fallback-image

قایق (2018) | فیلم- Blogger.com


رها شده
ادریفت
نه به تنهایی

بدیهی است که فیلم های بیشتری در مورد ماشین آلات وجود دارد که ناگهان از خود اراده می کنند و زندگی را برای بقیه انسانها بدبخت می کنند. به عنوان مثال ، در طی روزهای گذشته ، هربی ، حشره عشق بود ، که به طور منظم فرمان را بدون س askingال می گرفت. مسلماً ، این فیلم شما را نمی ترساند زیرا این یک فیلم خانوادگی خنده دار بود. کالیبر متفاوت فیلم “خودرو”با یک ماشین اهریمنی ، سیاه و سفید لینکلن کانتیننتال مارک III که بارها و بارها رد لاستیکی بر چهره یک رهگذر بی گناه باقی می گذاشت. حتی بهتر و مشهورتر ، پر زرق و برق Plymouth Fury ’58 در “کریستین” خودرویی که می تواند بدون تردید بدنه چروکیده خود را به حالت اولیه خود برگرداند. و کسانی را که صاحبش را اذیت می کردند کشت. می توانید بگویید که “تایتانیک“همچنین تعداد زیادی قربانی کرد. اما این به این دلیل نبود که این ماستودون یک قایق ناگهان مسیر خود را آغاز کرد ، بلکه به این دلیل بود که یک کوه یخ ناگهان ظاهر شد. از طرف دیگر قایق این فیلم داستان متفاوتی است. به نظر هیجان انگیز است ، نه؟

چیز زیادی برای کار وجود ندارد

به نظر هیجان انگیز می آید. خود فیلم نبود. اما اعتراف کنید فیلمی که قایق مسیر خودش را طی کند چقدر می تواند هیجان انگیز باشد؟ و اگر مسافری در هواپیما باشد که به طور تصادفی در آنجا به سرانجام برسد چه؟ تنها کاری که چنین قایق ناصوابی می تواند انجام دهد این است که سعی کنید آن شخص را با چرخاندن قسمتهای خاصی در جهت خود از قایق خارج کنید. همچنین می توانید او را در یک اتاق کوچک حبس کنید تا نتواند حرکت کند. اما اینها در نهایت همه امکانات موجود است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد. متأسفانه هنوز باید بقیه فیلم را پر کنید.

تکان دادن قایق.

و این چیزی است که شما باقیمانده فیلم دریافت می کنید. فیلم پرکننده غیر جالب. شما می بینید که چگونه یک ماهیگیر جوان (جو آزوپاردی) صبح خانه خود را ترک می کند و قایق خود را از طریق اقیانوس آبی لاجورد مالت عبور می دهد. من فکر می کنم برای رفتن به ماهیگیری. من بلافاصله تعجب کردم که چرا او مجبور شد برای این کار اینقدر در دریا برود. این کنار است ، زیرا من در حقیقت ماهیگیری در دریا یک غیر روحانی کامل هستم. در هر صورت ، سرانجام در یک بانک مه قرار می گیرد و (به معنای واقعی کلمه) به قایق بادبانی رها شده برخورد می کند. وقتی او سوار می شود تا ببیند کسی حضور دارد یا نه ، ناگهان متوجه می شود که قایق خودش ناپدید شده است. و بنابراین خود را در وضعیت ناامیدی می بیند. کاملا تنها. بدون آب ، بدون غذا و ابزارهای ارتباطی غیر فعال.

نه ، برای من هیجان انگیز نبود.

متأسفانه ، برای من مفید نبود. من یک احساس مشابه در مورد “همه از دست رفته” داشتم. تصاویر استفاده شده مشکلی ندارد. اقیانوس بی پایان و تشکیلات ابر تاریک برای ساخت تصاویر بی انتها به اشیاing پاداش می دهند. حتی تصاویر داخل کشتی نفرین شده (با سطح محدود آن) حرفه ای به نظر می رسد. اما یک مرد تنها در یک قایق که دور و برش می چرخد ​​، نمی تواند مکالمه های طولانی و سرگرم کننده ای را ارائه دهد. غیر از کمی غر زدن ، فحش و زمزمه ، اینجا چیزی در آن منطقه شنیده نمی شود. و در یک برهه به نظر می رسید که این فیلم در حال تکرار شدن است. تنها نکات برجسته ای که می توانید به آن اشاره کنید صحنه توالت و طوفان است که ناگهان بالا می آید. و البته ، بازی در نقش قهرمان اصلی به هیچ وجه بد نبود (حتی اگر فقط به خیره شدن ناامیدانه محدود شود). اما در غیر این صورت ، به نظر شخصی من ، فکر کردم خیلی کسل کننده است. حتی denouement نیز کسل کننده بود. کما اینکه آنها از نظر خلاقیت نیز کمی در مسیر اشتباهی قرار گرفته اند. آن آخرین تصویر قایقرانی شناور در افق تأثیر اشتباهی روی من گذاشت. این فقط باعث شد که بی صدا خندم.

https://www.youtube.com/watch؟v=9_GI1aV9tsw

رتبه من 3/10
پیوندها: IMDB

فیلم-عجیب

من پیتر هستم ، سال تولید 1966 و در بلژیک زندگی می کنم. من با ورونیکا ازدواج کردم و با هم دو بچه دوست داشتنی داریم ، کارولین (7 سال) و فیلیپ (5 سال). من یک طرفدار بزرگ فیلم هستم. من تمام زندگی ام در حال تماشای فیلم بوده ام و تعداد مواردی را که تاکنون دیده ام از دست داده ام.

مطلب مرتبط  مرکز تروما (2019) - Movie-Blogger.com

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها