فیلم Knives Out (2019) | یک داستان هوشمندانه غیر معمول بافته شده

فیلم Knives Out (2019) | یک داستان هوشمندانه غیر معمول بافته شده

تلنگر جذاب و منحصر به فرد جاذبه ای ، برخلاف هر چیزی که تاکنون پیدا کرده اید. فیلم Knives Out به کارگردانی ریان جانسون ، مردی که به ما جنگ های ستارگان: The Last Jedi در سال 2017 داد ، از نظر نحوه ساخت فیلم های مشکوک به طور کلی متفاوت است. نه تنها باهوش و شوخ است ، بلکه تعداد زیادی از شوخی ها را نیز در خود جای می دهد و هر مسیری گویا را رقم می زند ، مسیری بسیار سرگرم کننده که می تواند در آن حرکت کند.

چاقوها از فیلم کاملاً پیچیده بافته شده اند تا مانند یک داستان بسیار ساده به نظر برسند ، اگرچه این نمایش بزرگ همیشه در هم پنهان است. اما این چیزی است که شما شاهد آمدن آن هستید. متأسفانه ، اگر توجّه کافی داشته باشید ، بسیار آشکارا برای شما وحی نیست ، بر خلاف سایر چوبهای whodunnit ، جایی که آنها عموماً شما را حدس می زنند و با کمترین شخصیتی که این کار را تا انتها انجام داده باشد ، ظاهر می شوید.

از نظر آن ، بسیار صادقانه است که نمی تواند به چنین چیزهای عجیب و غریب پوشیده ای بپردازد. اما روشی که فیلم با محتوای آن به نمایش می گذارد ، یک شاهکار برای تماشای آن است. چگونه آن را در بسیاری از قسمت های اصلی شخصیت اصلی خود را برجسته نمی کند و باعث تعجب می شود – آیا او واقعاً ارزش چیزی دارد؟ و بعد بم! در آنجا او است ، شخصیتی که فاجع traged قریب الوقوع را از وقوع نجات می دهد.

چاقوها کارگردانی فیلم

فیلم Knives Out به سادگی از جهت خود تغذیه می شود. اگر نگاهی بیندازید که چگونه کارهای هوشمندانه ساخته شده است ، پیچیدگی هایی که در موقعیت یابی دنباله ها اتفاق می افتند ، می فهمید که بسیاری از موارد به دلیل جهت فیلم است. به معنای واقعی کلمه ریان جانسون را در هر فریم فریاد می زند.

خانواده در چاقوها

کارهای هوشمندانه دیگری در روشی که او با قابهایش بازی می کند مشهود است. با استفاده از غرفه هایی برای لایه بندی داستان های خود با امکانات جدید و راهی که او دوباره به آن باز می گردد ، هیچ کاری از پیش نمی برد. این یک شاهکار است که فقط نویسندگان و کارگردانان خوب به آن دست می یابند.

بهترین داور شخصیت یک سگ است. فهمیدم که این درست است

بهترین قسمت نحوه ساخت فیلم در سکو اخلاقی است. حتی وقتی که به نظر می رسد همه چیز مخالف آن است ، به آن می چسبد. ریان اطمینان حاصل می کند که پیروزی صحت بر کج بودن است ، بنابراین نکته ای منصفانه و معتبر را اثبات می کند. اگر راست می گویید ، مهم نیست که کل دنیا علیه شما باشد. شما در آخر می خواهید عدالت را بدست آورید.

Benoit Blanc in Knives Out Movie (اسپویلرها)

جهان فیلم Knives out همانند هرکول پوآروت به داستانهای آگاتا کریستی شخصیت اصلی خودش را دارد ، همان چیزی که ما دیده بودیم در Murder در Orient Express در سال 2017 شکل بسیار ملموس دارد.

بازی از راه دور است. آه ، واتسون؟

در اینجا ، ریان تیزبینی بسیار خاص خود Benoit Blanc را به تصویر می کشد که توسط دانیل کریگ به تصویر کشیده شده است و آن هم در نقشی با ویژگی هایی که شما برای مدت طولانی واقعا به یاد خواهید آورد. دانیل به معنای واقعی کلمه به شخص دیگری تبدیل می شود. او دیگر کسی نیست که شما از 007 Spectre به یاد داشته باشید. او دوباره همان شخصیتی را که در لوگان لاکی انجام داده بود ، دوباره از این شخصیت جدید دوباره تجلی می کند و او را به طور کلی یک آواتار تازه متولد می کند.

فیلم Benoit Blanc in Knives Out

حال اگر انتظار دارید بنوتی از شخصیت های واقعی شرلوک شرلوک باشد ، فریب خورده خواهید شد. فیلم Knives Out به دلیل بهتر بودن ، از هوشمندی وی استفاده نمی کند. شما مجبور هستید که بپرسید که او واقعاً در تلنگر چه کاری انجام می دهد ، او واقعاً چه سهمی را ایجاد می کند یا چرا او قادر به دیدن چیزهایی نیست که بسیار مشهود به نظر می رسد؟

مارتا: تو خیلی کارآگاه نیستی ، مگه نه؟
بنویت: خوب ، برای منصفانه بودن ، شما قاتلی بسیار شیطنت می کنید.

اما به این ترتیب شخصیت او تزئین شده است. او مردی باهوش است اما هنگامی که مقصر واقعی را به سر می برد ، هوشمندی واقعی او آشکار می شود. اما در بیشتر قسمت ها ، او به عنوان یک برهنه بی روح است که پاسخ های خود را در یک بشقاب نقره ای می دهد.

مطلب مرتبط  Penance Lane (2020) - Movie-Blogger.com

اگر فیلم در تلاش است تا او را به عنوان یک شخصیت به یاد ماندنی بسازد ، در جایی شکست می خورد ، زیرا در مورد این شخصیت هیچ چیز چشمگیر نبوده است ، مگر در انتهای جایی که او به دنبال وحی بزرگ است. گفته می شود که دنباله های آینده بر روی این شخصیت ساخته می شوند ، که به نظر امیدوار کننده است.

مارتا کابرا

مارتا کابرا با بازی آنا د آرماس دختری است که کل داستان در آن پیچیده است. آنا کار فوق العاده ای را انجام داده است که با ناراحتی با وضعیت طنز سورئال ، بازی می کند و در آن نمی تواند دروغ بگوید ، هر چقدر هم که تلاش کند ، نمی تواند دروغ بگوید ، زیرا او به پایان می رسد پوکینگ.

شما یک واکنش منظم به اشتباهات دارید.

این تئاتر برای تأثیرگذاری انجام شده است حتی اگر فکر می کنید لازم نبود. اما این چگونه فیلم کارت هوشمند را بازی می کند. این کار را با زحمت انجام می دهد که چیزی بسیار بی اهمیت و اصلاً مزاحمتی نیست.

حتی اگر بنیت یک غاز طلایی به شکل مارتا داشته باشد ، اما قادر به افزایش مهارت های خود در حد حداکثر نیست. دلیل این امر ، مقصر بخش بهتر است. مارتا با شواهدی که باعث می شود اوضاع برای بنویت حتی سخت تر شود ، اشتباه می کند و باعث می شود وی از نظر مخاطبان مانند یک احمق به نظر برسد.

بنویت بلان در تلاش است تا ردپاها را نگاه کند

هنگامی که او در مورد بوته می تپد ، او می تواند داستان را به جلو ببرد. در بیشتر مواقع ، او در تلاش است تا الاغ خود را نجات دهد و تمام توجه او را از خود دور کند. اما مشکل او را پیدا می کند ، فقط به او کمک کرد تا کشف کند که او پیاده محض برای شخص دیگری بود.

می توانید فیلم Knives Out را از اینجا سفارش دهید:

طرح و چگونه احساس می کنید

اول از همه ، انتظار نداشته باشید که فیلم Knives Out یک تلنگر whodunnit باشد. این فیلم بر خلاف سایر تریلرهای مشکوک ، به اندازه کافی بال است که بتواند حبوبات را در همان آغاز خودش ریخت. سپس فیلم براساس اینكه به صراحت نشان داده می شود مقصر بودن چه كسی مقصر است.

شما دوست دارید وقایع تدریجی اتفاقات را همانطور که انجام می دهند دوست دارید ، اما چیزی که در اعماق به شما بگوید ، می تواند این فیلم ساده باشد؟ چیزهایی که باید به نظر نمی رسد آشکار باشد.

چرا اندوه مشیت جوانان است؟ من نمی دانم. اما تصور می کنم که سن همه احساسات را عمیق تر می کند.

آن را با دقت در تکیه تعلیق فرو می برد و ادامه می دهد. شما مانده اید که با بسیاری از زیرمجموعه های فیلم حدس می زنید ، هر یک از اعضای دلایل محکم خود را برای متنفر کردن از دمیدن مردگان دارند. بله ، تعجب همه زیرمجموعه هایی است که فیلم Knives Out را تحمل می کند. همه انگیزه کشتن دارند. اینجاست که شما را در چادرها نگه می دارد.

فیلم مادربزرگ در چاقوها

در تمام اوقات ، به آخر ، یک نکته بسیار محکم را ثابت می کند ، این صداقت است که به رغم اینکه توسط دروغ ها ذبح می شود ، حاصل می شود. فقط حقیقت واقعی پیروز می ماند.

شواهد جسمی می توانند با زبانی چنگال قصه ای روشن را بیان کنند.

حکم نهایی

فیلم Knives Out یک داستان بسیار متفاوت است ، من آن را می دهم. کاملاً هوشمندانه ساخته شده است. هوشمندانه نوشته شده است ، به اندازه ای که می توانید مکالمه و تعجب خود را از هر گفت و گو در فیلم داشته باشید.

بنویت بلان یک شخصیت عالی و دارای دهانی بسیار خوب است ، اما فکر می کنم برای کشف نبوغ و خلاقیت های او باید در آینده های بعدی به او فرصت بیشتری بدهیم.

چشم به راه آنچه او در فروشگاه بعدی ما است منتظر است.

کتاب را با شکوفا ببندید.

تریلر فیلم Knives Out را اینجا ببینید:

https://www.youtube.com/watch؟v=50fghTzO8ZA

چاقوها بیرون

چاقوها بیرون

طرفداران

  • جهت عالی
  • فیلمنامه برجسته
  • زیرمجموعه های درخشان

منفی

  • بنویت بلان به نبوغ بیشتری احتیاج داشت

خلاصه

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها