قاتل قاتلان! 2! – کریسمس تاریک بعد از تاریکی

قاتل قاتلان! 2! – کریسمس تاریک بعد از تاریکی

قاتلان قاتل 2

قاتل قاتلان! 2! دنباله ای است که همه باید از آن بترسند. کارگردان تراویس ایروین (“درود خودتان ، آمریکا”) که ده سال از فیلمبرداری اصلی فیلمبرداری شده است ، این عنوان را عنوان “بهترین کریسمس در ژوئیه فیلم همه زمانها” توصیف می کند. قبلاً در سیستم عامل های دیجیتال (28 ژوئیه) منتشر شد ، Killer Raccons! 2! یک قسمت Sharknado ، یک قسمت هواپیما است! و یک قسمت عکس های داغ! – همه در یک ماجراجویی اکشن پیچیده شده است. ستارگان این فیلم: یانگ میلر (دون پیوت) ، ران لینچ (“برگرهای باب”) و تام لیونز. تصاویر Indican با انتشار نسخه DVD برای ماه اکتبر ، این تریلر خنده دار ، راهزن-وحشی-وحشی را در طول تابستان منتشر می کنند.

داستان برای Killer Raccons! 2! پس از گذشت ده سال ، کیسی (میلر) را پس از ترک زندان دنبال می کند. کیسی که محکوم به نوشیدن مشروط است ، اکنون مرد آزاد است. در هنگام سفر به واشنگتن ، دی سی ، قطار کیسی با استفاده از وسایل نقلیه ، گول خورده و راه اندازی یک ماهواره سرکشگر را ربوده است. اکنون ، کیسی با یک بلیط فروشی همکاری کرده است تا این گروه هجوم راهزنان نقاب سیاه را پایان دهد.

https://www.youtube.com/watch؟v=srY08a0Sjts

در یک شب کریسمس برفی ، دانشجو سابق دانشگاه خفیف کیسی اسلوود پس از گذراندن 10 سال به دلیل نوشیدن زیر سن ، از زندان آزاد می شود. او که مایل به بیرون رفتن از شهر است ، به قطار سریع السیر به واشنگتن ، D.C سوار می شود ، اما پس از تعطیلات اکسپرس به بیابان زمستانی می رود ، توسط یک باند عصبانی از تروریست های داخلی و راکون های بسیار باهوش و آموزش دیده توسط دولت ربوده می شود! کسی که از جنگ راکون عقب نشینی نمی کند ، کیسی با یک بندر در قطار برای نبرد با تروریست ها به نیروهای خود می پیوندد ، کمک می کند تا یک ماهواره لیزری نظامی مخفی ، کنترل شده راکونی کنترل شود و به آن دسته از راکونهایی که مسئول هستند نشان دهد!

مطلب مرتبط  حرکت بیش از هالیوود ... بچه های زامبی بیگانه سمی قرار است شما را از بین ببرد!

تاریخ انتشار: 28 ژوئیه (دیجیتال) ، 31 ژوئیه (تئاتری ، میانه غربی) و اول اکتبر 2020 (DVD).

کارگردان / نویسنده: تراویس ایروین.

بازیگران: یانگ میلر ، ران لینچ ، تام لیونز ، جیمز مایرز ، زاک ریدایمر.

فیلم-Blogger.com

یک وب سایت نقد و بررسی فیلم که در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا تمام سلیقه ها و عطر و طعم شدید سینمای ایندی را تهیه کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما باعث می شود که ما چه کسی باشیم!

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 18 سریال ملکه گدایان

fallback-image

دانلود قسمت 11 سریال میخواهم زنده بمانم

fallback-image

Breaking Point – بررسی فیلم کوتاه

fallback-image

تریلر State (Remix) | فیلم- Blogger.com

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها