fallback-image

ماد هایدی – اولین فیلم Swissploitation در جهان – از مدل انقلابی بودجه فیلم در جشنواره فیلم زوریخ رونمایی کرد

دیوانه هایدی

تیم سازنده یكی از اولین فیلم های كاملاً با حمایت مالی طرفداران جهان – MAD HEIDI – امروز از MAD INVEST ، یك مدل جدید تأمین مالی و توزیع فیلم كه انقلابی در صنعت فیلم ایجاد می كند ، رونمایی كرد. با قرار دادن طرفداران در اولویت ، این سرمایه گذاران MAD قبلاً برای تأمین سهام Mad Heidi خود ، که تاکنون 250،000 CHF افزایش یافته است ، این فرصت را داشتند که از قبل ثبت نام کنند. از امروز ، همه اکنون فرصت دارند سهام MAD HEIDI را از طریق بستر MAD INVEST invest.madheidi.com خریداری کنند.

Tero Kaukomaa ، تهیه کننده مشترک فیلم Mad Heidi ، گفت: “MAD HEIDI نشان می دهد که فیلم های طرفدار برای مخاطبان در سراسر جهان نه تنها سرگرم کننده نیستند ، بلکه یک فرصت سرمایه گذاری سودآور نیز هستند. مدل MAD INVEST اولین مدلی است که حامیان می توانند مستقیماً به عنوان برابر در تأمین مالی یک فیلم جهانی شرکت کنند ، در درآمد خالص یک فیلم جهانی سهیم باشند و جوایز پاداش بی ارزش مانند حضور در فیلم ، بازدید از مجموعه یا حتی گرفتن را باز کنند. نام آنها در تیتراژ فیلم است. با استفاده از مدل سرمایه گذاری گسترده ، فناوری بلاکچین و انتشار جهانی همزمان ، MAD HEIDI همچنین مشکل دزدی دریایی و همچنین بسیاری از واسطه ها مانند توزیع کنندگان و نمایندگی های فروش را کاهش می دهد و درآمد خود را کاهش می دهد. این یک برنده برای طرفداران فیلم ، طرفداران و به طور کلی صنعت فیلم است. “

مدلی برای تولید فیلم آینده – نحوه کار آن
برای شروع تولید فیلم حداقل 1 میلیون CHF نیاز است. فقط 4000 سهم از فقط 500 CHF در دسترس است. در صورت بعید رسیدن آستانه تولید 1 میلیون CHF ، سرمایه گذاران پول خود را پس می گیرند.

توزیع فیلم به طور کامل توسط تیم سازنده کنترل می شود. این به آنها امکان می دهد تا به مشکل دزدی دریایی پایان دهند زیرا همه طرفداران می توانند همزمان فیلم را ببینند. همچنین هزینه های مربوط به پرداخت توزیع کنندگان و نمایندگان را کاهش می دهد. هر دو به افزایش درآمد کمک خواهند کرد. سرمایه گذاران دیوانه در تمام درآمد خالص فیلم ، از جمله جریان های دیجیتال ، بارگیری ، فروش دی وی دی ، Bluray یا سایر قالب های فیزیکی ، و درآمد حاصل از نمایش های تئاتر و فروش تلویزیونی شرکت می کنند. سرمایه گذاران دیوانه که بیش از 5000 CHF سرمایه گذاری می کنند نیز در کلیه درآمد خالص حاصل از فروش کالا مشارکت دارند.

مطلب مرتبط  دانلود قسمت 25 سریال آقازاده

بلاکچین به سینما می رود
انبوه تأمین مالی فیلمی مانند Mad Heidi می تواند بسیاری از ذینفعان را در سراسر جهان درگیر کند. بلاکچین ضمن اطمینان از اعتماد بین طرفین ، با خودکار سازی معاملات ، هزینه های مدیریتی را بسیار کاهش می دهد. MAD INVEST از نشانه های ERC20 مبتنی بر شبکه Ethereum استفاده می کند ، که با هر بار تأیید سرمایه از آنها استفاده می شود. قراردادهای هوشمند هزینه ها و خطاهای انسانی را کاهش می دهد ، بنابراین پول بیشتری به سرمایه گذاران می رسد. Filmchain مستقر در انگلیس با توزیع درآمد مبتنی بر بلاک چین از ما حمایت می کند. تمام درآمد حاصل از فیلم مستقیماً به حساب جمع آوری شده با بلاکچین در Filmchain.co و سپس به کیف پول های MAD INVESTORS می رود. پس از اینکه موجودی کیف پول خود به حداقل 30 CHF رسید ، هر سرمایه گذار می تواند سهم خود را از درآمد به حساب بانکی خود منتقل کند. اگرچه ارز رمزنگاری شده مورد نیاز نیست ، می توان از آن برای سرمایه گذاری استفاده کرد.

بنابراین ، فیلم در مورد چه چیزی است؟
دختر کوچک از کوه های آلپ با انتقام دوباره بازگشته است. دیوانه هایدی یک تقلید طنز اکشن-ماجراجویی-کمدی-ترسناک از شخصیت دوست داشتنی کودک داستان ، هایدی است. هایدی اکنون که بزرگ شده است ، فقط دختری از کوه های آلپ در سوئیس جایگزین است که تحت حاکمیت فاشیست قرار گرفته است. او نمی داند که آرزوی آزادی شخصی او جرقه ای است که انقلاب را شعله ور می کند. از شکنجه فوندو تا مرگ توسط شکلات ، ماد هیدی یک فیلم واقعی سوئیس است. فکر کنید بیل را بکش با صدای موسیقی آشنا می شود.

فیلم- Blogger.com

یک وب سایت Movie Review در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت فیلم تبدیل شده است تا بتواند همه سلیقه ها را با عطر و طعم قوی سینمای Indie تأمین کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما ما را به همان چیزی تبدیل می کند که هستیم!

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها