fallback-image

مرکز تروما (2019) – Movie-Blogger.com

آنچه می خواهم بر شما نیست.
در شماست

به نظر می رسد مانند “سخت سخت” در بال بیمارستان است. فقط دلسوز جان مک کلین جایگزین پیشخدمت شجاع مدیسون تیلور (نیکی ولهان) که مجبور است پوست خود را نجات دهد (و مسلماً آن پوست متعلق به جسمی زیبا و زیبا) در حالی که دو همراه متوسط ​​به دنبال او هستند. و بله ، قهرمان اکشن برتری ، بروس ویلیس، تحسین شده در روزهایی که به دلیل مشارکتش در فیلمهای اکشن و البته بت پرستی در آن دوره ، تحسین شده ، نیز حضور دارد. اما این بار ، او در حال دریافت جایزه اصلی به عنوان “با ارزش ترین بازیگر” نیست. سهم وی کاملاً محدود است و در پایان می توانید بگویید که ناچیز است. شخصیتی ناچیز که به وضوح مجبور است در حالی که پشت واقعیت هاست ، خود را در هر صحنه بکشاند.

تروما مرکز با بروس چه مشکلی دارید؟

مشکلی با بازیگر ستاره ندارد بروس ویلیس؟ این بازیگر دلسوز yesteryear که در دوران اوج خود توانست همه فیلم های تلخه را به یک بلاکچین تبدیل کند ، به آرامی اما مطمئناً در تلاش برای از بین بردن وضعیت خود است. در سال های اخیر به نظر می رسد که او آگاهانه تصمیم گرفته است فیلمهای B ، بدون پشت پرده را با فیلمنامه ای بی پروا انتخاب کند. وقتی لیست فیلم ها را با او در نقش اصلی نگاه می کنم ، که من در سال های اخیر دیده ام ، واقعاً چیز ارزشمندی برای کشف وجود ندارد. فیلم های “شاهزاده” ، “معاون” ، “استخراج” ، “کالاهای گرانبها” ، “Marauders” ، “اول بکش“،” اعمال خشونت “و”انتقام“همه هیولاهای فیلمهایی هستند که حتی ارزش دیدن ندارند. تنها فیلمی که من دوست داشتم “روزی روزی در ونیز” بود. این تنها فیلمی است که ویلیس اشتیاق بی رویه را نشان می دهد. ظاهرا بازیگر بودن برای ویلیس ارزشمند است. با این حال ، من توصیه می کنم که او تصمیم محترمانه ای را اتخاذ کند و بی سر و صدا از دلارهای سخت درآمدی خود استفاده کند تا از یک تعطیلات خوب درآمد تا آخر عمر برخوردار باشد. و این بیشتر طرفداران فیلم را آزار می دهد.

تروما سلانه سلانه راه رفتن

این همه چیز بد نیست.

به هر حال. بنابراین اگر سهم بی جان را فراموش کردید بروس ویلیس، نادیده گرفتن بسیاری از ناتوانی ها ، در برخی شرایط مسخره را مشاهده نمی کنید ، و کپی کردن شرم آور برخی از موقعیت های مربوطه را از “جان سخت“، پس این فیلم بد نیست. مسلماً ، اعتبار دیگری باقی نمانده است. و بدون شک ، بازیگر نقش اصلی نیکی ولهان سزاوار باقیمانده این اعتبار است. اگر چه گاهی اوقات آزار دهنده است که چگونه وضعیت او می تواند از یک صحنه به صحنه دیگر بهبود یابد. یک لحظه او در حالی که به شدت خونریزی می کند ، درون یک اتاق می ایستد. لحظه بعد او زنده به نظر می رسد و دوباره لگد می زند. اتفاقاً ، من هنوز نمی فهمم که چرا زخم گلوله بلافاصله در این بیمارستان بطور شایسته درمان نشده است. استفاده از بانداژ اضطراری و منتظر ماندن تا آخر هفته تا کسی در آنجا حضور داشته باشد تا بتواند زخم را ببندد ، برای من یک روش بیمارگونه به نظر نمی رسد.

تروما مرکز نبدون دلیل این یک “در خواست” است.

به طور کلی ، این یک فیلم وحشتناک نیست (علاوه بر بازیگری که ویلیس از آن دلگیر نیست و باعث خواب می شود. نمی توانم به اندازه کافی استرس داشته باشم.) ایده گلوله های نادرست در ران مدیسون به خودی خود ایده اصلی است. مفهوم عوامل فاسد و ایده یک مکان ، جایی که قربانی باید برای زندگی خود بجنگد ، نمی تواند بسیار خلاق خوانده شود. این (و نتیجه داستان) بارها و بارها در فیلم ها و مجموعه های تلویزیونی بهتر مورد استفاده قرار گرفته است. همچنین ، فیلم واقعاً شدید یا هیجان انگیز نیست. با اينكه نبرد تگزاس (heck of a artist) و تیتو اورتیز نمونه های بازیگران مدرسه نیستند ، به دلیل ظاهر چشمگیر و نگرش مزخرف آنها هنوز سرگرمی لازم را فراهم کردند. به طور خلاصه ، علیرغم نکات مثبت (تعداد محدود) ، “مرکز تروما“قبلاً محکوم شد که به عنوان فیلم” در خواست “ارائه شود. اگر مشتاق هستید بروس ویلیس پس از آن طرفدار ، البته ، شما باید این فیلم را تماشا کنید. فقط من می ترسم که او در بسیاری از طرفداران نظر خود را افزایش نمی دهد.

امتیاز من 5/10
پیوندها: IMDB

فیلم-دزدگیر

من پیتر هستم ، سال تولید 1966 و ساکن بلژیک. من با ورونیکا ازدواج کرده ام و با هم دو بچه دوست داشتنی داریم ، کارولین (7 ساله) و فیلیپ (5y). من یک طرفدار بزرگ فیلم هستم. من تمام زندگی خودم در حال تماشای فیلم بوده ام و تعداد کسانی را که تاکنون دیدم از دست داد.

admin

Related Posts

fallback-image

دانلود قسمت 4 سریال قورباغه

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

ToxicWap – مجموعه های تلویزیونی | فیلم ها | موسیقی

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

MovieBox 2020 – تماشای فیلم و نمایش تلویزیونی رایگان – تماشای فیلم آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

نقد منتقدان Kaagaz – تماشای فیلم های آنلاین

No Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طبقه بندی

نوشته‌های تازه

بایگانی‌ها

برچسب‌ها