fallback-image

زیر آب (2020) – Movie-Blogger.com

حدود 30 دقیقه تا زمان ذوب شدن فاصله داریم.
و ، اوه ، ما را به قطعات ریز و درشتی به سطح می اندازد.

من هستم کریستن استوارت پنکه؟ برعکس. راستش را بخواهید ، من به طور جدی از این بازیگر زن بیزارم. نه اینکه بازیگری او خیلی وحشتناک باشد. و به نوعی ، او زن جوانی بد هم نیست. اما نگرش و چهره او واقعاً او را دوست ندارد. در گذشته اشاره کردم که شخصیت خلقی او برابر با یک کلوچه است و به نظر می رسد که صورتش به دلیل نگاه بی احساس او در نشاسته خیس شده است. “خریدار شخصی” و “برابر” فیلمهای مناسبی برای این بازیگر “همیشه جدی” بودند. متأسفانه ، “مسئول خرید شخصی“بسیار کسل کننده و تحریک کننده خواب بود. بنابراین ، آنچه مرا متقاعد کرد که فیلم را تماشا کنم “زیر آب“؟ نظری ندارم. شاید به این دلیل که من شنیده ام که این فیلم تماشایی نوعی ترکیبی از “بیگانه“و”پرتگاه” در گذشته نگر ، این واقعیت نیز ناامید کننده بود.

زیر آب

این یک غذای معمولی است.

می توانید مقایسه کنیدزیر آب”با یک بشقاب کلاسیک که در یک نوشیدنی معمولی سرو می شود. بوی خوبی دارد و خوشمزه است ، اما فاقد ظرافت رستوران ستاره است. شما هیجان زده نمی شوید. و شما به این امید که یک پیشخدمت به پایان رسیده و از شما سؤال می کند که آیا شما یک قسمت اضافی می خواهید ، ناامید نمی شوید. تنها احساس باقی مانده احساس قابل تشخیص است. آیا قبلاً این را ندیده ایم؟ و مزه مزه ای مثل دفعه قبل نیست؟

زیر آب

آیا زلزله است؟ جواب منفی.

باید اعتراف کنم که این فیلم با سرعت تاول ادامه دارد. قبل از اینکه متوجه شوید ، کل سکوی حفاری زیر آب سقوط می کند و نور (کریستن استوارت) باید در راهروهای ویران شده و محفظه های پر از آوار بشتابید. منظره ای کلاستروفوبیک که در فاصله هفت مایلی در عمق سنگر ماریانا ، عمیق ترین نقطه شناخته شده اقیانوس رخ می دهد. در نگاه اول ، به نظر می رسد یک زلزله فرعی است که باعث می شود نورا و برخی بازماندگان خیلی سریع سناریوی فرار را کشف کنند. اما هنگامی که آنها در امتداد کف اقیانوس ، در لباس های سنگین و آینده نگرانه (لباس الهام گرفته از “Pacific Rim”) قدم می زنند ، به زودی مشخص می شود که چیز دیگری است که به آنها حمله می کند. یک بار دیگر ، این بشریت است که مرزها را تحت فشار قرار داده است. مانند اسپیلولوژیست های “سکوت” ، شرکت حفاری به احتمال زیاد علت موجودات غیر مسکونی است. به طور خلاصه ، آنها هنگام سوراخ کردن مواد اولیه به منبع اشتباه ضربه زده اند.

زیر آب

عمل لوط

من خودم هنگام تماشای این احساس تنفس احساس تنفس کردمزیر آب” وقتی می فهمید که این خدمه توسط میلیون ها تن آب اقیانوس احاطه شده اند که با نیروی خردکننده به آنها فشار می آورد ، نمی خواهید با هر پول در دنیا مکانهایی را با آنها تجارت کنید. قدم زدن در تاریکی سیاه و سفید ، با دانستن اینکه می توانید در هر زمان از اکسیژن خارج شوید ، لباس شما ممکن است به دلیل وجود یک نقص در ساخت و ساز یا یک هیولا زیر آب غریب غریب که در کسری از ثانیه زندگی را از شما خارج می کند منفجر شود. من کمتر احتقان می کنم و رفتارهای وحشتناک نشان می دهم. “زیر آب“فیلمی مناسب برای بینندگان است که ترجیح می دهند فیلمی را تماشا کنند که دارای صحنه های اکشن مداوم باشد. بنابراین ترجیحاً هیچ شخصیتی یا داستان داستانی پیچیده ای که با روشی ظریف ساخته می شود نیست. به طور خلاصه ، برای طرفداران زنجیره های فست فود و وعده های غذایی سریع مایکروویو (در واقع ، من امروز کاملاً آشپزی هستم).

مطلب مرتبط  کانال ترسناک صفحه اول اکتبر را نشان می دهد

زیر آب

عدم تنش.

اگرچه می توانید تعداد زیادی از فیلم های فوق العاده زیر آب را تحسین کنید (و ساخت تصاویر زیر آب کار ساده ای نیست) ، اما واقعیت این است که همه آن ها در زیر آب صورت می گیرد (از این رو عنوان فیلم) یک ضرر برای فیلم است. تصاویر واقعاً واضح نیستند و بیشتر اوقات مبهم و مبهم هستند. به خصوص در لحظات جدی که هیولا های دریایی نقش مهمی دارند. بنابراین ، لحظه هایی که خدمه وضعیت خطرناکی را تجربه کردند ، فیلم ها بیشتر اوقات تأثیر مطلوبی نداشته اند. و این بزرگترین دور برگشت برای من بود. عدم تنش. این یک فیلم کاملاً خسته کننده نیست ، اما در واقع تعلیق ناخن زدن وجود ندارد. هیچ پیچ و تاب و غافلگیری از طرح های حیرت آور. علاوه بر این ، هیچکدام از بازیگران واقعاً از این وضع ایستادگی نکردند. همه آنها شخصیت های دو بعدی بی علاقه و کم حرف بودند. من واقعاً نمی توانم تماس بگیرمزیر آب” چشمگیر. زوج کرستن استوارت کوتاه کردن موهای کوتاه کوتاه اثر شوک مورد نظر را ندارند. و صادقانه بگویم ، کمکی به این نکرد که او نیمی از فیلم را با لباس زیر خود بپیمود. اگر آنها به جای اسکارلت جوهانسون را انتخاب کرده بودند ، تأثیر می گذاشت. در این حالت ، جنبه سه بعدی شخصیت نورا بسیار بهتر می شود! قابل توجه بهتر!

https://www.youtube.com/watch؟v=Rszr56AH3Co

امتیاز من 6/10
پیوندها: IMDB

فیلم-دزدگیر

من پیتر هستم ، سال تولید 1966 و ساکن بلژیک. من با ورونیکا ازدواج کرده ام و با هم دو بچه دوست داشتنی داریم ، کارولین (7 ساله) و فیلیپ (5y). من یک طرفدار بزرگ فیلم هستم. من تمام زندگی خودم در حال تماشای فیلم بوده ام و تعداد کسانی را که تاکنون دیدم از دست داد.

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها