قبل از آتش سوزی (2020) | فیلم- Blogger.com

قبل از آتش سوزی (2020) | فیلم- Blogger.com

ویروس اینگونه نبوده است هنوز در آنجا پخش شده است.
ما به آنجا خواهیم رفت
دبلیو
منتظر می مانم
و بعد به محض تمام شدن ما به خانه برمی گردیم

وقتی صحبت از فیلم می شود یک واقعیت قابل تحسین وجود دارد “قبل از آتش سوزی“و این ماهیت نبوی این فیلم است. وقتی این فیلم در انگلیس و ایالات متحده اکران شد ، ما فقط در ابتدای همه گیری جهانی COVID-19 قرار داشتیم که امروز آن را می شناسیم. هیچ کس فکر نمی کرد که در آن زمان فقط در حدود صد عفونت در این کشورها همه چیز به این سرعت پیش خواهد رفت. اکنون 6 ماه بعد ، ما میلیون ها عفونت داریم و این کشورها هنگام صحبت در مورد تعداد موارد در صف مقدم هستند. در واقع ، این وحشتناک ترین قسمت فیلم بود. واقع گرایی عادی و شباهت هایی با دنیای فعلی که در آن زندگی می کنیم. ابتدای فیلم نشان می دهد که چگونه وحشت به آرامی یک کشور را تسخیر می کند. گزارش های خبری که به تدریج تهدیدآمیزتر به نظر می رسند. منابع و منابع به آرامی تخلیه می شوند. بزرگراه های بسته یا مربا. فرودگاه هایی که پروازهای برنامه ریزی شده لغو می شوند. و بسیاری از افراد که دارایی خود را پشت سر می گذارند زیرا در بخشی از کشور زندگی می کنند که شیوع ویروس باعث قربانی شدن می شود. تا حدی بیشتر ، قابل مقایسه با وضعیت آغاز بحران COVID-19 است.

قبل از آتش

بیایید از آنفولانزا فرار کنیم.

مانند بقیه ، آوا بون (جنا لینگ آدامز) ، بازیگر معروف تلویزیون ، و دوست پسر او کلی رودز (جکسون دیویس) سعی دارند از لس آنجلس خارج شوند. کلی از طریق یکی از آشنایان خود که به او بدهکار است ، موفق به پرواز می شود. فقط او موفق می شود با حیله گری اطمینان حاصل کند که فقط آوا در هواپیما است تا او بتواند اپیدمی را در مکانی امن تر بنشاند در حالی که او به عنوان یک روزنامه نگار وظیفه خود را برای ساخت یک مستند در مورد همه گیری بر عهده دارد. مشکل آوا این است که او در حال بازگشت به زادگاهش است که سالها پیش به دلایل مختلفی با کلی آنجا را ترک کرد و مجبور شد که با خانواده رودز اقامت کند. کاری که دوست ندارد انجام دهد زیرا به گفته وی خانواده رودز از او متنفر هستند. در مجموع ، معلوم شد که در آنجا خیلی بد نیست. از طرف دیگر ، رابطه با بستگان او چیز دیگری است. نیازی به گفتن نیست که نزدیکان وی کسانی هستند که مشکلات عظیمی ایجاد می کنند.

قبل از آتش

اوه ، همه گیری هنوز در سراسر کشور ادامه دارد؟

بنابراین “قبل از آتش“یک فیلم آخرالزمانی نیست که بر شیوع یک بیماری همه گیر تمرکز داشته باشد. هنگامی که آوا با خانواده رودز اقامت گزید و برای گذراندن وقت ، در مزرعه به آنها کمک می کند ، فیلم از یک درام خانوادگی SF / هیجان به یک سریال خانوادگی تبدیل می شود. من معتقدم که برچسب “داستان“به دلیل وضعیت فعلی جهان منسوخ شده است. و نمی توانید آن را هیجان انگیز یا هیجان انگیز بنامید. حتی میزان اقدام نیز نسبتاً محدود است. “قبل از آتش“بیشتر در مورد باز کردن زخم های قدیمی از گذشته در کشوری است که به لطف یک وضعیت آشفته بهداشتی ، بی قانونی حاکم است. ترس از تماس با افراد آلوده که اقدامات قرنطینه را نادیده می گیرند ، تنها مدرکی است که نشان می دهد هنوز آلودگی جهانی در حال رخ دادن است. این واقعیت که غیرنظامیان به طور ناگهانی در حال تشکیل شبه نظامیان هستند و عدالت را به دست خود می گیرند ، وضعیت خطرناک تری برای آوا است. اینکه چرا او در گذشته با خانواده رودز و به ویژه با پدرش مشکل داشت ، در هیچ کجا توضیح داده نشده است. متاسفم زیرا این باعث می شود همه چیز کمی قابل درک تر باشد.

قبل از آتش

یک آهسته سوز که مرا مجذوب خود کرد.

بااینکه “قبل از آتش”یک فیلم کندسوز و از نظر خط داستانی یک فیلم نه چندان ابتکاری است ، اما هنوز هم به طریقی خاص توانست مرا مجذوب خود کند. عمدتا به دلیل بازی در جنا لینگ آدامز (که فیلمنامه را نیز نوشت) و چارلز هابل. دو نقش فوق العاده احساسی. به خصوص تعامل بین آوا و مکس (رایان هوشیار) قانع کننده است و مثبت بودن را در یک موقعیت تهدید کننده زندگی به ارمغان می آورد. از طرف دیگر ، پدر آوا شخصیت این است که چگونه چنین شرایطی می تواند بدی را در فرد به وجود آورد (یا آن را توجیه کند). نه ، نمی توانید این فیلم را بد بنامید. فقط پوستر فیلم می تواند شما را در مسیر اشتباهی قرار دهد. بسیاری ناامید خواهند شد زیرا انتظارات آنها برآورده نمی شود. انتظار “سرایت”نوعی فیلم. به هیچ وجه. که در “قبل از آتش“جنبه اپیدمیولوژیک به پس زمینه تغییر می کند و یک درام برای بقای خانواده را ایجاد می کند. حتی ممکن است افتراگویان بگویند که بخشی از شیوع ویروس پس از آن اضافه شد تا احساس معاصر و فعلی به آن بدهد. هر چند جرات نمی کنم این را بگویم

https://www.youtube.com/watch؟v=C5XMjhhlR5A

امتیاز من 6/10
پیوندها: IMDB

فیلم-عجیب

من پیتر هستم ، سال تولید 1966 و در بلژیک زندگی می کنم. من با ورونیکا ازدواج کردم و با هم دو بچه دوست داشتنی داریم ، کارولین (7 سال) و فیلیپ (5 سال). من یک طرفدار بزرگ فیلم هستم. من تمام زندگی ام در حال تماشای فیلم بوده ام و تعداد آنها را که تاکنون دیده ام از دست داده ام.

مطلب مرتبط  BMovies 2020 - تماشای فیلم و تلویزیون رایگان آنلاین - تماشای فیلم آنلاین

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها