ما فقط تریلر می میریم | فیلم-Blogger.com

ما فقط تریلر می میریم | فیلم-Blogger.com

https://www.youtube.com/watch؟v=fZCvdzZNHN0

آیدان ، مرد جوانی که گرفتار تنهایی و ناامنی است ، چیزی بیشتر از تجربه عشق نمی خواهد ، اما او اجباری است از هرگونه ارتباطی که از طریق سایت های دوست یابی برقرار می کند. همکار او الین ، سخاوتمندانه با توصیه و مهربانی به یک تقصیر ، آیدان را تشویق می کند تا خودش را در آنجا بگذارد گرچه ، در قلب او ، آرزو می کند که او احساساتش را برای او انتخاب کند.

همه چیز تغییر می کند وقتی چلسی ، زیبا و دوردست ، از یک آیدانه به درون یک آپارتمان در سراسر سالن حرکت می کند. این دو براساس امتناع خود از مشارکت در هنجارهای اجتماعی و پیوند یک سرگرمی غیرمعمول ، یک رابطه فوری احساس می کنند. این برخورد احتمالی آیدان را به مارپیچ آلودگی خطرناک می اندازد که باعث تغییر در هر سه زندگی آنها می شود.

مطلب مرتبط  Okjatt ALternatives 2020 - تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان - تماشای فیلم آنلاین

با توجه به مضامین تنهایی ، وسواس و ماهیت بی رحمانه روابط ، ما می میریم تنها پیامدهای آنچه اتفاق می افتد را ارزیابی می کند وقتی که سه فرد جدا شده با ایده های مختلف درباره عشق به طرز خطرناکی آمیخته می شوند.

فیلم-Blogger.com

یک وب سایت نقد و بررسی که در سال 2012 راه اندازی شده است. Movie-Blogger.com به یک وب سایت تبدیل شده است تا تمام سلیقه ها و عطر و طعم شدید سینمای ایندی را تهیه کند. همه استقبال می کنند و جامعه ما باعث می شود که ما چه کسی باشیم!

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها