fallback-image

مرور فیلم Kringle Time (2021)

زمان کرینگل

همه ما قهرمان داریم.

شرایط مختلف آنها را به شکل چهره درآورده است که بنا به دلایلی ، مجبوریم بدون تردید از آنها پیروی کنیم.

با این حال ، این بدان معنی نیست که همیشه انجام کار خوبی است. بعضی اوقات آن قهرمانان آنقدرها که فکر می کردیم خوب نیستند.

گاهی اوقات هدف به سادگی نمی تواند وسیله را توجیه کند.

این همان اتفاقی است که برای جری رخ می دهد زمان کرینگل، یک فیلم مستقل که به سمت مسیرهایی می رود که ما معمولاً جرات عبور از آنها را نداریم. این یک کمدی است ، ناگهان به یک کمدی بسیار تاریک تبدیل می شود و ما را مجبور می کند که با جریانی پیش برویم که جری تصمیم می گیرد یک واقعیت وحشتناک در مورد یک قهرمان کودکی را نادیده نگیرد.

تحقق یک انسان به کشف یک واقعیت بسیار قدرتمند و دلسردکننده تبدیل می شود.

جری مدیر تلویزیون / تهیه کننده یک ایستگاه عمومی است. یکی خیلی کوچک او خیلی خوشحال نیست. او در روابطی دور از ایده آل است و کارمندانش او را به عنوان یک شخصیت اقتدار نمی دانند. جری با بزرگ شدن در خانه ای خشن ، کمی گذشته آسیب زا است.

خوشبختانه او کسی را داشت که باید به او نگاه کند: یک آدم برفی آواز و رقص در تلویزیون به نام Kringles. اینکه بگوییم او وسواس داشت ، کم لطفی است.

نمایش Kringles در ایستگاه جری اجرا می شود. اما اتفاقی می افتد. مردی که پشت صحنه لباس است در طی یک نمایش زنده از دنیا می رود. کل شهر ناراحت است در حالی که جری و شرکایش باید تصمیم بگیرند که چگونه موفق ترین برنامه ایستگاه را ادامه دهند. جری به جای مرد منصوب می شود ، اما این لباس قسمت تاریکی از میراث را به همراه دارد. در جعبه کفش یک راز وجود دارد و وقتی جری آن را باز می کند ، جهنم به وجود می آید.

بزرگ نشان می دهد و موضوع از زمان کرینگل از طریق تجزیه شخصیت اصلی انجام می شود که اهداف آن عملاً وجود ندارند. او در آینه به خودش نگاه می کند ، اعمال خودش را زیر سال می برد و به همان کارهای روزمره برمی گردد که نمی تواند خودش را از آن بیرون کند.

وقتی شانس یک عمر را پیدا کرد ، برای اولین بار لبخند می زند و میراثی را که اکنون باید در دستان خود داشته باشد جشن می گیرد.

راز شخصیت Kringles و عشقی که مردم نسبت به او داشتند وحشتناک است. این جری را در سنگ بنای زندگی او قرار می دهد ، موضوعی که یک شبه تغییر می کند. این زمانی است که زمان کرینگل برای مردی با یک رویای شکسته تبدیل به یک جنگ دریایی دراماتیک می شود که او را مجبور می کند گذشته خود را پشت سر بگذارد.

شاید شما در حال طرح این طرح هستید زمان کرینگل یک نوع کودکانه است ، و من نمی توانم بگویم که اینطور نیست. با این حال ، این نیز به طرز عجیبی با گزاره ای وحشتناک در مورد قدرت رفتن به مرزها مخفی است.

نظارت بر لحن اولیه ناسازگار فیلم نیز دشوار است. زمان کرینگل با یک بحران میانسالی شروع می شود که دلیل اصلی بارگیری جری پس از واقعیت رویای او است. او باید به شخصیتی که در واقع کتابچه راهنمای آن است ، شخصیت ببخشد. نمی توان او را به خاطر خیلی ساده لوحانه مقصر دانست.

و هنگامی که فیلم توجه خود را به طور کامل به چیز دیگری معطوف می کند ، طرح کمی به نفع مجموعه ای از تصاویر وحشتناک و صحنه هایی است که جمع نمی شوند. نکته جالب این است که این جالب ترین قسمت فیلم است.

admin

Related Posts

fallback-image

تعطیلات به هر قیمت (2021) نقد و بررسی فیلم

fallback-image

خشم ریچی | Movie-Blogger.com

fallback-image

نقد و بررسی فیلم The Tokoloshe: The Calling (2021)

fallback-image

نقد فیلم فرار به کوار (2021)

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها