ششمین جشنواره سالانه فیلم هند در آلبرتا (IFFA) برنامه سال 2020 را از جمله درایوهای رایگان در سراسر استان اعلام کرد

ششمین جشنواره سالانه فیلم هند در آلبرتا (IFFA) برنامه سال 2020 را از جمله درایوهای رایگان در سراسر استان اعلام کرد

ششمین جشنواره فیلم هند آلبرتا

از 1 تا 30 سپتامبر سال 2020 ششمین جشنواره سالانه فیلم هند در آلبرتا (IFFA) ارائه شده توسط باشگاه فیلم ادمونتون به صورت آنلاین و درایو در سراسر استان برگزار می شود.

به عنوان بخشی از جشن فیلم های برنده جوایز و مستقل از هندوستان ، درایوهای رایگان در ادمونتون (4-6 سپتامبر) ، شهرستان استراتسونا / پارک شروود (5-6 سپتامبر) ، کلگری (10-12 سپتامبر) برگزار می شود. ، و فورت مک موری (18-19 سپتامبر). علاوه بر 10 روز درایو ، IFFA در حال حاضر 18 فیلم به صورت آنلاین ، یک مسابقه فیلم کوتاه برای فیلمسازان آلبرتا ، و همچنین کارگاه های دیجیتال و کلاس های کارشناسی ارشد.

درایوهای رایگان کالگری:
10 سپتامبر – CHHICHHORE
11 سپتامبر – GOLKERI و LUNCHBOX
12 سپتامبر – AMAR AKBAR ANTHONY
همه فیلمهای درایو از ساعت 9 عصر آغاز می شوند و تعداد بازیها در ساعت 8 عصر آغاز می شود.

امسال صنعت فیلم سازی هند تعدادی از استالوارها مانند بازیگران ایرفان خان ، ریشی کاپور و سوشان سینگ راپوت ، سینماگر برنده جوایز MJ Radhakrishnan و کارگردان مالایی Sachy را از دست داده است. IFFA 2020 با نمایش آثار خود ، از سهم خود در سینمای هند تجلیل خواهد کرد. از نکات برجسته این نمادهای فیلمسازی می توان به THE LUNCHBOX (2013) ، MS DHONI: THE UNTOLD STORY (2016) ، CHHICHHORE (2019) ، AYYAPPANUM KOSHIYUM (2020) ، فیلم کلاسیک AMAR AKBAR ANTHONY 1977 بازسازی شده دیجیتال اشاره کرد سینمایی OOLU (2019).

IFFA بخشی از فیلم سینمایی گجراتی را اضافه کرده است ، یکی از مهمترین صنایع سینمایی فیلم های منطقه ای و بومی در هند ، که به دنبال فیلم های جدید گجراتی KEVI RITE JAISH (2012) ، BEY YAAR (2015) ، WRONG Side RAJU (2016) و عشق است. NI BHAVAI (2017). این فیلم ها مخاطبان گجراتی را به سینماهای سینما آوردند ، توجه آنها را به خود جلب کردند و زندگی آنها را با خنده بی نظیر پر کردند.

مطلب مرتبط  Star-Studded Voice Cast با نبردی خونین در برابر آخرین مرگ شما در 6 اکتبر می جنگد

بخش بازدید کنندگان IFFA 2020 ، با نمایش فیلم های جدید از خارج از هند ، بازدیدهای متنوعی همچون ابرقهرمان اندونزیایی Blockbuster GUNDALA (آنلاین در دسترس) ، فیلم کره ای اخیراً منتشر شده TRAIN TO BUSAN PRESENTS: PENINSULA (Fort McMurray drive-in) ، و مستند کانادایی از آنجا که ما دختران هستیم (به صورت آنلاین).

برای مؤلفه فیلم آنلاین این جشنواره ، IFFA با انجمن فیلم و هنرهای هنری آلبرتا (FAVA) همکاری کرده است تا فیلم ها را از طریق پلت فرم دیجیتال خود FAVA TV ارائه دهد. هزینه بلیط برای یک پاس کامل جشنواره 20 دلار یا برای فیلم های انفرادی 2 دلار است. از 1 تا 30 سپتامبر توسط هرکسی در کانادا به صورت تقاضا قابل دسترسی است. برای دریافت بلیط درایو رایگان از قبل ثبت نام کنید. برای دیدن صف کامل فیلم ها و کسب اطلاعات بیشتر به سایت indiafilmfestival.ca مراجعه کنید (برنامه ای که هم اکنون برای مشاهده در این سایت صحنه سازی در دسترس است).

ششمین جشنواره فیلم هندوستان از آلبرتا توسط باشگاه فیلم ادمونتون ، یک سازمان غیرانتفاعی اختصاص داده شده به پل زدن فرهنگ ها از طریق سینما ارائه می شود. جشنواره فیلم امسال آلبرتا در هند امسال توسط دولت کانادا ، دولت آلبرتا ، بنیاد جامعه کلگری ، بنیاد جامعه ادمونتون ، دفتر صنایع صفحه نمایش ادمونتون و شورای هنری ادمونتون پشتیبانی می شود.

فیلم-Blogger.com

یک وب سایت نقد و بررسی فیلم که در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا تمام سلیقه ها با طعم قوی سینمای ایندی را تهیه کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما باعث می شود که چه کسی باشیم!

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها