینگونه دوست دارند.”

داستان: کاسی و نینا با هم بزرگ شدند. با هم به مدرسه پزشکی رفتیم و بعد از اینکه نینا در طی یک مهمانی به طرز وحشتناکی مورد تجاوز قرار گرفت ، با هم تحصیلات خود را ترک کرد. سالها بعد ، کاسی زندگی خود را با اطمینان از اینکه مردان دوشی پیش از سو taking استفاده از زنان دو بار فکر می کنند ، انجام می دهد … اما پس از آن یک مسابقه با یک همکلاسی سابق دانشکده پزشکی فکر انتقام را برانگیزد. انتقام ، سرما را یخ زد.

ژانر: کمدی های Payback’s A Bitch Pitch-Black

بازسازی ، دنباله ، مبتنی بر یا اصلی: بر اساس فیلم کوتاه زمرد فنل “مراقب باشید چگونه پیش می روید”.

باید بگویم: اوه خدای من این فیلم خوب است. آنجا. من گفتم اگر چیز دیگری نمی خوانید ، من آنجا را پیدا کردم. اما لطفاً ادامه دهید ، زیرا من توجه شما را جلب می کنم. و این فیلم به وقت شما می ارزد.

بیایید با بازیگران ستاره ای شروع کنیم. کلنسی براون و جنیفر کولیج نقش پدر و مادرش را بازی می کنند. بهتر از این نمی شود. اوه صبر کنید – لاورن کاکس. و کانی بریتون. کریستوفر مینتس-پلاس ، بو برنهام ، مولی شانون ، کریس لاول ، آلفرد مولینا … تند و تیز مقدس این انبوهی از جذابیت است. من شایسته چنین موهبتی نیستم. اما من آن را با سپاس می پذیرم.

چهارمین لبخند شکستن دیوار توسط مولیگان در ابتدای فیلم به شما اجازه می دهد تا بدانید این یک کمدی است. یک کمدی جت بلک. به طور جدی ، بشر رنگی به تاریکی کمدی در این فیلم خلق نکرده و ندیده است. با این اوصاف ، اگر به مردم نگویم که موضوع اینجا موضوعی نیست که بتوان آن را به راحتی لمس کرد ، ناامید می شوم. سو abuse استفاده جنسی به عنوان چیزی نفرت انگیز ، دلخراش ، ناخوشایند و نفرت انگیز توصیف شده است ، و در حالی که ما هرگز نمی بینیم چه اتفاقی برای نینا افتاده است؟ این از راه های مختلف دیگری در چهره ما است ، که ممکن است برخی افراد بیش از ناراحت کننده باشد.

من کاملاً می فهمم اگر بخاطر نزدیک بودن هلی کوپترها نمی خواهید این را تماشا کنید (من خودم آنها را یک یا دو زمان احساس کردم) یا فقط به این دلیل که موضوع خیلی زیاد است. ولی اگر شما قادر به دادن هستید زن با یک نگاه ، من شما را به تماشا تشویق می کنم. از آنجا که این فیلم می تواند نقطه عطفی برای بحث در مورد سواستفاده باشد ، و نحوه برخورد افراد مختلف جامعه – اعم از زن و مرد ، و همچنین افرادی که شخصاً تحت تأثیر قرار گرفته اند یا نه – با آن برخورد می کنند.

به نویسندگی و کارگردانی زمرد فنل ، که نه تنها به عنوان مجری در این فیلم شگفت انگیز است تاج، اما خالقی برای تماشا است. این اولین فیلم بلند اوست و من شوخی می کنم. اگر او اینگونه از دروازه بیرون می آید ، نمی توانم منتظر چیزهای بیشتر از این بانوی با استعداد باشم. گفتگوی پرفروش و طرح کاملاً به موقع را اضافه کنید ، من کاملا متحیرم.

و این به طرز درخشان توسط این بازیگران کشیده شده است. من عاشق این هستم که همه آنها به جنبه طنز انگلیسی بسیار تاریک داستان رسیده اند و حتی اگر اکثر آنها آمریکایی هستند ، هر مجری کالاها را تحویل می دهد. صحبت از مجری ها ، باید لحظه ای وقت بگذارم و عشق جدی را به کری مولیگان برسانم. کاسی او درخشان ، شکسته و باهوش است. تأکید بر ستمکاران. او هرگز از حمله نینا عبور نکرده است ، و گرچه من نمی توانم او را سرزنش کنم ، اما من همچنین برای کسانی که او را دوست دارند احساس می کنم. مانند کولیج و براون که نقش والدین کاسی را بازی می کنند. آنها بین دوست داشتن دخترشان و خواستن او برای شروع زندگی اختلاف دارند (البته به نوعی می دانند که او هرگز این کار را نخواهد کرد.) یا گور لاورن کاکس ، رئیس کاسی (و نزدیکترین چیز به BFF Cassie که امروزه نزدیک است.) فنل بهترین ها را از همه مجریان وی – از جمله چرخش باورنکردنی آلفرد مولینا به عنوان وکالت مدافع شخصی که به نینا حمله کرده و با یک بحران ایمان دست به گریبان است و یک شب تاریک روح.

مطلب مرتبط  MovieWatcher 2020- بارگیری فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی و سریال های HD - تماشای فیلم های آنلاین

به طرز خارق العاده ای وحشتناک است که بازیگران مرد را به تماشای کانال هایی که در اجرای آنها شنیده ایم ، کانال می کنیم. همه “اوه ، من فکر کردم که ما با هم ارتباط داریم” ، “صبر کنید ؛ هوشیار هستی؟ پس شما باید به خانه بروید “، و البته چیز” من پسر خوبی هستم “. این تنها مواردی است که شما شنیده اید یک پسر گفته است ، یا تا به حال شنیده اید که یک دوست زن بعد از برخورد با دوش گرفتن به شما بگوید. این چیزهای قدرتمندی است ، و دوباره چیزی که برخی از افراد ممکن است نتوانند با آن کنار بیایند. و من آن را دریافت کردم اما من نمی توانم در مورد اجراها هجوم بیاورم ، در حالی که همزمان سعی می کنم صفراوی ذهنی را که در حال افزایش است ، خنثی کنم. این یک بازیگر جدی است

خوب ، بنابراین من می توانم ستایش این فیلم را تمام روز لعنتی بخوانم. عکسهای قاب گرفته و زیبا – لعنتی که یک عکس از کسی که روی مبل مادرش نشسته کمال است. خیلی زیبا برای جهان که در این فیلمبرداری فیلم به تصویر کشیده شده است (کنار هم قرار گرفتن دلخراش در مقابل افراد تاریک و شیطانی که کاسی در زندگی اش دیده است.) من هنوز کاملاً متعجب هستم که این اولین سفر فنل به عنوان کارگردان فیلم سینمایی است. مانند زن مطمئناً نامزد جوایز زیادی در این فصل خواهد شد ، آخرین آن نخواهد بود. و این روز آفتابی روشن پس از این تاریکی است ، “عیسی به او خندید که؟ ” فیلم

آره ، من خندیدم این بود که ، یا گریه کردن. و نوشتن آنقدر خوب است که حتی در عمیق ترین و تاریک ترین لحظه ها صدای خنده وحشتناکی را از شما بیرون می کشد. نمی گویم لذت ببرید ، مثل فیلم هایی که فکر می کنم شایسته هستند. من فقط می گویم تماشا کن و بگذارید در آن فرو برود.

مقطع تحصیلی: A + (بله من یک امتیاز اضافه کردم. این فیلم سزاوار آن است.)

#Protip: شما می خواهید موسیقی متن این فیلم را در زندگی خود داشته باشید ، در یک حلقه ثابت. ایناهاش. بسیار خوش آمدید

دنیس کیتاشیما داتون در فیس بوکدنیس کیتاشیما داتون در توییتر
دنیس کیتاشیما داتون

دنیس از سال 2003 تاکنون کتاب ها ، فیلم ها و موسیقی را تحت پوشش خبری خود قرار داده است.

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها