مجموعه و بودجه Khuda Haafiz Box Office – فیلم های آنلاین را تماشا کنید

مجموعه و بودجه Khuda Haafiz Box Office – فیلم های آنلاین را تماشا کنید

به دلیل مسئله coronavirus ، خدایا حافظ در سالن های سینما اکران نشد. Khuda Haafiz در سینماها اکران نشده بود که کارگردانان و تهیه کنندگان این فیلم را با قیمت تقریبی 20 کروس به Hotstar فروخته اند. همچنین تولیدکنندگان Khuda Haafiz با فروش حقوق ماهواره ای فیلم ، درآمد بیشتری کسب می کنند ، این رقم سودآور برای تهیه کنندگان فیلم خواهد بود.

این پنجمین فیلم هندی است که از سکوی OTT اکران شده است و چهارمین فیلم Gunjan Saxena بود. به طور کلی پیش بینی می شد که منتقدان در صورت اکران در سالن های سینما ، کمتر از 25 کرور بدست آورد. اما با فروش آن بر روی پلت فرم OTT سود کمتری داشته است. اما متأسفانه به دلیل استفاده از کورو ویروس روی پلت فرم OTT منتشر شد. اما آنها 5 فیلم Crore از فیلم دریافت کرده اند که بسیار مناسب است.

این پنجمین فیلم هندی است که در پلت فرم OTT به بازار عرضه شده است که اولین فیلم آن گلابو sitabo بود. Hotstar هند دارای 9 میلیون اشتراک پرداخت شده است که برای سود تقریباً به 2-3 میلیون بازدید نیاز دارد.

بودجه خدایا حافظ چقدر است؟

با احتساب هزینه تولید و هزینه تبلیغات ، کل بودجه Khuda Haafiz 40 کرور بود. به دلیل انتشار دیجیتال هیچ هزینه ای متحمل نشده است.

بودجه خودا حافظ تولید: 15 کرور
چاپ و تبلیغات: 0 کرور

آیا خدا هافیز ضربه ای است یا فلاپ؟

طبق آمار ، Khuda Haafiz با 15 روپیه کرور به دیزنی + هاتستار فروخته شد. بنابراین Khuda Haafiz سود 5 Crore را بدست آورده است که این باعث شده این فیلم بالیوود مشهور شود. همچنین از حقوق ماهواره نیز درآمد بیشتری کسب می کند.

چند صفحه خودا هافیز در هند به نمایش در آمده است؟

Khuda Haafiz در یکی از بزرگترین سیستم عامل های OTT Disney + Hotstar منتشر شد. این فیلم در هیچ سالن تئاتر و سالن سینما اکران نشده است.

همچنین بخوانید:

مطلب مرتبط  123movies To - تماشای فیلم آنلاین

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها