مجموعه بودجه و صندوق آفیس Dil Bechara – فیلم های آنلاین را تماشا کنید

مجموعه بودجه و صندوق آفیس Dil Bechara – فیلم های آنلاین را تماشا کنید

دیل بچارا به دلیل انتشار کرونا ویروس در سالن های سینما منتشر نشد. Dil Bechara در آنجا آخرین فیلم Sushant Singh Rajput است. او فیلم را قبل از خودکشی به پایان رسانده است. دل بچارا در سینماها منتشر نشده بود که کارگردانان و تهیه کنندگان این فیلم را به آنها فروخته اند دیزنی + Hotstar با تخمین 50 کروس. همچنین ، تهیه کنندگان Dil Bechara با فروش حقوق ماهواره ای فیلم ، درآمد بیشتری کسب می کنند ، این یک سود سودآور برای تهیه کنندگان فیلم خواهد بود.

این دومین فیلم هندی است که بر روی پلت فرم OTT به بازار عرضه شده است که اولین فیلم آن Gulabo Sitabo بود. Dil Bechara تماشای رایگان در دیزنی + Hotstar در انتظار 50 میلیون بیننده در این فیلم بود. اما در کمتر از 24 ساعت بیش از 75 میلیون بازدید از سیستم عامل ott داشته است. دیل بچارا رکورد تماشای فیلم تماشای سکوی پرفروش ات را در هند تنظیم کرده است.

به طور کلی پیش بینی می شد که منتقدان در صورت اکران در سالن های سینما ، بیش از 100 کرور را بدست آورد. اما متأسفانه به دلیل استفاده از کورو ویروس ، روی پلت فرم OTT منتشر شد. اما آنها 12 فیلم Crore سود از این فیلم دریافت کرده اند که بسیار مناسب است. اما حداقل فیلم برچسب فیلم های هیت بالیوود را دارد.

بودجه Dil Bechara چقدر است؟

از جمله هزینه تولید و هزینه تبلیغات کل بودجه Dil Bechara 38 کرور بود. به دلیل انتشار دیجیتال هیچ هزینه ای متحمل نشده است.

مطلب مرتبط  چگونه Naruto Shippuden را در سراسر جهان از Netflix تماشا کنیم - فیلم های آنلاین را تماشا کنید
بودجه Dil Bechara تولید: 38 کرور
چاپ و تبلیغات: 0 کرور

آیا Dil Bechara Hit یا Flop است؟

طبق آمار ، Dil Bechara با قیمت 50 روپیه Crore به Disney + Hotstar فروخته شد. بنابراین Dil Bechara سود 12 کوره کسب کرده است ، که این باعث می شود یک فیلم بالیوود مشهور شود. همچنین از حقوق ماهواره نیز درآمد بیشتری کسب می کند.

چند صفحه نمایش Dil Bechara در هند وجود دارد؟

Dil Bechara در یکی از بزرگترین سیستم عامل های OTT Disney + Hotstar منتشر شد. این فیلم در هیچ سالن تئاتر و سالن سینما اکران نشده است.

همچنین بخوانید:

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 18 سریال ملکه گدایان

fallback-image

دانلود قسمت 11 سریال میخواهم زنده بمانم

fallback-image

Breaking Point – بررسی فیلم کوتاه

fallback-image

تریلر State (Remix) | فیلم- Blogger.com

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها