fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

توجه: من این فیلم را از طریق نمایشگر دیجیتال از راحتی خانه خودم تماشا کردم. قبل از ضربه زدن به مالتی پلکس ، لطفا خطرات سلامتی شرکت در اجتماعات گروهی را در نظر بگیرید. خیلی خوب از خود مراقبت کنید – می خواهم شما را در آن طرف ببینم.

“آه ، این یک دنیای بی رحمانه است.”

داستان: میگل فقط بچه ای است که زندگی خود را در مکزیک سپری می کند. اما هنگامی که مادرش روزا از طرف برادرش تماس گرفت که می گوید آنها باید بدوند زیرا این کارتل به دنبال آنها می رود تا “تعلیم دهند [others] یک درس”؟ انجام می دهند. در همین حال ، در ناکو ، ایالت AZ – درست در مرز ایالات متحده و مکزیک – جیم هانسون گاوهایی را پرورش می دهد ، سعی می کند از توقیف در مزرعه خود جلوگیری کند ، و گزارش می دهد عبور “IA” از طریق واکی تاکی به مرز گشت. اما وقتی جیم روزا و میگل را می بیند ، همه چیز به سمت خطرناک تغییر می کند. به نظر می رسد که این کارتل آنها را دنبال کرده است. آیا جیم کمک خواهد کرد؟ خوب ، بعد از کمی

ژانر: هیجان انگیز محافظتی Clint Eastwood-esque

بازسازی ، دنباله ، مبتنی بر یا اصلی: نکاتی از دهه هفتاد ایستوود و نیسون سخت پسند ، اما اصلی است.

باید بگویم: نیسون یک تفنگدار دریایی بازنشسته است که با مجموعه خاصی از کلیشه ها در این رنگ توسط هیجان انگیز اعداد کار می کند. در حالی که طرفداران این سبک در اینجا چیزهای زیادی برای لذت بردن پیدا می کنند ، علاقه مندان معمولی Neeson خواهان چیزهای بیشتری خواهند بود.

نه اینکه نیسون تمام تلاشش را نمی کند. به عنوان جیم ، مردی که بیش از حد دیده و حتی بیشتر از دست داده است ، نگرش خسته جهان او دارای ستون فقرات فولادی است که آماده است هر زمان که تصمیم گرفت وظیفه خود را انجام دهد ، مسافت را طی کند. مشکل این است که ، او به طور معمول مست و / یا کاملاً بی احساس است. اما افتخار او توسط وضعیت میگوئل تحریک شده است ، به ویژه اینکه جیم دلیل بزرگی است که رزا آن را از چند فوت اول خاک آمریکا عبور نمی دهد. او مرد بدی نیست ، فقط کسی که از فکر کردن بیش از حد در مورد هر چیزی بیمار است. قوس جیم سرحال است ، اما اگر درمورد همه تکان دادن هایش از هیچ جا زیاد فکر نکنید ، ایستاده خواهد بود.

به طور کلی فکر بیش از حد درباره این فیلم ، تمام چسب و نواری را که نویسندگان فیلم نامه برای نگه داشتن این داستان استفاده کرده اند ، نشان می دهد. ماركس بازگشت به فیلم های اکشن دهه 70 مانند دستکش، و گرچه این می تواند یک چیز خوب باشد به این دلیل که یک ساعت آسان است ، اما این یک فیلم ساخته شده بر روی مناطق گرمسیری است که همراه با کلیشه ها وصله خورده است. آدمهای بد کاملا قابل جبران نیستند (یک سنجاق را در آن بچسبانید ، ما به آن باز خواهیم گشت) ، کودک یک رمزار ناز است ، و ما حتی آن دستگاه طرح مزخرف را داریم ، آدم بدی که سگ را می کشد. (# ببخشید متاسفم – من می دانم که من تنها کسی نیستم که از آن متنفر است جان ویک و بنابراین من این ریزه کاری را رها می کنم. خواهش میکنم.)

مطلب مرتبط  Quien a hierro mata (2019)

اوج ، ضربات متداول “بدخواهان است که یکی تا یک تا فقط The Bad باقی می ماند”. نیسون و خوان پابلو ربا آن را خوب می فروشند ، اما نمی توانم فکر کنم که همان چیزهای قدیمی را می خریدم. و بازگشت به این مسئله “افراد بد قابل جبران نیستند”؟ این فیلم سعی دارد کمی همدردی را به راه خود بیندازد ، با اینکه ماباوریو رابا در مورد چگونگی او مانند میگل قبل از ربودن مک و تبدیل شدن او به یک سرباز کارتل ، مانند او صحبت کرد. “شما فکر می کنید من یک انتخاب داشتم؟ من هرگز چاره ای نداشتم! ” شاید اگر در اوایل فیلم به این ماجرا اشاره شده بود ، من نصف لعنتی می دادم. اما مک در کل فیلم 110٪ غیراخلاقی است. لحظه آخر سلام سلام مری از روان شکسته اش برای کسی کافی نیست که واقعاً مراقبت کند. خیلی دیر ، عزیزم

این فیلم بد نیست … فقط متوسط ​​است. فیلمبرداری خوب است ، اجراها به اندازه کافی خوب است و داستان به اندازه کافی جالب است که بدون اینکه برای عبور از این کار به Candy Crush متوسل شوم ، علاقه مندم کند. بله دارم لعنت می کنم ماركس با ستایش کمرنگ ، اما همه چیزهایی است که من دارم

درجه: C

#Protip: زندگی سخت جیم به عنوان دامدار در مرز برای این فیلم جبران نشده است. افرادی وجود دارند که می گویند معیشت آنها با قرار دادن دیوار فعلی در معرض خطر است. برخی دیگر معتقدند که این برای محافظت واقعی از آنها کاری نخواهد داشت و ترجیح می دهد “چکمه های زمینی” بیشتری داشته باشد.

دنیس کیتاشیما داتون در فیس بوکدنیس کیتاشیما داتون در توییتر
دنیس کیتاشیما داتون

دنیس از سال 2003 تاکنون کتاب ها ، فیلم ها و موسیقی را تحت پوشش خبری خود قرار داده است. او امیدوار است که هر روز از این موضوع آگاه شود.

admin

Related Posts

fallback-image

تریلر Riot Club | فیلم- Blogger.com

fallback-image

10 سوال با بازیگر نقش برجسته CANDIS NERGAARD

fallback-image

تریلر آب گرم | فیلم- Blogger.com

نقد و بررسی منتقدان فیلم Drishyam 2 مالایالام – تماشای فیلم های آنلاین

نقد و بررسی منتقدان فیلم Drishyam 2 مالایالام – تماشای فیلم های آنلاین

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها