fallback-image

مرد غیرقابل مشاهده (2020) – Movie-Blogger.com

سلام دوباره از تاریکی. من به عنوان یک کودک به های «هیولا» گیر کردم و حتی در تمام این سالها ، هنوز هم از آنها لگد می گیرم. البته با جلوه های ویژه امروز ، نگاه این ها بسیار متفاوت از روزهای ابتدایی است. چالش بزرگ ژانر این نیست که چگونه ما را بترساند یا جلوه ای هیجان انگیز ایجاد می کند ، بلکه می تواند جذابیت و جذابیت آن فیلمهای بی نظیر B را به خود جلب کند؟ تاریکی جهان استودیوی Universal با شروع تام کروز 2017 THE MUMMY شروع به کار کمتر از ستاره کرد. حالا ، پس از گروه بندی مجدد ، استودیوی افسانه هیولا دوباره مردانه INVISIBLE … را با ریشه هایی در H.G. رمان علمی تخیلی 1897 و های Claude Rains – جیمز نهنگ از سال 1933 دوباره بوت کرد.

شاید بهترین تصمیم آنها انتخاب لی وانل برای نویسندگی و کارگردانی باشد. من تردید دارم که ذکر کنم آقای ونل یک نویسنده خلاق در پشت هر دو حق رای دادن SAW و INSIDIOUS بود ، زیرا برخی ممکن است به این نتیجه برسند که انتظار می رود با این آخرین. تنها چیزی که می توانم بگویم اینست که شما تصور می کنید که مرد غیرقابل تصور مطابق با فیلم های قبلی نادرست است. درعوض ، این فیلم یک تریلر روانشناختی به شکل # انتقام #MeToo است. در حالی که فیلم 1933 یک دانشمند درخشان را به نمایش گذاشت که اختراع او را ترش کرد ، این نسخه معاصر از دیدگاه زنی که مورد سوءاستفاده و کنترل پسرش قرار گرفته است.

وقتی برای اولین بار سسیلیا (الیزابت ماس) را می بینیم ، او در حالی که دوست پسرش آدریان (الیور جکسون-کوهن) در خواب است ، از خانه خنک کننده خود در خانه دزدکی حرکت می کند. تنها در عرض چند دقیقه فرار سکلیا ما را به گشت و گذار در خانه (از جمله یک آزمایشگاه پیشرفته) برد و فاش کرد که او Adrian را مواد مخدر کرده است ، ما را با خواهرش آلیس (هریت دایر) معرفی کرد و مهمتر از همه نگاهی اجمالی به چگونگی وحشت سسیلیا. این دنباله توسط یک امتیاز عصبی از آهنگساز Benjamin Wallfisch (BLADE RUNNER 2049) تکمیل می شود.

ما دو هفته جلو می رویم و سسیلیا را می بینیم که به خانه یکی از دوستانش پناه می برد ، و او بسیار بی پروا باقی می ماند ، اما به سختی قادر به بیرون رفتن است. همانطور که گفته قدیمی می گوید ، “اگر اینها واقعاً بعد از شما باشند ، پارانویا است؟” دوست او جیمز (آلدیس هاج ، CLEMENCY) است ، یک پلیس فاسد و مزخرف و پدر تنها که دختر نوجوان سیدنی را پرورش می دهد (Storm Reid، A WRINKLE IN TIME). ) وقتی فهمید که ادرین خودکشی کرده است و به گفته برادر وکیل خزنده Adrian ، تام (مایکل دورمن) ، میلیون ها نفر را به سمت سسیلیا گذاشت ، به خودش اجازه می دهد تا لحظه را جشن بگیرد. با این حال ، تماشای خرج کردن وی و پول دادن ، چه جالب خواهد بود؟ در عوض ، لحن تغییر می کند و زندگی سیسیلیا غیرقابل تحمل می شود زیرا او متقاعد شده است که مرده / نامرئی آدریان در حال شکنجه او است. همانطور که می توانید تصور کنید ، این منجر به سؤالاتی در مورد پایداری روانی سسیلیا می شود ، که منجر به بدبختی و فاجعه بیشتر می شود.

مطلب مرتبط  مرور کامل فیلم Torbaaz - تماشای فیلم های آنلاین

رویکرد درخشان کارگردان ونل و عملکرد عالی خانم ماس با هم ترکیب شدند تا این موضوع را هیجان انگیز جلوه دهد … این نوع است که برخی از افراد مخاطب هشدارهای لازم را به شخصیتهای روی صفحه می دهند! دشوار است که بگوییم کدام یک ترسناک تر است ، با داشتن هر کسی که می دانید فکر می کنید ذهن خود را از دست داده اید یا در واقع توسط یک متجاوز سابق نامرئی ، فرض شده مرده که می خواهد شما را رنج ببندد گرفتار شده است. چاقوهای شناور و دعواهای بدنی ناخوشایند هستند ، اما نمی توانند با تنش ایجاد شده توسط استفان دوسیو فیلمبردار ، دوربین خود را به دیوار خالی یا فضای خالی مقایسه کنند. ذهن ما (و چهره خانم ماس) شکاف ها را با حضور شیطانی ادرین پر می کند. این یک دانشمند بد نیست ، بلکه یک دیوانه است که از قدرتمندترین ابزار خود استفاده می کند. داشتن آدریان نوآوری اپتیک پیچیدگی معاصر بود که ما را از داستان علمی دهه 1930 به دنیای تکنولوژیکی روزگار می برد.

این فیلم در ابتدا قرار بود جانی دپ را بازی کند ، اما خیلی بهتر کار می کند و بسیار وحشتناک تر است ، با این که از چشم خانم مسی ‘سسیلیا گفت. به طرز عجیبی ، فیلمی که من به آن چشمک می زنم ، فیلم های Claude Rains و گلوریا استوارت در سال 1933 نبود (64 سال بعد ، او فیلم Reminiscing Rose in TITANIC را بازی کرد) به کارگردانی جیمز نهنگ بزرگ ، بلکه فیلم جسورا 1991 جولیا رابرتز SLEEPING WITH THE دشمن این سرگرم کننده ترین نوع تعلیق فیلم است ، و از آنچه نمی توانیم ببینیم ترسناک تر است؟ خوب است که هیولا Universal Studios را در مسیر خود قرار دهیم ، و ما فیلمساز با استعدادی Leigh Whannell داریم که از این “Surprise” تشکر کنیم.

https://moviereviewsfromthedark.com/ TWITTER:fergusontx

FergusonTX در توییتر
FergusonTX

دیوید یک عاشق فیلم مادام العمر و وبلاگ نویس فیلم طولانی است … با تقدیر و تشکر واقعی از هنرمندان اختصاصی که جامعه فیلم سازی را تشکیل می دهند. وی از بحث و گفتگوی پر جنب و جوش استقبال می کند که از فیلم های جالب الهام گرفته شده است.

admin

Related Posts

fallback-image

In Queue Review – CBS All Access ’” The Stand “ep 1-3

fallback-image

جمعه های Freaky – “The Beach House”

fallback-image

“مارک دار” | فیلم- Blogger.com

fallback-image

در Queue Review – “The Stand” قسمت 4-6 CBS All Access ، یا اینکه چگونه Trashy کثیف شد

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها